Labdarúgó NB III

2017.08.19. 20:14

Az utolsó percekben szerezték meg csapataink a győzelmet

Érdekesen és hasonlóan alakult megyénk két NB III-as csapatának, az UFC-nek és a Paksi FC második alakulatának hétvégéje. Utóbbi ellen a második félidő elején tudta megszerezni ellenfele a vezetést, de gyorsan egyenlítettek a paksiak, majd a hosszabbítás elején fordítani is tudtak. Szekszárdon szintén a második félidőben nyílt ki a gólcsap. Az 50. percben szerezték meg a megye székhely legjobbjai a vezetést, de még a lefújás előtt egyenlíteni tudott a Rákosmente, azonban jött Arena és az utolsó utáni percben megszerezte a győzelmet csapatának.

TEOL

NB III., Közép csoport, 2. forduló

Paksi FC II – FC Dabas 2–1 (0–0). Gólszerzők: Nagy R. (58.), Simon M. (92.), illetve Csordás S. (53.).

Szekszárdi UFC – Rákosmente KSK 2–1 (0–0). Gólszerzők: Bata Cs. (50.) Arena Á. (91.), illetve Herczeg L. (84.).