labdarúgás

2018.05.21. 20:24

Szorossá tette a hajrát a Fadd

Kihasználta a Szekszárdi UFC II botlását a Mórágyi SE, amely így pontszámban utolérte riválisát a megyei másodosztály élén. A Kisdorogi FC és a Madocsa SE is hozta a kötelező győzelmet.

Berg Sándor, fotó: Mártonfai Dénes

Faddi SE–Szekszárdi UFC II 2–2 (0–1)

Fadd, 250 néző. V.: Tálas (Fülöp A., Pesti K.). Fadd: Szalai Á – Szente (Csibi F., a szünetben), Fazekas R., Gerendai G., Asztalos A. – Szatmári, Horváth M. (Nemes, 49.), Fehér K. (Horváth Cs., 72.), Baros – Gáncs (Szűcs R., 84.), Fejes Z. Edző: Vida Tamás. Szekszárd II: Császár G. – Torma, Tóth P., Pesti Z., Csiki (Acsádi V., 86.) – Rupa (Bognár Zs., 62.), Tolnai L. – Lőrinc, Csizmadia F., Hencz –Csende R. Játékos-edző: Vizdár Zsolt. A több gólhelyzetet kidolgozó hazaiak győzelmet érdemeltek volna a rutinos vendégekkel szemben. Gól: Szatmári (54.), Fejes Z. (73.), ill. Csende R. (42.), Tolnai L. (74.). Jók: Fazekas R., Asztalos A., Fehér K., Szatmári P., ill. Császár G., Tóth P., Torma, Csende R.

Kisdorogi FC–KSE Gyönk 15–1 (8–0)

Kisdorog, 150 néző. V.: Stefik (Kiss J., Rimai). Kisdorog: Miklós I. – Dóczi (Németh Z., a szünetben), Palkó Márk, Nagy K. (Csöglei, 52.), Palkó Máté – Páli (Koszter, a szünetben), Miszler (János K., 53.), Pálinkás (Horváth G., 50.), Kadosa – Schiller A., Horváth P. Szakmai igazgató: Bőhm János. Gyönk: Kiss B. – Szíjjártó, Gábor Z., Bruchner Z., Szalonna (Lencsés, 25.) – Sztojka D., Bánki-Horváth, Szabó J., Tóth R. – Goman, dr. Hideg. Játékos-edző: Szabó János. A nagyot küzdő vendégcsapat ellen nagyarányú győzelmet arattak a hazaiak. Gól: Schiller A. (17., 28., 32., 44., 54.), Németh Z. (64., 73., 76.), Dóczi (8., 33.), Kadosa (38., 89.), Páli (6.), Koszter (57.), dr. Hideg (83., öngól), ill. Gábor Z. (50.). Jók: az egész hazai csapat.

Mórágyi SE–Dunakömlődi SE 6–1 (3–0)

Mórágy, 220 néző. V.: Nasz (Tóth I., Tóth E.). Mórágy: Hujbert – Fürst, Simon J., Lestár, Rozgonyi (Kovács J., 68.) – Löfli, Berényi Sz. (Juhász A., 81.), Bene, Kőkuti – Tóth T., Kovács K. Edző: Illés Béla. Dunakömlőd: Bérdi (Váradi, 81.) – Szabó Tibor, Szabó Tamás, Sára Cs., Józsa – Lakatos G., Hauzer, Kern M., Szakter – Poroszkai J., Szlucska. Edző: Szabó István. Jól játszó kömlődi ifjúsági és felnőttcsapatot győzött le a mórágyi egylet. Gól: Kovács K. (30., 33.), Tóth T. (81., 90.), Berényi Sz. (45.), Löfli (90.), ill. Szlucska (85.). Jók: Kovács K., Löfli, Tóth T., Kőkuti, ill. Bérdi, Szlucska, Kern M., Szakter. Ifi: 3–2.

Bölcskei SE–Aparhanti SE 2–3 (2–1)

Bölcske, 120 néző. V.: Hartung (Horváth J., Kapéter). Bölcske: Nagy G. – Besenczi Z. (Pálfi M., 84.), Farnek A., Princz Z., Debreceni –Keresztes D., Fenyősi, Dömény (Szenczi, a szünetben), Sipos B. – Farsang J., Höss (Besenczi I., 62.). Játékos-edző: Besenczi Zoltán. Aparhant: Götcz – Müller M., Kovács M., Wolf R. (Buzás M., 34.), Hegyi – Beszterczán, Gyalog, Móricz G. (Móricz I., 75.), Miklós L. – Kajtár, Molnár N. Edző: Minker Endre. Jó iramú mérkőzésen végül egy véleményes ítéletnek köszönhető, hogy pont nélkül maradtak a hazaiak. Gól: Farsang J. (9.), Fenyősi (21.), ill. Müller M. (7.), Molnár N. (52.), Miklós L. (82.). Jók: Princz Z., Farnek A., Sipos B., Fenyősi, ill. az egész vendégcsapat. Ifi: 2–2.

Bonyhád-Börzsöny SE–Sióagárdi SE 2–1 (1–1)

Bonyhád-Börzsöny, 50 néző. V.: Hartung (Horváth T., Kapéter). Bonyhád-Börzsöny: Ladányi – Eckert (Knipl, 67.), Loósz, Máté N., Töttős (Zsók Gy., 71.) – Pechár (Selyem, 78.), Csobot P., Hosnyánszki Zs., Győrfi J. – Rafai, Hosnyánszki T. Játékos-edző: Hosnyánszki Zsolt. Sióagárd: Osztopányi – Vass, Horváth P., Tóth G., Auth – Horváth F., Tóth Adrián, Horváth J., Sági Gy. (Vajda, 78.) – Nagy M., Tóth Attila (Tóth M., 59.). Edző: Szabó Tibor. Nehéz győzelmet arattak a többet támadó hazaiak a szervezetten védekező, egy-egy veszélyes kontrát is vezető vendégek ellen. Gól: Hosnyánszki T. (6.), Rafai (70.) ill. Nagy M. (9.). Kiállítva: Nagy M. (90.). Jók: Máté N., Csobot P., Hosnyánszki T., Rafai, ill. Osztopányi, Vass, Tóth Adrián, Horváth J.

Pincehelyi ATE–Madocsa SE 1–7 (0–1)

Pincehely, 80 néző. V.: Álló (Kardos B., Bukovics). Pincehely: Németh P. – Németh R., Károlyi, Juhász V. – Zajtai G., Dobos –Reimann, Csomor, Gereny, Turós – Szálka. Játékos-edző: Zajtai Gábor. Madocsa: Szintai B. – Araczki I. (Süvöltős J., a szünetben), Hahn, Varga L. (Kanik, 66.), Magyar I. – Rein, Éger (Gábor M., 73.), Karszt A. – Piszár, Böde I., ifj. Süvöltős J. Edző: Böde Dániel. A baráti hangulatú mérkőzés végére a sérülések miatt emberhátrányba került hazaiak küzdőszellemből jelesre vizsgáztak. Gól: Szálka (68.), illetve Böde I. (52., 68.), Süvöltős J. (80., 82.), Varga L. (45.), Karszt A. (54.), Piszár (69.). Jók: Németh Péter vezérletével az egész hazai csapat, illetve a teljes vendégcsapat. Ifi: 2–5.

Simontornya TC–Gerjeni SK 5–3 (4–2)

Simontornya, 70 néző. V.: Pekoli (Farkas R., Pesti Dóra). Simontornya: Kleiber – Szloboda (Csepregi, 84.), Csányi Á., Jancski, Koncz (Fung J., 87.) – Papp T. (Walczer, a szünetben), Sebestyén Zs., Gergő J., Onodi (Bognár J., 74.) – Horváth T. (Szilágyi I., 74.), Ambrus L. Játékos-edző: Ambrus László. Gerjen: Mező – Kertész N., Aradi G. (Tesényi, a szünetben), Szemes, Holweiger R. – Bán T. (Pápista, 69.), Kapitány, Bráz, Kozák –Gyenis D., Szili Á. Játékos-edző: Lacza Zsolt. Jó játékkal múlták felül ellenfelüket a hazaiak. Gól: Ambrus L. (6., 27.), Horváth T. (4.), Papp T. (43.), Koncz (65.), illetve Szemes (10.), Kapitány (29.), Bráz (89.). Jók: Kleiber György vezetésével egész hazai csapat, ill. Mező, Bán Tibor. Ifi: 1–4.