Muay Thai

2022.05.21. 16:18

Három verseny, öt dobogós hely

A Szekszárdi Muay Thai Sportegyesület három fiatalja három versenyről öt éremmel gazdagította a klub hírnevét, mondta el lapunknak Eördögh Péter edző.

Eördögh Péter edző (balról) tanítványaival, Balassa Nikolettel, László Tóbiással és Szalai Milánnal (Beküldött fotó)

Fotó: unknown

Balassa Nikolett (37 kg) és László Tóbiás (51 kg) két-két dobogós helyezéssel zárt: Nikolett a IX. Városgazda Kupán és a III. Félegyházi Küzdősport Gálán szerzett ezüst­érmet 10–11 éves korcsoportban, Tóbiásnál szintén Kiskunfélegyházán nem akadt jobb a 13–14 évesek körében, míg Pápán másodikként zárt.

A 16–17 évesek között Szalai Milán ugyancsak a Veszprém megyei viadalon, 67 kilogrammos súlycsoportban ezüstérmet szerzett.