hírek, képek, témák - Paksi FC

Nincs már hazai pályán veretlen csapat az OTP Bank Ligában

2017. április 22.

NB I-es foci | A Diósgyőri VTK egy góllal jobban bizonyult a Paksi FC otthonában (0–1), ezzel az atomvárosiak elszenvedték idei első vereségüket saját pályájukon, míg a DVTK július után nyert ismét idegenben.

A Budapest Honvéd megállította a paksiakat

2017. április 15.

Labdarúgó NB I | A Kispest zárta le a Paksi FC veretlenségi sorozatát azzal, hogy hazai pályán két góllal nyertek a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában.

A negyedik helyre pályázik a PFC

LABDARÚGÁS | Legutóbb 2015 decemberében voltak ilyen közel a dobogóhoz.

Lefocizta a címvédőt a parádézó Paksi FC

2017. április 12.

NB I-es foci | A mérkőzés minden elemében a Ferencváros fölé nőtt az atomvárosi alakulat, ezzel megérdemelten nyertek 3–1-re.

Jó formában lévő Paks vár a Ferencvárosra

Labdarúgó NB I | A címvédő Ferencvárost fogadja ma 18 órai kezdettel a Paksi FC az élvonalbeli labdarúgóbajnokság 26., hétközi fordulójában.

Bár korán vezetést szerzett, nem tudott nyerni a Paks

2017. április 8.

Paks-Budapest | A pontosztozkodással mindkét csapat sorozata folytatódott: az Újpest négy meccse nyeretlen, míg a Paks nyolc találkozó óta veretlen a bajnokságban.

Nem esett gól a Paks és a Videoton rangadóján

2017. április 1.

Paks | A listavezető Videoton pontokat hagyott Pakson az OTP Bank Liga 24. fordulójának szombati meccsén.

Jó formában lévő csapatok találkoznak Pakson

Paks | A fociválogatott portugáliai vb-selejtezője miatt elrendelt háromhetes szünet után folytatódik a pontvadászat az OTP Bank Ligában.

Lendületben: Debrecenben is nyert a Paksi FC

2017. március 11.

NB I-es foci | Az első félidő defenzív játéka után támadólag lépett fel a szünet után a PFC.

Sorozatban ötödik meccsén maradt veretlen a Paksi FC

2017. március 4.

NB I | A zöld-fehérek 2–1-re győztek az Új Hidegkúti Nándor Stadionban az OTP Bank Liga 22. fordulójában.

| 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>