hírek, képek, témák - Egyéb

Boros a dobogóért harcolhat Pöstyénben

2014. június 13.

Hosszú idő után ismét lesz tolnai versenyző a maratoni kajak-kenu Európa-bajnokságon. Boros Adriánnak párosban van nagyobb esélye az éremre.

Sládečka vezetheti az Unicorse Alfa 156-osát

Tevel | Szlovák versenyző ül be az Unicorse Team Alfájába az Európai Túraautó Bajnokság (ETCC) következő futamán, Spa Franchorchampsban. Filip Sládecka öccse ellen versenyezhet majd.

Kilenc évet tölt fegyházban az erőszakos, gyújtogató férfi

2014. június 12.

Szekszárd  | Lopott, verekedett, gyújtogatott, ha részeg volt, minden ok nélkül belekötött ismerősbe és ismeretlenbe, akiket ököllel megütött és megrugdosott.

Szerb siker a Gemencen – összefoglaló

2014. június 10.

Gemenci Nagydíj | A szerb Marko Danilovics nyerte meg az Alisca Bau 40. Gemenci Nagydíjat. A jubileumi versenyen két olasz, Giacomo Gallio és Marco Maronese szerezte meg a második és a harmadik helyet.

Egy pillanat nekünk, száz év a természetnek helyrehozni

2014. június 9.

A szabadtéri tüzek többségét emberi gondatlanság okozza. A belterületi és a kijelölt tűzgyújtó helyek használatakor figyeljünk a veszélyre!

Gemenci Nagydíj: szerb diadal összetettben

Gemenci Nagydíj | Molnár István második lett a Szekszárdon és környékén rendezett Gemenci Nagydíj országúti kerékpárverseny második, egyben záró szakaszán. Összetettben szerb siker született.

Holló Botond a legjobb magyar a Gemenci Nagydíj első napján

2014. június 8.

A 17. helyen célba ért Holló Botond volt a legjobb magyar a Szekszárdon és környékén zajló Gemenci Nagydíj elnevezésű országúti kerékpárverseny első szakaszán, amelynek során szombaton 123 kilométert teljesített a mezőny.

Gyümölcsöző és európai értékeket közvetít a baráti kapcsolat

Cikó | A házigazdák révén a környék nevezetességeit is megismerhették a Németországból érkezett vendégek ittlétük során

Gemenc Nagydíj - Rózsa Balázs 13. a prológon

2014. június 7.

Legjobb magyarként Rózsa Balázs a 13. helyen végzett a 40. Gemenc Nagydíj kerékpárverseny nyitányán, a Szekszárdon rendezett 1450 méteres egyéni időfutamban.

Az ifjabbik Fekete a Red Bull Ringen villantotta meg tudását

2014. június 6.

Szekszárd | Az édesapa után most már a fiúra is figyelni kell. A 16 éves Fekete Dominik a CEZ-sorozatban, élete első nemzetközi versenyén ötödik helyen végzett az ausztriai versenyen.