labdarúgás

2021.04.21. 20:10

A Bátaszék nyerni tudott Tamásiban

A Bátaszék SE 4–2-re legyőzte idegenben a Tamási 2009 FC gárdáját a megyei I. osztályú focibajnokság 17. fordulójából elmaradt, szerdán bepótolt meccsén.

T. N.

A hazaiak nem tudták megismételni a gerjeniek elleni hétvégi bravúrjukat (1–0-ra verték a listavezetőt), a jól futballozó vendégek megérdemelten nyertek, és feljöttek a tabellán a harmadik helyre.

Megyei I. osztály, 17. forduló. Tamási 2009 FC–Bátaszék SE 2–4 (1–2).

Tamási, zárt kapuk mögött. V: Hartung V. (Knap Z., Debreceni K.).

Tamási: Kis T. – Kollár (Szabó B., 67.), Fenyvesi, Kopitár, Martinka – Kovács L., Benke, Göttlinger (Györgye E., a szünetben), Bognár F. (Papp G., 67.), Orosz Á. (Kovács P., 86.) – Farsang P. (Szekeres D., 67.). Edző: Meksz Gyula.

Bátaszék: Vecsei R. – Dobra, Calka N., Baladin, Kertész J. – Héhn, Gábor G., Juhász M. (Farkas A., 71.), Lerch M. (Acsádi D., 87.) – Deli D., Tóth T. Edző: Kalmár Ferenc. Gól: Farsang P. (17., 64.), illetve Deli D. (35., 42.), Tóth T. (61.), Calka N. (66.). Kiállítva: Dobra (82.).

A forduló korábbi mérkőzésein: Gerjeni SK–Dombóvár FC 5–2, Dunaföldvár FC–Tevel Medosz SE 2–3, Kakasd SE–Bonyhád Völgység LC 0–2.

Ez következik.

A 22. forduló programja, április 24., szombat: Dombóvár FC–Bátaszék SE 17, Bölcskei SE–Bonyhád VLC 17, Gerjeni SK–Dunaföldvár FC 17. Április 25., vasárnap: Tevel Medosz SE–Kakasd SE 17. Szabadnapos: Tamási 2009 FC.