Közélet

2012.06.06. 18:27

Sürgető teendő a temető rendezése

A katolikus egyházközség újonnan választott vezetősége – Borman Antal, Felföldi Kálmán, Indich István, Lendvai István, Madár András, Meretei László – megkezdte munkáját, amelyben a hívek együttműködésére nagymértékben számít.

TEOL/V.T.

Tervük, hogy megújítják az egyházközség szervezeti működési szabályzatát. Egyik legsürgősebb teendőjük a temető helyzetének rendezése, év végére szeretnék teljessé tenni a sírok pontos beazonosítását és a temető rendjéről szóló szabályzatot. A napokban elkezdődött a temető teljes körű, részletes feltérképezése.

A temetőkataszter létrehozása, az új blokktérkép és a beazonosítások miatt, a sírok gondozása és a fenntartási idő helyes megállapítása érdekében az érintettekkel kívánnak egyeztetni. A Bölcskei Katolikus Egyházközségért Alapítvány visszavásárolta az egykor tulajdonában lévő volt óvoda épületet, amelyet fel szeretne újítani és használatba venni.

Címkék#Bölcske
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!