Teremtorna

2023.02.27. 19:00

A Németkéri Barátokat koronázták meg Madocsán

A Németkéri Barátok sikerével zárult a nyolc héten át tartó Madocsai Teremlabdarúgó Torna. Az ezüstérmes a Deportivo csapata lett, a bronz a rekordbajnok Sarki Kocsmához került.

Munkatársunktól

A bajnokcsapat tagjai, köztük a döntő legjobbjának választott Fehér Mihály (álló sor, balról a második)

Fotó: Molnár Gyula

Az már a zárónap előtt eldőlt, hogy új bajnokot avatnak Madocsán, miután keresztjáték során a rekordbajnok Sarki Kocsma és a hozzá hasonlóan addig még veretlen MNKK is vereséget szenvedett az elődöntőben. Az érem csatározások előtt viszont még akadtak bőven meglepetések és izgalmak egyaránt. Az előbbi kategóriába tartozott a hetedik helyért megvívott párharc, ahol a Fitt Boys magabiztosan nyert a felsőházból hajszállal lemaradó, emiatt talán a kedvüket is vesztő Lelkesek ellen. Az utóbbi kategóriába pedig a PKO Trans, valamint a Herczig és Társa Bt. összecsapása került, a rendes játékidőben és a hosszabbításban sem esett gól, így a büntetőkre maradt a döntés. Ebből a PKO Trans került ki győztesen, megszerezve ezzel az ötödik pozíciót a tornán.

A bronzmeccsen a Sarki Kocsma már három góllal vezetett, s úgy tűnt, simán hozzák a meccset Böde Dániel nélkül is, ám az MNKK szorossá tudta tenni a csatát, de egyenlíteni nem tudott. A döntőben a Németkér két megpattanó lövéssel vezetett a szünetben, a vége magabiztos győzelem lett a Deportivo ellen.

A helyosztók eredményei
A 7. helyért: Lelkesek–Fitt Boys 1–5. Gól: Csereklei K., illetve Gángó Á. (2), Blága Cs. (2), Gamos A.
Az 5. helyért: Herczig és Társa Bt.–PKO Trans 0–0 – büntetőkkel: 0–2.
Bronzmérkőzésen: Sarki Kocsma–MNKK 3–2. Gól: Böde I., Szili I., Madár K., illetve Eke I. (2).
Döntő: Németkéri Barátok–Deportivo 4–0. Gól: Fehér M. (2), öngól, Balogh K.

A végeredmény: 1. Németkéri Barátok, 2. Deportivo, 3. Sarki Kocsma, 4. MNKK, 5. PKO Trans, 6. Herczig és Társa Bt., 7. Fitt Boys, 8. Lelkesek.