hírek, képek, témák - Sport

Csoknyai száz pontot kaszírozott

2016. február 9. 13:30

Párizs-Paks |  Négy év után állhatott újra dobogóra versenyzőnk a fények városában rendezett Grand Slamen.

Túlgörcsölte a Vasas elleni rangadót az FGKC

2016. február 8. 16:55

Női kézilabda NB I/B |  Kikapott az őt üldöző Vasastól a Szekszárdi FGKC az NB I/B-s női kézilabda-bajnokság tavaszi szezonjának nyitányán.

Győzelemmel mutatkozott be Zseljko Djokics

2016. február 8. 10:00

Budapest-Szekszárd |  Zseljko Djokics győzelemmel debütált az Atomerőmű-KSC Szekszárd női csapatának kispadján. A BEAC elleni, szombati bajnokiját a két középső negyedben nyújtott teljesítményével nyerte meg a KSC.

Vereséggel búcsúzott a beleki edzőtábortól a Paks

2016. február 8. 08:00

Belek-Paks |  Kikapott a szlovák bajnokság 11. helyén álló ZP Sport Podbrezovától a Paksi FC utolsó beleki edzőmeccsén. Csertői Aurél tanítványai a héten már az atomvárosban hangolnak az NB I-es bajnokság hétvégi tavaszi rajtjára.

Kikapott a Paksi FC a szlovák liga 11. helyezettjétől

2016. február 6. 18:52

Belek |  A Törökországban edzőtáborozó Paks felkészülési mérkőzésen 2–0-s vereséget szenvedett a szlovák élvonalban utolsó előtti, 11. helyen álló ZP Sport Podbrezovától.

Visszavágott az Atom az őszi kudarcért

2016. február 6. 18:45

Férfi kosár NB I |  Az Atomerőmű SE 21 pontos különbséggel verte meg a Falco KC-t a férfi NB I rangadóján. Schmidt Béla együttesét fűtötte a visszavágás vágya, hiszen ősszel húsz ponttal, 81–61-re alulmaradtak a vasi arénában.

Tizennégy pontos győzelemmel debütált Djokics

2016. február 6. 17:58

Női kosár NB I |  Az Atomerőmű-KSC Szekszárd 72–58-ra nyert a BEAC otthonában a női NB I szombat délutáni meccsén. Zseljko Djokics ezen a találkozón debütált.

Zseljko Djokics ma debütál a szekszárdi női csapat kispadján

2016. február 6. 14:03

Női kosár NB I |  Kellemesebb ellenfelet nem is tudott volna elképzelni Zseljko Djokics bemutatkozásként.

Megyei futsal: tizenegy csapat tör a Bonyhád BFC trónjára

2016. február 5. 12:27

Tolna megye |  Két helyszínen, Bonyhádon, illetve Tamásiban kezdődnek meg a hétvégén a megyei férfi futsalbajnokság küzdelmei. Három csoportban – a zombai helyszínen jövő héten kezdődnek a csatározások – tizenkét együttes harcol azért, hogy ott lehessen a hatos döntőben.