hírek, képek, témák - Sport

A hetedik helyért játszhat a KSC

2015. március 31. 21:09

Női kosár NB I |  Izgalmas mérkőzésen kapott ki Zalaegerszegen a női NB I 5-8. helyért rendezett pároscsata harmadik mérkőzésén az Atomerőmű-KSC Szekszárd.

Lerobbant busz, 12 gólos zakó: szomorú volt a tolnai hétvége

2015. március 31. 17:22

NB II-es kézilabda |  A Tamási KC győzött, a rossz napot kifogó Tolna KC vereséget szenvedett a női kézilabda NB II hétvégi fordulójában.

Magyar Kupa: itt a harmadik forduló párosítása

2015. március 31. 14:25

Magyar Kupa |  Kedden a megyei futballszövetségben kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa megyei selejtezője 3. fordulójának párosításait.

Ez a harc lesz a végső

2015. március 31. 12:37

Női kosár NB I |  Tizennégy nap alatt hatodik bajnokiját játssza az Atomerőmű-KSC Szekszárd NB I-es női kosárcsapata, amely ma este (kezdés: 17 óra) Zalaegerszegen lép parkettre.

DUNAKÖMLŐDI FRICSKA AZ UFC-NEK

2015. március 30. 15:59

Megyei II. osztályú foci |  A listavezető Szekszárd meglepő vereséget szenvedett a megyei II. osztályú focibajnokság hétvégi fordulójában. A szomszédvári rangadón a Zomba idegenben verte meg a címvédő, de az idei szezonban botladozó Kétyet.

Nyert a KSC Szekszárd, jön a harmadik meccs!

2015. március 29. 20:11

Női kosár NB I |  A KSC Szekszárd legyőzte a Zalaegerszeget, így kiegyenlített a női NB I párharcában. Kedden, a ZTE otthonában dől el a továbbjutás kérdése.

Bor Dávid 8-ig, a Paks 10-ig jutott a Bátaszék ellen

2015. március 29. 19:06

Megyei I. osztályú foci |  Bor Dávid pazar játékával nyert a Paks a címvédő Bátaszék ellen a megyei I. osztályú focibajnokság vasárnapi meccsén.

Megszerezte első tavaszi győzelmét a Szekszárdi UFC!

2015. március 28. 20:04

NB III-as foci |  A Szekszárdi UFC először nyert tavasszal, a Bölcskei SE viszont már negyedik sikerét aratta és fellépett a dobogóra.

Pontot rabolt az éllovas Bonyhád otthonából a Dunaföldvár

2015. március 28. 19:45

Megyei I. osztályú foci |  A Dunaföldvár FC ponto(ka)t rabolt a listavezető Bonyhád VLC-től a megyei I. osztályú focibajnokság szombati meccsén.