Pusztító lángok

2025.01.14. 18:47

Vajna Tímea kálváriája: Otthona a tűzvész közepén

A Los Angeles-i erdőtüzek tovább tombolnak, és Vajna Tímea otthona továbbra is közvetlen veszélyben van. A lángok már több mint 40.000 hektárnyi területet pusztítottak el, és számos híresség villája vált a tűz martalékává.

Lángok és füst látható a villanyvezetékek közelében

Fotó: AFP

Vajna Tímea és férje, bár már elhagyták otthonukat, folyamatosan figyelemmel kísérik a helyzetet. Az egykori modell Instagram-sztoriban számolt be a legfrissebb fejleményekről - fedezte fel a Bors. A környéken olyan sztárokat, mint Julia Roberts és Matt Damon is evakuáltak. A tűzoltók heroikus küzdelmet folytatnak, de a szélsőséges időjárás továbbra is megnehezíti a munkájukat.

Vajna Tímea háza is egyre nagyobb veszélyben van a Los Angeles-i tűz miatt (Fotó: Bánkúti Sándor)
Vajna Tímea háza is egyre nagyobb veszélyben van a Los Angeles-i tűz miatt (Fotó: Bánkúti Sándor)

A Bors cikkéből további részleteket is megtudhat.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!