2021.03.23. 10:58
Nagyobb a baj, mint hitték: komoly a sérülése az Exatlon bajnokának
Szabó Franciska súlyos balesetet szenvedett a játékban, amit nem is folytathatott tovább. A Bajnokok versenyzője már itthon van, vizsgálatokra vár.
Forrás: TV2
Szabó Franciska azt mondja, 99 százalék, hogy műteni kell majd a lábát. Mint ismeretes, az Exatlon játékosa verseny közben sérült meg csúnyán, és bár hitt a gyógyulásban és a visszatérésben, végül el kellett hagynia a versenyt – írja a Ripost.
„Korábban már volt egy bokaficamom, hamar vissza tudtam állni a versenybe. Ezért is hittem azt, hogy minél hamarabb vissza tudok majd állni. Engem is meglepett a hír, amikor Laci közölte, hogy
három szalag szakadt el, kettő részlegesen. Kilencvenkilenc százalék, hogy majd műteni kell”
– mondta el a Mokkában szomorúan Franci.
„Most még MR-vizsgálat vár rám. Az egyik legjobb bokaspecialistához fognak beutalni” – tette még hozzá.
Bulvár-celeb
- Komolyan aggódnak a rajongók Tóth Gabi kislányáért
- Megható, mire költi 10 milliós nyereményét a Ninja Warrior győztese
- Megvan a Dancing With the Stars győztese: íme a nyertes pár tánca (videó)
- Soha nem látott, gyönyörű fotók kerültek elő Rékasi Károly és Pikali Gerda titkos esküvőjéről
Bulvár-celeb
- Egy harcsa szájában találták meg az egy éve eltűnt kiskutya csontvázát Kiskunlacházán
- Erre az ágyjelenetre senki sem számított: nézze meg, mit tett Stana Alexandra a párjával
- Kerek mellével és tökéletesen domborodó popójával őrjíti meg a férfiakat a dögös spanyol üzletasszony
- Így lett az ország 37. leggazdagabb embere Jákob Zoltán
- Berki Mazsi új cickókat villantott