labdarúgás

2021.10.11. 19:03

Tizenegy gólig meg sem állt a Zomba az Ireg ellen

Nem lett rangadó a két veretlen csatája a megyei III. osztály Nyugati csoportjában: a hibátlan zombaiak esélyt sem adtak az Iregszemcsének. Keleten a Tengelic könnyed sikerrel maradt százszázalékos.

Munkatársunktól

Keleti csoport, 8. forduló

Dunaszentgyörgy SE–Sióagárdi SE 2–2 (1–1). Dunaszentgyörgy, V: Csobot L. (Huszár Zs., Trapp E.). Gól: Holweiger (40., 87., a másodikat 11-esből), illetve Győrfi G. (27., 63.).

Kajdacsi SE–Zönge SE 1–5 (0–3). Kajdacs, V: Tóth T. (Kardos B.). Gól: Brautigam (79.), illetve Pilisi P. (7.), Szabó T. (9.), Csótár L. (17.), Kollár E. (54., 11-esből), Nagy P. (55.).

Pusztahencsei KSE–Györköny SE 0–1 (0–0). Pusztahencse, V: Szigeti I. (Petrovics I., Maczik M.). Gól: Micskei M. (86.).

Gyapa DSE–Németkéri SE 0–1 (0–1). Németkér, V: Csobot L. (Kövesdi M.). Gól: Majoros Sz. (40.).

Szedresi SE–Pálfai SE 15–1 (7–1). Szedres, V: Kardos B. (Kiss J.). Gól: Benizs (32., 37., 50., 64., 84., 88., 89.), Rikkers (5., 43., 86.), Bíró András (24., 42.), Farkas-Kozics (27., 81.), Horváth Z. (47.), illetve Gyurcsák (33.).

Tengelici SE–Izmény SE 12–1 (6–0). Tengelic, V: Tóth T. (Kovalcsik Z.). Gól: Palló V. (14., 28., 30., 48.), Borza P. (40., 56., 60., 74.), Kovács J. (18., 25.), Kovács R. (53.), Tolnai L. (59.), illetve Tóth J. (77.).

A Gyönki SE–Nagydorog KSE mérkőzés játékvezető hiányában elmaradt.

Nyugati csoport, 7. forduló

KSE Zomba–Iregszemcsei SE 11–1 (5–1). Zomba, V: Horváth T. (Vámosi A., Maczik M.). Gól: Sárközi J. (41., 47., 54., 64., 73.), Kerekes R. (7., 14., 29., a másodikat 11-esből), Szabján F. (18., 80.), Kalmár Zs. (85.), illetve Orsós R. (3.).

Magyarkeszi KSE–Őcsény SK 6–1 (2–1). Magyarkeszi, V: Albert J. (Szita R.). Gól: Pataki Gy. (23., 73., 74., 88.), Fekete R. (26.), Kökény N. (77.), illetve Bartos B. (42.).

Nak SE–Regölyi SE 4–3 (2–2). Nak, V: Cservölgyi Sz. (Kolesánszky Z., Harcos N.). Gól: Móricz G. (42., 72., 74.), Tóth Z. (40., 11-esből), illetve Kiss I. (45., 90.), Törő B. (43.).

Kaposszekcső-Csikóstőttős KSE–Dalmandi SK 6–0.

Döbröközi KSE–Tamási 2009 FC II 1–1 (1–1).

A Felsőnána SE–Dombóvári LK találkozót november 20-án pótolják.

Mesterlövészek

Keleti csoport, 27 gólos: Rikkers Péter (Szedres), 19 gólos: Benizs Béla (Szedres), 11 gólos: Borza Patrik, Palló Valentin (mindkettő Tengelic), Kertész János (Dunaszentgyörgy).

Nyugati csoport, 14 gólos: Horváth Kálmán (Tamási II), 13 gólos: Kerekes Róbert, Sárközi János (mindkettő Zomba), Törő Bence (Regöly).

Megyei III. osztály, Nyugati csoport

1. Zomba 6 6 0 0 53–9 18

2. Tamási II 6 5 0 1 54–11 15

3. Regöly 7 5 0 2 40–15 15

4. Iregszemcse 7 4 2 1 36–20 14

5. Kaposszekcső 5 3 1 1 15–4 10

6. Dombóvári LK 5 3 0 2 29–11 9

7. Döbrököz 5 3 0 2 25–11 9

8. Nak 6 2 1 3 23–23 7

9. Dalmand 6 1 0 5 9–40 3

10. Magyarkeszi 6 1 0 5 11–52 3

11. Őcsény 5 0 0 5 6–28 0

12. Felsőnána 6 0 0 6 3–80 0

Megyei III. osztály, Keleti csoport

1. Szedres 8 6 0 2 66–13 18

2. Tengelic 6 6 0 0 38–3 18

3. Zönge SE 7 6 0 1 37–9 18

4. Sióagárd 7 5 2 0 34–8 17

5. D.szentgyörgy 7 4 2 1 29–12 14

6. Németkér 7 3 1 3 23–20 10

7. Kajdacs 6 3 1 2 14–18 10

8. Györköny 7 3 0 4 17–16 9

9. Gerjeni FE 6 2 0 4 11–22 6

10. Izmény 6 2 0 4 10–28 6

11. Nagydorog 6 1 1 4 9–28 4

12. Pusztahencse 7 1 1 5 8–28 4

13. Gyapa DSE 6 1 0 5 9–20 3

14. Gyönk 5 1 0 4 5–32 3

15. Pálfa 7 1 0 6 6–59 3

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában