Ország-világ

2004.12.29. 08:27

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bálint Zsidó Közösségi Ház Popkohn Ifjúsági Moziszeánsz – A tizedes meg a többiek 18.00
Bem Igazából szerelem 16.00 Orion űrhajó – A visszatérés 20.30 Zsernyákok 19.30
Cinema City Csepel Plaza 80 nap alatt a Föld körül 10.45, 13.00, 15.30, 18.00 Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 20.30, 22.30 Állítsátok meg Terézanyut! 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.45, 18.00, 20.15 Cápamese 11.30, 13.30 Collateral – A halál záloga 22.30 Garfield 10.30 Hihetetlen család 11.00, 13.15, 15.45, 18.15, 20.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 20.00, 22.00 Nagy Sándor, a hódító 10.15, 13.45, 17.00, 20.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.30, 13.00, 15.15, 17.45, 20.00, 22.30 Polar Expressz 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Cinema City Új Udvar Állítsátok meg Terézanyut! 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Anyám a lányokat szereti 18.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.45, 14.00, 16.00, 20.15, 22.30 Csodálatos Júlia 17.45, 19.45, 22.00 Felejtés 20.00, 22.00 Garfield 11.15 Hihetetlen család 10.45, 13.00, 15.15, 17.45 Mobil 15.15 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 13.45, 17.00, 20.15 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 13.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.30, 13.00, 15.15, 17.45, 20.00, 22.30 Shrek 2. 10.30
Cirko-Gejzir Haverok 19.00 Hymypoika – Kitűnő tanulók 21.00 Madame Sata 19.00 Nem fenékig tejfel 17.00 Nézz balra, ott egy svéd! 15.00 Tokiói tortúra 15.00 Törökfürdő 21.00 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 17.00
Corvin Budapest Filmpalota 80 nap alatt a Föld körül 10.15, 15.15, 17.45, 19.30 Állítsátok meg Terézanyut! 12.45, 14.45, 17.45, 20.15, 22.45 Amerikai taxi 12.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 18.30 Csodálatos Júlia 17.15 Hihetetlen család 10.15, 12.45, 15.15 Kelekótya karácsony 10.45 Miskolci boniésklájd 20.15, 22.15 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 Nyócker 20.30, 22.30 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Polar Expressz 10.00, 12.00, 14.15, 16.30 Tapló Télapó 21.45
Európa Argo 13.15 Che Guevara: A motoros naplója 18.30 Csodálatos Júlia 20.45 Egy makulátlan elme örök ragyogása 17.00 Kontroll 18.45 Magyar vándor 15.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 20.45 Super Size Me 15.00
Hollywood Multiplex Duna Plaza 80 nap alatt a Föld körül 12.00, 14.30, 17.00, 19.30 Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.00 Állítsátok meg Terézanyut! 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 20.15, 21.30 Amerikai taxi 20.15, 22.15 Argo 22.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.30, 14.30, 16.45, 18.45, 19.00, 21.15 Cápamese 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.30 Csodálatos Júlia 15.15, 17.15 Az ember, aki nappal aludt 10.00 Garfield 12.30 Hihetetlen család 10.45, 13.15, 15.45, 18.15 Kelekótya karácsony 10.45, 12.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 19.15 Nagy Sándor, a hódító 10.00, 13.30, 17.00, 20.30 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 10.30 Nyócker 20.15, 22.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Özönvíz 11.45, 13.45, 15.45, 17.45 Polar Expressz 11.00, 13.15, 15.30, 18.00 Tapló Télapó 19.45, 21.45 Totál szívás 21.30 Világszám! 14.45, 16.45, 20.45, 22.45
Hollywood Multiplex Lurdy Ház 80 nap alatt a Föld körül 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Állítsátok meg Terézanyut! 11.00, 13.45, 16.30, 19.15 Amerikai taxi 19.15, 21.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.45, 16.15, 18.45 Cápamese 11.00 Csodálatos Júlia 13.30, 16.00 Godsend – A teremtés klinikája 22.15 Halhatatlanok 19.30, 21.45 Hihetetlen család 09.45, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45 Kelekótya karácsony 11.30 Nagy Sándor, a hódító 13.00, 16.15, 19.45 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 11.15 Nyócker 18.30, 20.30, 22.30 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Az Ördögűző – A kezdet 22.00 Özönvíz 10.45, 13.15, 15.30, 17.30 Polar Expressz 10.15, 12.30, 14.45, 17.00 Tapló Télapó 21.15 Totál szívás 22.00 Világszám! 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Hollywood Multiplex Óbuda 80 nap alatt a Föld körül 12.15, 16.45, 19.15, 21.45 Állítsátok meg Terézanyut! 17.45, 20.15, 22.45 Amerikai taxi 16.00, 20.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.45, 19.00 Cápamese 10.15, 14.45 Hihetetlen család 10.15, 12.45, 15.15, 18.00 Nagy Sándor, a hódító 18.30, 22.00 Nyócker 17.00, 21.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Özönvíz 10.00, 12.00, 14.00 Polar Expressz 11.30, 13.45, 16.15 Shrek 2. 10.30, 12.30 Tapló Télapó 22.30 Világszám! 11.45, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
Hollywood Multiplex Pólus 80 nap alatt a Föld körül 12.45, 15.00, 17.30, 20.00 Állítsátok meg Terézanyut! 14.00, 18.00, 20.30 Amerikai taxi 16.30, 21.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.45, 19.15 Cápamese 12.00 Garfield 10.30 Hihetetlen család 11.00, 13.30, 15.45, 18.45 Kelekótya karácsony 10.00 Nagy Sándor, a hódító 16.15, 21.30 Nyócker 19.30, 21.45 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.45, 13.00, 15.30, 18.15, 20.45 Özönvíz 10.00, 14.15 Polar Expressz 10.15, 12.30, 14.45, 17.00 Tapló Télapó 22.15
Kossuth mozi Állítsátok meg Terézanyut! 10.15, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.00, 15.00, 17.00 Cápamese 10.00, 11.45, 13.45 Csodálatos Júlia 17.15 Garfield 11.00 Nyócker 15.30, 21.00 Ocean’s Twelve – Egygyel nő a tét 10.00, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Az Ördögűző – A kezdet 22.30 Szerda esti Filmklub – Miskolci boniésklájd 19.15 Világszám! 19.00, 20.45
Kultiplex 21 gramm 18.00 Apokalipszis most – rendezői változat 19.00 Fahrenheit 9/11 20.00 Kontroll 16.00 Montecarlo! 17.00
Mammut Mozi 80 nap alatt a Föld körül 10.00, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30 Állítsátok meg Terézanyut! 10.45, 11.45, 13.15, 14.15, 15.45, 16.45, 19.15, 20.45, 21.45, 23.15 Amerikai taxi 12.00 Anyám a lányokat szereti 10.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.00, 19.30 Cápamese 10.45 Csodálatos Júlia 12.45, 17.15, 21.45 Halhatatlanok 18.15, 22.45 Hihetetlen család 11.00, 13.30, 16.00 Kelekótya karácsony 14.15 Kóristák 15.30, 17.30, 19.30 Miskolci boniésklájd 18.15, 21.30 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 17.30, 18.30, 21.00, 22.00 Nyílt tengeren 21.00 Nyócker 17.00, 19.00, 21.00, 23.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30, 23.30 Az Ördögűző – A kezdet 18.45 Özönvíz 10.15, 12.00, 13.45 A pityergő teve története 10.15, 12.15, 14.15, 16.15 Polar Expressz 10.15, 12.30, 14.45, 16.30 Tapló Télapó 20.30 Világszám! 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00
Művész A bálnalovas 16.15 Beszélj hozzá! 14.15 Che Guevara: A motoros naplója 18.00 Dealer 12.30 Az élet nélkülem 11.30 Kávé és cigaretta 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Kóristák 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 A legtöbb ember Kínában él 15.00, 20.30, 22.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 11.30 Nyócker 20.15, 22.00 A pityergő teve története 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 Szamuráj 11.45 Tamara 17.00 A vágy törvénye 18.15 Young Adam 18.45
Odeon-Lloyd mozi A szenvedélyek labirintusa 19.00 A vágy törvénye 21.00 Yiddish Blues 17.30
Örökmozgó Csillagot az égről 20.30 Felügyelő életveszélyben 18.30 Tékozló szív 16.30
Palace Campona 80 nap alatt a Föld körül 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Állítsátok meg Terézanyut! 12.45, 15.15, 18.00, 20.30 Amerikai taxi 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 20.00, 22.15 Cápamese 11.45, 14.00, 16.15 Felejtés 21.00 Halhatatlanok 18.00, 20.15, 22.30 Hihetetlen család 11.15, 14.15, 16.45, 19.30 Kelekótya karácsony 11.00, 13.30, 15.45 Nagy Sándor, a hódító 12.30, 16.00, 19.45 Nyócker 18.15, 20.15, 22.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Özönvíz 11.15, 13.15, 15.15, 17.15 Polar Expressz 11.00, 13.15, 15.30, 17.45 Világszám! 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
Palace Mom Park 80 nap alatt a Föld körül 12.45, 15.15, 17.30 Állítsátok meg Terézanyut! 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Amerikai taxi 18.15, 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 19.45, 22.00 Cápamese 12.30, 14.30, 16.30 Che Guevara: A motoros naplója 20.15 Csodálatos Júlia 18.00 Godsend – A teremtés klinikája 20.15 Hihetetlen család 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Kelekótya karácsony 12.15, 14.15, 16.15 Mobil 22.45 Nagy Sándor, a hódító 12.00, 15.15, 18.30, 21.45 Nyócker 18.30, 20.30, 22.30 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Özönvíz 12.00, 14.00, 16.00 Polar Expressz 12.00, 14.00, 16.15 Világszám! 18.30, 20.30, 22.30
Palace Westend 80 nap alatt a Föld körül 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.45 Állítsátok meg Terézanyut! 10.45, 12.15, 13.15, 14.45, 17.15, 18.15, 19.45, 21.00, 22.15 Amerikai taxi 11.15, 13.15, 15.30, 20.00, 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.30, 14.30, 17.30 Cápamese 11.00, 13.00, 15.00 Felejtés 14.15, 18.30 Godsend – A teremtés klinikája 16.00 Halhatatlanok 16.15, 20.45 Hihetetlen család 10.45, 13.45, 16.45, 19.45 Kelekótya karácsony 17.45 Nagy Sándor, a hódító 10.00, 13.30, 17.00, 20.30 Nyócker 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Az Ördögűző – A kezdet 21.15 Özönvíz 10.00, 12.00, 14.00 Polar Expressz 12.00, 14.15, 16.30, 18.45 Tapló Télapó 19.45, 21.45 Totál szívás 22.30 Világszám! 12.30, 15.15, 17.30, 19.30, 21.30
Puskin Állítsátok meg Terézanyut! 10.45, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 Anyám a lányokat szereti 13.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 12.15 Csodálatos Júlia 14.45, 18.30 Kóristák 10.30, 13.45, 16.45, 20.30 Világszám! 10.15, 12.00, 15.30, 17.15, 19.00, 20.45
Szimpla Téli Kertmozi Frida 19.30 Nyócker 21.30 Schultze Gets the Blues 17.30
Szindbád Che Guevara: A motoros naplója 16.30 Csoda Krakkóban 18.45 Frida 17.00 Leány gyöngy fülbevalóval 20.30 A pityergő teve története 19.00, 20.45
Tabán Buena Vista Social Club 17.15 Garfield 15.45 Az ügynök élete 19.00 Van élet a halál előtt? 20.30
Toldi Álmodozók 15.30 Kávé és cigaretta 16.15, 19.30, 21.00 A legtöbb ember Kínában él 18.00, 19.15, 21.15 Nézz balra, ott egy svéd! 17.30
Uránia Nemzeti Filmszínház Állítsátok meg Terézanyut! 14.30, 16.45, 18.30, 20.30, 21.00 Csoda Krakkóban 16.30 Csodálatos Júlia 18.30 Malacka, a hős 11.00 Nyócker 19.00 Özönvíz 11.00, 12.45 Shrek 2. 12.30 Trianon 14.30 Világszám! 12.30, 14.30, 16.45, 21.00
Vörösmarty Che Guevara: A motoros naplója 20.45 Csoda Krakkóban 20.30 Csodálatos Júlia 15.00 Fallal szemben 18.30 Hymypoika – Kitűnő tanulók 19.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 17.00 Nyócker 14.30, 16.30

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában