Új elnököt választott a Fidesz

2011. augusztus 30. 19:46 , Legutóbb frissítve: 2011. augusztus 30. 19:54 V. T.
Paks | Megújult, megfiatalodott a Fidesz paksi szervezetének elnöksége, mely a korábbinál népesebb, összesen héttagú.

Mik ezek?

X
A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

Dr. Nagy Tibor személyében új elnököt is választottak. Az előző, Bordács József megsokasodott közéleti teendői – helyi és megyei önkormányzati munka, a Fidesz alkalmazotti tagozata megyei elnöki feladatai – miatt nem jelöltette magát, de az elnökség tagja maradt.

  Nagy Tibor Fotó: Vida Tünde Nagy Tibor Fotó: Vida Tünde

A régi csapatból kettőjükön kívül Barnabás István és Ulbert Sándor tagja még a vezetőségnek, melybe újonnan került Lojek Csaba, Osztermayer Ferenc és dr. Hanol János, a Fidelitas paksi elnöke.
A cikk a hirdetés után folytatódik

Első feladat a következő két év programjának megalkotása, ami nem egy minden elemében új program, hanem az országos helyi leképezése, az eddigiek folytatása – mondta dr. Nagy Tibor.

Eltérést az előzőektől az jelent, hogy míg korábban komoly kampánymunkát folytattak, erre most nincs szükség, de a megválasztott képviselőknek bizonyítani kell, hogy megérdemelték a bizalmat, hangsúlyozta az elnök, aki a szervezet és a közösségépítésre is nagyobb hangsúly szeretne helyezni.

Fontos, – mondta – hogy a párt és a kormány döntéseiről, s azok hátteréről tájékoztatást kapjanak, így választ adhatnak a választói kérdésekre, illetve az is, hogy véleményüket ezek előtt a döntések előtt kikérjék.

Tetszett a cikk? Ossza meg!
 iWiW 
 

  • A+
  • A-
  • P
  • @>
  • |<

Iratkozzon fel!

Iratkozzon fel a BAMA hírlevelére!

Biztonsági kód

Kapcsolódó témák

A cikk küldése e-mailben

X
Cikk címe:
Új elnököt választott a Fidesz

Biztonsági kód
A fenti képen látható ellenőrzőkód:

*-al jelzett mezők kitöltése kötelező!

Cikk megosztása a közösségi portálokon

X

Hozzászólások –

eddig 3 hozzászólás érkezett
HOZZÁSZÓLOK
időrend: növekvő | csökkenő
  • 3. rozoga 2011. augusztus 31. 18:52

    Szűz Mária!
    Ha a fehéredő bajuszú "úriember" példázza a megfiatalodást, akkor hogy nézhetnek ki a lecserélt öregek a fidec-ben?
    Az meg egészen biztos, hogy a Kedves Vezető úgy nem hoz döntést, hogy ki ne kérje a véleményüket. Nekik is küld vonalkódos levelet, amire aztán minden esetben hivatkozik is.
    Ahol nem lehet mellébeszélni, ott viszont rohadtul beég a felcsúti cimbalmos. Pld. folyamatosan szarrá verik az állami cégek által milliárdokkal támogatott Videotont (hálaisten). Szófosó Péter viszont már magyarázza is, hogy tulajdonképpen nyertek.

  • Jelentem a moderátornak!

    X

    Új elnököt választott a Fidesz


    Szűz Mária!
    Ha a fehéredő bajuszú "úriember" példázza a megfiatalodást, akkor hogy nézhetnek ki a lecserélt öregek a fidec-ben?
    Az meg egészen biztos, hogy a Kedves Vezető úgy nem hoz döntést, hogy ki ne kérje a véleményüket. Nekik is küld vonalkódos levelet, amire aztán minden esetben hivatkozik is.
    Ahol nem lehet mellébeszélni, ott viszont rohadtul beég a felcsúti cimbalmos. Pld. folyamatosan szarrá verik az állami cégek által milliárdokkal támogatott Videotont (hálaisten). Szófosó Péter viszont már magyarázza is, hogy tulajdonképpen nyertek.

    Biztonsági kód
    A fenti képen látható ellenőrzőkód:

  • 2. beija101 2011. augusztus 31. 13:23

    No azért emiatt nem kellett volna lemondani!! :-( Ej ej.
    Hiszen a fityeszben annyi superman van....aki egy seggel egy egész ménest meg tud ülni. Hát szívből sajnálom....
    vagy ezért az "eldobott" posztért nem járt korpa mi?:-)))
    Szemét banda

  • Jelentem a moderátornak!

    X

    Új elnököt választott a Fidesz


    No azért emiatt nem kellett volna lemondani!! :-( Ej ej.
    Hiszen a fityeszben annyi superman van....aki egy seggel egy egész ménest meg tud ülni. Hát szívből sajnálom....
    vagy ezért az "eldobott" posztért nem járt korpa mi?:-)))
    Szemét banda

    Biztonsági kód
    A fenti képen látható ellenőrzőkód:

  • 1. csürhe 2011. augusztus 31. 06:04

    Két hét alatt rendet tettek.
    http://www.youtube.com/watch?v=tbFXnELtUos&feature=player_embedded

  • Jelentem a moderátornak!

    X

    Új elnököt választott a Fidesz


    Két hét alatt rendet tettek.
    http://www.youtube.com/watch?v=tbFXnELtUos&feature=player_embedded

    Biztonsági kód
    A fenti képen látható ellenőrzőkód:

Hozzászólok a cikkhez

A cikkhez csak bejelentkezett olvasóink szólhatnak hozzá.  Miért kell regisztrálnom? Bejelentkezek | Regisztrálok

Miért kell regisztrálnom?

X
Olvasóink fáradhatatlan aktivitásának köszönhetően az elmúlt évek során a megye meghatározó fórumává váltunk,
ahol cikkeink kapcsán értékes viták, párbeszédek alakultak ki. Ahogy e fórum résztvevőinek száma egyre növekedett,
sajnos a komoly hozzászólások közé egyre gyakrabban keveredtek céltalan, romboló beírások. Ezért éreztük úgy,
hogy eljött az ideje annak, hogy a kommentelés lehetőségét regisztrációhoz kössük, kiszűrve az értelmes fórumozást
zavaró tartalmakat. A regisztrációt ugyanakkor a korábbinál lényegesen egyszerűbbé tettük: elég csak nevet,
fehasználói nevet és emailt megadni. Reméljük olvasóink is úgy gondolják, hogy megéri megtenni ezt az egyszeri és
egyszerű lépést azért, hogy barátságosabb közegben, értelmesebb mederben folytatódhassék a párbeszéd.
(Ha problémája akad a regisztrációval vagy a hozzászólás új módjával, "hozzászólás" tárggyal írjon levelet a teol@teol.hu címre.)

Állásajánlatok

Előző
  • Kos
  • Bika
  • Ikrek
  • Rák
  • Oroszlán
  • Szűz
  • Mérleg
  • Skorpió
  • Nyilas
  • Bak
  • Vízöntő
  • Halak
Következő

Mai horoszkóp

  • A barátság és a munkája során számos kapcsolatot köt. Sikersorozat következik életében. Szívügyek terén boldog, s bizakodó lehet.
  • A Vénusz pozitív hatására dinamikus, magabiztos, és bármilyen vállalkozásban megállja a helyét. Párkapcsolat terén vigyáznia kell, nehogy zűrzavarok keletkezzenek.
  • Sokat dolgozik. Ha fáradtságot érez, figyeljen oda magára, ne várja meg, amíg a kimerültség miatt lelassul. Baráti kapcsolatai és a szerelmi élete kedvezően alakul.
  • Jól kezdődik és jól is végződik a mai nap. Ha kellően odafigyel a pénzügyekre és az otthoni dolgaira, akkor nem kell semmilyen bonyodalomtól tartania.
  • Szorgalmasan és kitartóan dolgozik. Segítséget is kap egy fontos feladathoz. Számítson rá, hogy egész nap hajtania kell.
  • Egy peres ügyben csak veszíthet. Sokkal könnyebben kellene élnie. Családtagjai sokat segítenek abban, hogy lazábban fogja fel a problémákat.
  • Anyagi gondok nehezítik a helyzetét. Semmi sem úgy alakul, ahogyan remélte. Meggyűlhet a baja hanyag és nemtörődöm ügyintézőkkel.
  • Otthoni problémája egész nap gyötri. Tudja, hogy a dolognak minél hamarabb meg kell oldódnia, vagy pedig önnek kell orvosolnia valahogy. Ha nem kapkod, minden...
  • Tanulmányaiban kedvező fordulatra számíthat. Mindent elérhet, csak ki kell nyújtani érte a kezét. Ha vannak kapcsolatai, azt most remekül hasznosíthatja.
  • Bolygója kedvezően áll, s főként szakmai életében segíti. Legyen kezdeményező, ragadja meg a nagyszerű lehetőségeket! Pénzbevételre számíthat.
  • Szerelmi életét a Vénusz befolyásolja. Gyengédség, flört vagy hatalmas szenvedély, most mindegyikben bővelkedhet.
  • Bolygójának, a Jupiternek köszönhetően vidámság és nagyon aktív szakmai élet várható. Jó oka van a bizakodásra. Este lazítson, séta után olvasson egy könnyű...
Kos Bika Ikrek Rák Oroszlán Szűz
Mérleg Skorpió Nyilas Bak Vízöntő Halak

Receptválogatások

A csirke legjava: csirkemell és csirkecomb

Az egyik legnépszerűbb húsféle: kiadós, gyorsan elkészül, számtalan módon variálható - a magyarostól a diétásig. Válogatásunk csak ízelítő, még rengeteg receptben van csirke a Mindmegettén!

Ingatlankereső

Etarget hirdetések
Házhoz visszük a híreket!

Rovatok