labdarúgás

2019.08.24. 19:30

Ilyen meccset! Óriási fordítás után szenzációs pontmentés a végén

A Bonyhád parádés meccsen 4-4-es döntetlent játszott Tamásiban, a megyei I. osztályú focibajnokság 2. fordulójában.

Fotó: Makovics Kornél (archív)

Szenzációs meccset játszott a bajnoki címvédő Bonyhád VLC és a legutóbbi bronzérmes Tamási 2009 FC szombaton. Egy szerencsétlen öngóllal már az ötödik percben vezetett a Tamási, de a Bonyhád VLC nem esett össze, és a 27. percben már 3-1-re vezetett. Innen jött vissza a Tamási, és 3-3-ra kiegyenlített. A bonyhádiak megint újítottak, újra vezetéshez jutottak, és úgy tűnt, hogy az övék lesz a három pont. A legvégén azonban jött Yvan Yondo és megmentett egy pontot a Tamásinak!

Megyei I. osztály, 2. forduló

Tamási 2009 FC-Bonyhád VLC 4-4 (2-3). Tamási, V: Kiss G. (Kis Z., Bárdos-Gutpintér). Gól: Haruna (30., 57.), Szlama 5., öngól), Yondo (94.), illetve Völgyi (9.), Wirth (11.), Pap R. (27.), Máté R. (70.).

Tolna VFC-Majosi SE 2-1 (0-1). Tolna, V: Álló T. (Sipos L., Knap Z.). Gól: Erdélyi Zs. (62.), Pap Milán (65.), illetve Nagy N. (15.).

Dombóvár FC-Szedresi SE 4-0 (1-0). Dombóvár, V: Éreth A. (Váncsa A., Domokos L.). Gól: Horváth Á. (8., 58., 68.), Hetesi (86.).

Tevel Medosz SE-Dunaföldvár FC 3-2 (0-0). Tevel, V: Pekoli D. (Fülöp A., Rimai B.). Gól: Major P. (70., 82.), Reichert A. (53.), illetve Varga G. (86.), Kiss P. (88.).

A Kakasd SE-Bátaszék SE mérkőzést vasárnap 17 órakor játsszák.

Borítóképünk a Tamási 2009 FC és a Bonyhád VLC április eleji összecsapásán készült.