Labdarúgás

2022.08.14. 20:13

Parádés meccset és hat gólt hozott a Majos és a Paks rangadója

Nagyszerű meccset és hat gólt hozott az újonc Majosi SE és a Paksi FC második csapatának összecsapása az NB III-as bajnokság Közép csoportja 3. fordulójában.

TEOL

Loch Péter, a majosiak középpályása tör kapura

Fotó: Molnár Gyula

Harmadik bajnokiján is veretlen maradt az újonc Majosi SE, amely 3–3-as döntetlenre végzett vasárnap a paksiak második számú csapatával.
A tíz sárga lapot hozó összecsapást a paksiak kezdték jobban, Zoltán Rafael révén már a tizedik percben vezetéshez jutottak. Az első félidőben szenzációsan futballozó majosiak azonban három gólt szerezve fordítottak, előbb Kugli Ákos, aztán tizenegyesből Hock Attila Robin, végül egy akció után Pál Márton talált be. A szünet előtt Görög Gergő volt eredményes, így egy találatra vissza tudott jönni a Paks. A fordulás után gyorsan jött a vendégek egyenlítése, Szekszárdi Milán tizenegyesből volt eredményes, s ekkor nem hittük volna, hogy ez lesz a végeredmény...

A majosiak most kapták meg az első góljaikat az idényben, amelyet két 2–0-s sikerrel (itthon a PEAC-ot, idegenben a Monort verték) nyitottak, míg a paksiaknak ez a harmadik döntetlenjük, korábban 1–1-et értek el Dunaújvárosban és 2–2-re végeztek itthon a Honvéddal.

Majosi SE–Paksi FC II 3–3 (3–2)
Majos. V: Iványi G. (Sáfárik P., Aczél P.). Majos: Vukman – Széles, Pál A., Czuczi, Ledneczki, Kugli – Hock, Loch (Orsós T., 81.), Ulrich (Rituper, 88.) – Keczeli (Petrovics, 66.) – Pál M. (Sajnovics, 66.). Vezetőedző: Kardos Ernő. Paks II: Kovács F. – Lorentz, Szélpál, Szekszárdi, Görög – Szécsi (Ádám D., 58.), Kocsis B., Horváth K. – Volter (Ribár, 76.), Pesti Z. (Palóka, 50.), Zoltán R. Vezetőedző: Kindl István.
Gól: Kugli (12.), Hock (33., 11-esből), Pál M. (39.), illetve Zoltán R. (10.), Görög (45.), Szekszárdi (47., 11-esből).

Szekszárdi UFC–Újpest FC II 0–1 (0–1)
Szekszárd. V: Borbás B. (Bereczki B., Aczél T.). Szekszárd: Pomozi – Rácz F. (Nagy Zs.), Fekete M., Arena, Béla D. (Tóth D.) – Horog, Rácz Á., Péter D. (Lajkó), Budai D. (Laczkó), Lőrinc – Péter A. (Csernik). Vezetőedző: Turi Zsolt. Újpest II: Eckl – Horváth B., Szűcs Á., Szabó B., Radosevics, Hajdu (Tamási), Mucsányi (Simon B.), Geiger, Burzi A. (Tóth Á.), Lukáts, Hámori. Vezetőedző: Mundi Viktor.  Gól: Hajdu (17.).

A 3. forduló további eredményei: Kecskemét II–Monor 4–3, Bp. Honvéd II–MTK II 0–4, Makó–Iváncsa 1–2, ESMTK–Balassagyarmat 1–0, Dabas–Cegléd 4–1, Hódmezővásárhely–PTE-PEAC 2–1, Dunaújváros–Ferencváros II 5–5, Szolnok–Bánk DA 5–1.

Következik, a 4. fordulóban. Augusztus 17., szerda: Ferencváros II–Bp. Honvéd II 11. Dunaújváros–Szolnok 17.30, MTK II–Majos 17.30, Paksi FC II–Kecskemét II 17.30, Monor–Hódmezővásárhely 17.30, PTE-PEAC–Dabas 17.30, Cegléd–Szekszárdi UFC 17.30, Újpest II–ESMTK 17.30, Balassagyarmat–Makó 17.30, Iváncsa–Bánk Dalnoki Akadémia 17.30.