Celebfigyelő

2024.12.12. 10:32

Köllő Babett gyógyíthatatlan beteg gyermekeken segít

Köllő Babett bonyhádi származású színésznő csatlakozott a közmédia "Jónak lenni jó!" kampányához. Világhírű artistaművészek kezdeményezésére Köllő Babett a Fővárosi Nagycirkusz műsorvezetőjeként egynapi gázsiját ajánlotta fel az akcióban, amellyel gyógyíthatatlan beteg gyerekeket segít.

A Fővárosi Nagycirkusz és világhírű artistaművészei idén is csatlakoztak a közmédia „Jónak lenni jó!” kampányához, számolnak be erről a közösségi médiában. Egy közös plakáton jelzik, hogy a kampányban kik azok, akik már felajánlották egy napi gázsijukat a beteg gyerekekért. A figyelmesebb szemlélő felfedezheti Köllő Babett színésznő nevét – a Fővárosi Nagycirkusz műsorvezetője is az adakozók között van. 

A Fővárosi Nagycirkusz és világhírű artistaművészek idén is csatlakoztak a közmédia „Jónak lenni jó!” kampányához. 
Köllő Babett bonyhádi származású színésznő is felajánlotta a gázsiját a nemes cél érdekében. A kampány 2024. 12. 22-ig tart
A Fővárosi Nagycirkusz és világhírű artistaművészek idén is csatlakoztak a közmédia „Jónak lenni jó!” kampányához. Köllő Babett bonyhádi származású színésznő, a Fővárosi Nagycirkusz műsorvezetője is felajánlotta egy napi gázsiját a nemes cél érdekében (Fotó: Fővárosi Nagycirkusz)

Köllő Babett egynapi gázsiját adja

A Fővárosi Nagycirkusz közösségi oldalán jelzi, hogy annak érdekében, hogy minél több adomány gyűlhessen össze, a világhírű artistaművészek kezdeményezésére ajánlják fel egy napi gázsijukat, ezzel is segítve a jótékonysági kampányt, amely idén december huszonkettedikéig tart: 

„Minden olyan artistaművész számára, aki a Fővárosi Nagycirkuszban, kortárs cirkuszban, utazócirkuszokban vagy valamely külföldi cirkusz alkalmazásában áll, lehetősége van az erre a célra megnyitott, a Fővárosi Nagycirkusz aulájában elhelyezett adománygyűjtő egységben ünnepélyes keretek között borítékban elhelyezni egy napi tiszteletdíjának megfelelő összeget személyesen, vagy online kapcsolat útján hozzájárulni az adománygyűjtéshez. A jótékonysági gyűjtés idén a Baptista Szeretetszolgálat munkáját támogatja. A cél, hogy a befolyt összegből egy Közép-Európában egyedülálló gyermekhospice intézményt építsenek a gyógyíthatatlan beteg gyermekek számára” – szerepel a Fővárosi Nagycirkusz közleményében. 
 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában