felkészülési mérkőzés

2019.01.22. 17:23

Nyeretlenül zárta beleki edzőtáborozását a Csertői-csapat

Fotó: Makovics Kornél (archív)

Az előzetesen meghirdetett Sabah FK helyett a szintén az azeri élvonalban szereplő, s ott sereghajtó Zira FC együttese ellen lépett pályára Belekben a Paksi FC, amely az utolsó felkészülési mérkőzésén 1–0-s vereséget szenvedett. A találkozó egyetlen gólját Iltim Qirtimov szerezte az 58. percben.

Felkészülési mérkőzés.

Paksi FC–Zira FC 0–1 (0–0). Belek. Paks: Nagy G. – Kulcsár D. (Zachán, 60.), Fejes A. (Gévay, 60.), Bobál D. (Lenzsér, 60.), Szabó J. (Báló, 60.)– Zsidai (Egerszegi, 60.), Kecskés T. (Kesztyűs B., a szünetben), Papp K. (Nagy R., a szünetben) – Remili (Horváth P., 60.), Simon A. (Hahn, a szünetben), Bartha (Kővári, 60.).

„Nem játszottunk jól, de a Zira csapatának sem voltak nagy lehetőségei, a gólt egy nagy hiba előzte meg. Inkább a mezőnyben gyűrtük egymást. Hiányoznak a találatok, gólokat várok a csapattól” – mondta Csertői Aurél.