Ország-világ

2004.11.20. 07:42

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Sz.: Beszélj hozzá! 20.30 A fülke 01.30 Gyerekrablás a Palánk utcában 15.00 Kocka 03.30 Szezon 19.00 A visszatérés 17.00 V.: Egy hét Pesten és Budán 17.00 Fahrenheit 9/11 20.30 Szeleburdi vakáció 15.00 Wilbur öngyilkos akar lenni 18.30

Cinema City Csepel Plaza Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 11.30, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is A Bourne-csapda 15.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Cápamese 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 Collateral – A halál záloga 20.00, Sz.: 22.15 is A falu 15.30 Feketék fehéren 13.00, 17.30 Garfield 10.45, 12.45 Kidobós – Sok flúg disznót győz 11.15, 13.15, 17.45, 20.00, Sz.: 22.00 is Mobil 15.15, 19.45, Sz.: 21.45 is Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 11.00, 13.15, 17.45 Nyílt tengeren 14.45, 16.45, 18.45, 20.30, Sz.: 22.30 is Shrek 2. 10.30 Terminál 19.45

Cinema City Új Udvar Argo 12.15, 16.15, 20.00, Sz.: 22.00 is A Bourne-csapda 19.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.30, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Collateral – A halál záloga 15.30, 17.45, 20.00, Sz.: 22.15 is A falu 17.30, Sz.: 22.00 is Felejtés 10.15, 14.15, 18.15, 20.15, Sz.: 22.15 Garfield 11.45, 13.45 Nyílt tengeren 13.00, 14.45, 16.45, 18.45, 20.30, Sz.: 22.15 is Pókember 2. 10.30 Shrek 2. 10.15, 12.15 A temetetlen halott 12.30, 17.30 Terminál 10.00, 15.00 A tűzben edzett férfi 14.30

Cirko-Gejzir Haverok 17.00, 19.00 Nézz balra, ott egy svéd! 17.00, 19.00, 21.00 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 21.00 Sz.: Tudatlan tündérek 15.00 Visszafordíthatatlan 15.00 V.: Lábad között 15.00 Hálószobák és előszobák 15.30

Corvin Budapest Filmpalota Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 10.00, 14.15, 18.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Cápamese 10.00, 13.45, 15.45 Collateral – A halál záloga 22.15 Csodálatos Júlia 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Felejtés 11.45, 17.45, 19.45, 21.45 Godsend
– A teremtés klinikája 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Kidobós – Sok flúg disznót győz 12.30 A mandzsúriai jelölt 17.00, 22.00 Mobil 12.15, 16.15, 20.15 A temetetlen halott 10.15, 14.30, 19.30

Európa Argo 15.15  Fahrenheit 9/11 21.00 Fallal szemben Sz.: 15.15  V.: 17.00 Kontroll 19.00 Tavasz, nyár, ősz, tél… és tavasz 19.00 A temetetlen halott 13.00 Sz.: Terminál 20.45 Elveszett jelentés 17.00 Shrek 2. 13.15 Stepfordi feleségek 17.15 V.: Kőtutaj 15.15 A legelő hősei 13.15 Sírhely kilátással 17.15 Super Size Me 21.00

Hollywood Multiplex Duna Plaza Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.45, 18.30, Sz.: 23.00 is Anakonda 2. – A véres orchidea 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45 Argo 22.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.00, 11.00, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 15.45, 16.30, 17.45, 18.00, 18.45, 20.00, 20.30, 21.00, 22.15, Sz.: 23.15 is Cápamese 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Collateral – A halál záloga 22.45 Csodálatos Júlia 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Felejtés 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15, Sz.: 23.15 is Garfield 14.00 Godsend – A teremtés klinikája 19.00, 21.15, Sz.: 23.30 is Hihetetlen család 15.00, Sz.: 21.30 is Kidobós – Sok flúg disznót győz 11.45, 13.45, 17.45, 21.45 A legelő hősei 11.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 11.30, 16.00, 20.45 Mobil 15.45, 19.45, Sz.: 23.45 is Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 10.30, 13.00, 15.30 Nyílt tengeren 18.00, 19.45, V.: 21.30 is Sz.: 23.30 is Terminál 11.30 V.: A mandzsúriai jelölt 11.45

Hollywood Multiplex Lurdy Ház Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.45, 16.00, 18.15, 20.30, 22.45 Anakonda 2. – A véres orchidea 00.15, 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Argo 12.15, 14.45 Bridget Jones naplója 12.45, 15.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30, Sz.: 23.45 is Cápamese 10.45, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45 Collateral – A halál záloga 21.30 Csodálatos Júlia 11.30, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Felejtés 10.15, 12.15, 14.15, 18.45, 20.45 V.: 22.45 is Garfield 10.00, 11.45 Godsend – A teremtés klinikája 00.00, 17.15, 19.30, 21.45 Hihetetlen család 16.15, Sz.: 22.45 is Kidobós –  Sok flúg disznót győz 10.00, 12.00, 14.00, 18.15, 20.15 A legelő hősei 10.30
A mandzsúriai jelölt 22.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 19.30 Mobil 17.15, 19.15, 21.15, Sz.: 23.15 is Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 10.00, 12.15, 14.30, 16.45 Nyílt tengeren 19.00, 20.45, 22.30 Shrek 2. 10.15 Sírhely kilátással 16.15

Hollywood Multiplex Óbuda Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 14.15, 21.00 Anakonda 2. – A véres orchidea 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Cápamese 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45 Collateral
– A halál záloga 17.00 Csodálatos Júlia 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Felejtés 14.45, 19.30 Godsend – A teremtés klinikája 18.00, 20.15, 22.30 Kidobós – Sok flúg disznót győz 10.15, 12.15, 16.45 Mackótestvér 10.45, 12.45 A mandzsúriai jelölt 21.45 Mobil 17.15, 19.15, 21.15 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 10.15, 12.45, 15.00 Sz.: Shrek 2. 10.30, 12.30, 14.30

Hollywood Multiplex Pólus Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 10.45, 13.00, 21.00 Anakonda 2. – A véres orchidea 16.15, 18.15, 20.15, Sz.: 22.15 is Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, Sz.: 22.15 is Cápamese 11.30, 13.30, 15.15, 17.15 Collateral – A halál záloga 14.00 Felejtés 16.30, 20.30 Garfield 10.15, 12.30 Godsend – A teremtés klinikája 15.00, 19.15, 21.30 Kidobós – Sok flúg disznót győz 14.15, 18.30 A legelő hősei 10.30, 12.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 17.45 Mobil 19.45, 21.45 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 11.15, 13.30, 15.45 Nyílt tengeren 17.00, 19.00 Sz.: A mandzsúriai jelölt 22.30

Kossuth mozi Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 11.15, 15.15, 17.15, 21.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.15, 21.30, 22.30 Che Guevara:
A motoros naplója 15.30, 20.00, 22.15 Collateral – A halál záloga 18.00 Csodálatos Júlia 11.00, 13.15, 15.30, 17.30, 19.30 A legelő hősei 10.00, 11.45 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 13.30 Sírhely kilátással 19.15 Terminál 13.15

Kultiplex Belleville randevú – Francia rémes 13.00 Comandante 15.00 Donnie Darko 20.00 Hukkle 18.00 Süsü, a sárkány 11.00 V.: Fekete fülü fehér Bim 11.00 Kutyahűség 14.00

Mammut Mozi Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 10.00, 17.00 Anakonda 2. – A véres orchidea 10.45, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.00, 11.00, 12.15, 13.15, 14.30, 15.30, 16.45, 17.45, 19.00, 20.00, 21.15, 22.15 Cápamese 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.15 Che Guevara: A motoros naplója 12.00, 14.00, 18.45, 21.15 Collateral – A halál záloga 21.00 Csodálatos Júlia 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 18.00, 19.15, 20.15, 21.30, 22.30 Felejtés 10.30, 12.30, 14.30, 18.30, 20.30, 22.30 Garfield 11.00, 13.00 Godsend – A teremtés klinikája 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Hihetetlen család 16.15, Sz.: 22.15 is Kidobós – Sok flúg disznót győz 14.15, 20.15 A mandzsúriai jelölt 12.00, 19.15, 22.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 11.30, 13.45 V.: 22.15 is Mobil 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 11.45, 16.30 Nők transzban 10.00 Nyílt tengeren 10.45, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, Sz.: 23.00 is Sírhely kilátással 14.45 A temetetlen halott 16.00, 18.45 Terminál 16.15

Művész Álmodozók 16.00, 20.00 A bálnalovas 15.15, 19.15 Bolondok éneke 14.00 Che Guevara:
A motoros naplója 11.45, 14.30, 17.00, 20.15, 21.30, V.: 18.00 is Könyörtelenek 17.15 Másnap 18.00, Sz.: 22.00 is Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 11.30, V.: 18.45 is Rossz nevelés 14.15, Sz.: 22.20 is Szamszára 11.30 Szezon 21.15 Világok arca. Baraka 16.15 Young Adam 14.00, 15.45, 17.30, 19.30, 21.30 Sz.: Dogville
– A menedék 11.45 V.: Dealer 22.00 Kontroll 22.20 Kurva Amal 19.30 A zongoratanárnő 13.00

Odeon-Lloyd mozi Nyílt tengeren 17.30, 21.00 Osama 19.15 Sz.: Vodka Lemon 16.00 V.:
A szenvedélyek labirintusa 15.30

Örökmozgó Máshol 18.30 Peremvidék 20.30 Sz.: Gábor diák 16.30 V.: Utolsó híd 16.30

Palace Campona Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 12.45, 15.15, 17.30, 19.45, 22.30 Anakonda 2. – A véres orchidea 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Cápamese 11.45, 14.00, 16.00, 18.00 Collateral – A halál záloga 17.00, 19.30, 22.00 Csodálatos Júlia 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Felejtés 18.15, 20.15, 22.15 Garfield 11.15, 13.15, 15.00 Godsend – A teremtés klinikája 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Kidobós – Sok flúg disznót győz 12.30, 17.15, 21.45 A mandzsúriai jelölt 14.30, 19.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 12.00, 14.15, 16.45, 18.45, 20.45 Mobil 14.15, 16.15, 20.30, 22.30 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 11.30, 14.00 Nyílt tengeren 16.30, 18.15, 20.00, 21.45

Palace Mom Park Anakonda 2. – A véres orchidea 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 12.00, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Cápamese 12.00, 12.45, 14.45, 16.45 Che Guevara: A motoros naplója 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Collateral – A halál záloga 21.45 Csodálatos Júlia 12.45, 15.00, 17.30, 19.45, 22.00 Felejtés 20.30, 22.45 Godsend – A teremtés klinikája 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Kidobós – Sok flúg disznót győz 12.15, 14.15, 16.15, 18.15 Könyörtelenek 14.00, 19.45, 22.00 A mandzsúriai jelölt 19.15 Mobil 12.15, 14.15, 16.15, 18.30, 20.45, 22.45 A temetetlen halott 17.15

Palace Westend Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 19.00, 21.15, Sz.: 23.30 is Anakonda 2. – A véres orchidea 00.00, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Apja lánya 12.00, 14.15, 16.45 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 15.15, 20.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Cápamese 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 Che Guevara: A motoros naplója 10.30, 13.15, 16.00, 18.45, 21.30 Collateral – A halál záloga 12.45, 17.45, Sz.: 23.00 is Csodálatos Júlia 11.30, 14.30, 17.00, 19.15, 22.00 Felejtés 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 19.45, 21.45, Sz.: 23.45 is Godsend – A teremtés klinikája 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.45 Hihetetlen család 16.45, Sz.: 22.15 is Kidobós – Sok flúg disznót győz 10.45, 15.00, 19.00, Sz.: 23.15 is A mandzsúriai jelölt 14.00, 19.30 V.: 22.15 is Már megint bérgyilkos a szomszédom 13.00, 17.00, 21.00 Mobil 10.15, 12.15, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 12.15, 14.45 Nyílt tengeren 11.45, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Puskin Álmodozók 12.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.45, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00 Csodálatos Júlia 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 17.15 Sírhely kilátással 12.15 Stepfordi feleségek 10.30 A temetetlen halott 15.00

Sambhala Tibet Központ Sz.: Kundun 20.00 V.: A tibeti halottaskönyv 20.00

Szindbád A bálnalovas 16.45, 18.30 Rossz nevelés 20.30 Új Eldorádó 16.00 Young Adam 17.15, 19.00, 20.45

Tabán Sz.: Kontroll 20.30 Mátyás, az igazságos 15.30 Rossz nevelés 18.30 Tündér Lala 17.00
V.: Az idő urai 17.00 Leány gyöngy fülbevalóval 18.30 Nagy hal 20.30 Szeleburdi család 15.30

Toldi Álmodozók 18.15 Dealer 20.30 Haverok 15.45 Nézz balra, ott egy svéd! 17.30, 19.15, 21.00 Sz.: Dogville – A menedék 15.15 V.: Hófehér 14.45 Tavasz, nyár, ősz, tél… és tavasz 16.15

Uránia Nemzeti Filmszínház Che Guevara: A motoros naplója 16.30, 18.45, 21.00 Csodálatos Júlia 12.30, 14.30, 16.00, 18.30, 20.30 A temetetlen halott 16.00 Trianon 13.30 Sz.: A dzsungel könyve 2. 11.00 Jótékonysági koncert a beregszászi Magyar Színházért 20.00 Mackótestvér 14.00 Malacka, a hős 11.00 Segítség, hal lettem! 12.30 Új Eldorádó Sz.: 13.30 V.: 11.00 V.: Könyörtelenek 20.30 Másnap 14.15 Téli álom 18.30 Vuk 11.00

Vörösmarty Könyörtelenek 16.30, 18.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 20.30 V.: Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 12.30 Terminál 14.15

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában