Visszavágott a KSC a PEAC-nak!

Női kosár NB I | Az Atomerőmű KSC Szekszárd óriási csatában 64–56-ra legyőzte a PEAC-Pécs együttesét a női NB I szombati rangadóján, így őrzi második helyét.

Theodoreán Alexandra (a labdával) és a szekszárdiak óriásit harcoltak, és a negyedik negyedben emberfeletti teljesítményt nyújtva nyerték meg a rangadót (Fotó: Makovics Kornél). A MÉRKŐZÉSEN KÉSZÜLT FOTÓKÉRT KATTINTSON A KÉPRE! Theodoreán Alexandra (a labdával) és a szekszárdiak óriásit harcoltak, és a negyedik negyedben emberfeletti teljesítményt nyújtva nyerték meg a rangadót (Fotó: Makovics Kornél). A MÉRKŐZÉSEN KÉSZÜLT FOTÓKÉRT KATTINTSON A KÉPRE!

Női kosárlabda NB I, 12. forduló
Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs 64–56 (14–14, 15–15, 9–17, 26–10).
Szekszárd, 1200 néző. V: Pálla Z., Tőzsér D., Gyuris P. Szekszárd: Gereben, Studer Zs., Bálint R. 2, ERKIC 20/12, Lisec 8. Csere: THEODOREÁN 10/6, Studer Á. 4, PIRSIC 17, Mansaré, Scsekics 3/3. Vezetőedző: Djokics Zseljko. PEAC: MANDICS 13/6, Kuster 12, Raksányi 5/3, JUHÁSZ D. 10, Siksniuté 3. Csere: Licskai, FŰRÉSZ 12/12, Szűcs R., Szűcs L. 1. Vezetőedző: Borisz Maljkovics.
Az eredmény alakulása: 3. p.: 6–5. 7. p.: 6–8. 9. p.: 10–10. 12. p.: 16–14. 15. p.: 23–18. 17. p.: 26–20. 18. p.: 26–26. 22. p.: 29–31. 25. p.: 30–34. 28. p.: 36–41. 33. p.: 42–49. 36. p.: 51–52. 38. p.: 57–56.

Így látta a mérkőzést a két szakvezető
Djokics Zseljko:
– Férfias meccset vívtunk, minden mutatóban mi voltunk a jobbak. Az élet-halál pillanatokban rendre sikerült valakinek emberfeletti teljesítménnyel előrukkolnia, gondolok itt a támadóidő utolsó pillanataiban eleresztett dobásainkra. Végig hittünk magunkban, ezért sikerült hátrányból visszajönnünk és nyernünk!
Borisz Majlkovics: – Kemény mérkőzést játszottunk. A találkozót az döntötte el, hogy a Szekszárd türelmesebb volt nálunk, és a dudaszó idejében sikerült bedobniuk a kosarakat. A fontos labdákat ők tudták megszerezni. Zele Dorina a bemelegítésnél jelezte, hogy nem érzi jól magát, azért nem tudtam pályára küldeni.