hírek, képek, témák - Sport

A Bölcske nyerte a rangadót

2015. május 27. 13:16

Megyei III. osztályú foci |  Óriási lépést tett a bajnoki cím megszerzése felé a Bölcske második csapata azzal, hogy idegenben legyőzte a Tolnanémedi gárdáját.

Egy körrel a vége előtt aranyérmes a Zomba

2015. május 26. 17:53

Megyei II. osztályú foci |  Nyugaton eldőlt a bajnoki cím sorsa, de a keleti régióban is csodának kellene bekövetkeznie, hogy ne a Szekszárd második csapata legyen a bajnok a megyei II. osztályú focibajnokságban. A hétvége bravúrját a faddiak mutatták be, akik legyőzték a Madocsát, a szezon során másodszor.

Bor Barna ezüstérmet nyert Marokkóban

2015. május 25. 15:05

Rabat, Marokkó |  Bor Barna a +100 kilogrammosok között ezüstérmet nyert az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat marokkói állomásán, a Mesterek Tornáján.

Szombaton este hétkor játssza utolsó bajnokiját a Paks

2015. május 25. 13:09

NB I-es foci |  A Paksi FC május 30-án, szombaton 19 órakor vívja a 2014/2015-ös szezon utolsó bajnokiját, hazai pályán, a Dunaújváros PASE ellen.

Sovány győzelemmel maradt élen a Paks

2015. május 24. 19:59

Megyei I. osztályú foci |  A Paksi FC második csaata 1–0-ra nyert Dunaföldváron a megyei I. osztályú focibajnokság 24. fordulójában, s továbbra is éllovas.

Bronzérmes az ASE!

2015. május 24. 19:46

Férfi kosár NB I |  Az Atomerőmű SE megszerezte a bronzérmet a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a 3. helyért rendezett párharc második találkozóját is megnyerte.

Kiütötte a Pápát, ötödik helyen maradt a Paks

2015. május 23. 20:23

NB I-es foci |  A Paksi FC 4–0-ra nyert idegenben a Pápa ellen a labdarúgó OTP Bank Ligában. A pápaiak matematikailag is kiestek az NB I-ből.

Hatot kapott a Bölcske Kozármislenyben

2015. május 23. 20:09

NB III-as foci |  A Bölcske 6–1-re kikapott Kozármislenyben, a Szekszárd pedig a REAC vendégeként veszített a Közép csoport 28. fordulójában.

Bonyhád: 8, Dombóvár: 6

2015. május 23. 18:43

Megyei I. osztályú foci |  A Bonyhád 8, a Dombóvár 6 gólig jutott a megye egyes focibajnokság 24. fordulójának szombati mérkőzésein.

Tizenötödik lett a Tolna-Mözs

2015. május 23. 17:06

Tolna-Mözs |  Egy győzelem mellett háromszor kikapott a Brand Mission Tolna-Mözs NB II-es férfi futsalcsapata a 13-15. helyért zajló rájátszásban.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »