Heti sportműsor

2022.10.03. 07:20

Megyei rangadó az NB III-ban, a bonyhádi kosarasok is elkezdik

Ide mehet, ezeket a sporteseményeket nézheti a helyszínen megyeszerte a héten.

TEOL

Október 3., hétfő

FUTSAL

Férfi NB II, Nyugati csoport, 6. forduló
20.00 2F-BAU Tolna-Mözs–Hidegkúti SC

Október 5., szerda

KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I/A, a 18. fordulóból előrehozott mérkőzés
18.00 Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK Pécsi 424

Október 7., péntek

FUTSAL
Női NB II, Nyugati csoport, 2. forduló
18.00 FC Nagykanizsa–2F-BAU Tolna-Mözs II

KOSÁRLABDA
Férfi NB II, Nyugat, 2. forduló
19.00 MOGAAC–Dombóvári Kosársuli KE

Október 8., szombat

KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I/A, 4. forduló
18.00 Atomerőmű KSC Szekszárd–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós

Tippmix Férfi NB I/A, 2. forduló
18.00 Atomerőmű SE–Budapesti Honvéd SE

LABDARÚGÁS
Női NB II, Nyugati csoport, 7. forduló
16.00 ZTE FC–Paksi SE

AutóCity Megyei I. osztály, 8. forduló
15.00 Bölcskei SE–Kakasd SE
15.00 Teveli Medosz SE–FC Dunaföldvár
15.00 Dombóvár FC–Szekszárdi UFC II

Megyei II. osztály, 7. forduló
15.00 Dunakömlődi SE–Nagymányoki SE
15.00 Simontornya TC–Bonyhád-Börzsöny SE
16.00 Faddi SE–Madocsa SE

Megyei III. osztály, Kelet, 6. forduló
15.00 Dunaszentgyörgyi SE–Őcsény SK
15.00 Nagydorog KSE–Gerjeni SK
15.00 Németkéri SE–Györköny SE

Október 9., vasárnap

FUTSAL
Női NB I, 5. forduló
17.00 2F-Bau Tolna-Mözs–Csepel FC USE

KÉZILABDA
Férfi NB II, Dél-nyugat, 5. forduló
17.00 Expressz Zálog Mecseknádasd–Hőgyészi SC

Női NB II, Dél-nyugat, 4. forduló
17.00 Szekszárdi Fekete Gólyák KC–Gárdony-Pázmánd NKK U22

KOSÁRLABDA
Férfi NB I/B, Zöld csoport, 3. forduló
18.00 Atomerőmű KSE Bonyhád–SMAFC 1860

LABDARÚGÁS
OTP Bank Liga, 10. forduló
15.30 Paksi FC–Puskás Akadémia

NB III, Közép csoport, 12. forduló
15.00 Majosi SE–Szekszárdi UFC
(A Paksi FC szabadnapos lesz.)

AutóCity Megyei I. osztály, 8. forduló
15.00 Bátaszék SE–Bonyhád VLC

Megyei II. osztály, 7. forduló
15.00 Zönge SE–Aparhanti SE
15.00 Mórágyi SE–Tolna VFC
15.00 Kisdorogi FC–Tengelici SE

Megyei III. osztály, Kelet, 6. forduló
15.00 Gyapa Derbi SE–Pálfai SE
15.00 Sióagárdi SE–Pusztahencsei KSE
15.00 Kajdacsi SE–Izmény SE

Megyei III. osztály, Nyugat, 6. forduló
15.00 Regölyi SE–KSE Zomba
15.00 Magyarkeszi KSE–Kaposszekcső-Csikóstőttős KSE
15.00 Iregszemcsei SE–Dalmandi SK
15.00 Döbröközi KSE–Dombóvári LK
15.00 Tamási 2009 FC II–Nak SE

MOTOKROSSZ
12.00 Id. Langer József Emléktorna, Zomba

Címkék#sportműsor
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában