Helyi közélet

2025.01.11. 14:04

Dr. Csibi Krisztinát támogatja Süli János és Vizin Balázs

Fotó: Facebook/Csibi Krisztina

Vasárnap, január 12-én időközi országgyűlési képviselő választás lesz Tolna vármegye II. számú választókörzetében. Vizin Balázs, Tolna Vármegye Közgyűlésének alelnöke a következő bejegyzést írta közösségi öldalán: Arra kérem Önöket, hogy január 12-én támogassák szavazatukkal dr. Csibi Krisztinát, a FIDESZ-KDNP országgyűlési képviselőjelöltjét. 

 

Szintén az időközi választással kapcsoslatos posztot tett közzé Süli János országgyűlési képviselő: Január 12-én, vasárnap időközi országgyűlési választás lesz a tragikus hirtelenséggel elhunyt Potápi Árpád János körzetében.A szomszédos választókerületben a tét óriási, hiszen meg kell védenünk a Potápi  Árpád János által korábban elért eredményeket. Ezért munkatársaimmal együtt arra kérjük az ottani választópolgárokat, hogy vasárnap szavazatukkal támogassák Dr. Csibi Krisztinát, a Fidesz-KDNP jelöltjét, azért, hogy a környék fejlődése és jövője továbbra is biztosítva legyen. Hajrá, Csibi Krisztina!
Hajrá, Fidesz-KDNP! 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában