Kajak-kenu

2023.05.28. 11:44

Kiszli Vanda egyesben és párosban is aranyérmes lett a győri országos bajnokságon

Duplázott a Győrben megrendezett maratoni országos bajnokságon Kiszli Vanda. Az Atomerőmű SE klasszisa egyesben és párosban is a dobogó tetejére állhatott.

Kiszli Vanda (elöl) duplázott, egyesben és párosban is győzött Győrben

Fotó: MTI

Kiszli mindkét számban nagy csatában nyert, egyesben a hazai színekben induló Czéllai-Vörös Zsófiát hat másodperccel múlta felül, párosban pedig a szolnoki Csikós Zsóka oldalán szintén hat másodperces előnnyel végzett az élen.

A hétvégi verseny – amelyet a szövetség korábbi alelnökéről, a győri egyesület volt elnökéről, a 2019-ben elhunyt Kadler Gusztávról neveztek el – a júliusi, horvátországi Európa-bajnokság válogatója is volt egyben. A kontinensviadalon azok az egységek indulhatnak, amelyek az ob-n az első két helyen végeztek.