Ország-világ

2004.12.20. 10:31

Mozi

BAMA

Bem Álmodozók 20.30 Good Bye, Lenin! 17.00 Zsiguli 19.00 Szeleburdi vakáció 15.00

Cinema City Csepel Plaza Alien vs Predator – A Halál a Ragadozó ellen 18.30, 20.30 Állítsátok meg Terézanyut! 12.15, 14.45, 17.15, 19.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Cápamese 10.15, 12.00, 14.00, 16.00, 18.15 Collateral – A halál záloga 13.00 Garfield 11.00 Hihetetlen család 10.00, 12.30, 13.00, 15.15, 17.45, 20.00 A mandzsúriai jelölt 15.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 20.00 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 13.45, 17.00, 20.15 Polar Expressz 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Shrek 2 10.30

Cinema City Új Udvar Állítsátok meg Terézanyut! 12.15, 14.45, 17.15, 19.45 Anakonda 2 – A véres orchidea 15.15 Anyám a lányokat szereti 12.15, 16.30, 18.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.45, 14.00, 18.00, 20.15 Csodálatos Júlia 17.45, 19.45 Felejtés 14.30, 20.30 Garfield 10.15 Hihetetlen család 10.45, 13.00, 15.15, 17.45, 20.00 Mobil 16.00 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 13.45, 17.00, 20.15 Neveletlen hercegnő 2 – Eljegyzés a kastélyban 10.45, 13.00 Shrek 2 10.00

Cirko-Gejzir Édes2kettes 17.00 Hymypoika – Kitűnő tanulók 21.00 Lábad között 17.00 Nézz balra, ott egy svéd! 19.00 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 21.00 Visszafordíthatatlan 19.00

Corvin Budapest Filmpalota Állítsátok meg Terézanyut! 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Amerikai taxi 13.15, 19.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.30, 21.00 Csodálatos Júlia 12.15, 18.45 Hihetetlen család 10.30, 15.00 Kelekótya karácsony 10.15, 15.15 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 16.30, 17.30, 20.00, 21.00 Nyócker 13.00, 17.30, 19.30, 21.30 Polar Expressz 10.00, 12.15, 14.30, 16.45 Tapló Télapó 17.15, 21.15 A temetetlen halott 10.45

Európa Che Guevara: A motoros naplója 15.00, 20.45 Egy makulátlan elme örök ragyogása 17.00 Elveszett jelentés 15.15 Kontroll 20.45 Kőtutaj 17.15 Tavasz, nyár, ősz, tél és tavasz 13.15 Yiddish Blues 19.00 Young Adam 13.15, 19.00

Hollywood Multiplex Duna Plaza Alien vs Predator – A Halál a Ragadozó ellen 17.45 Állítsátok meg Terézanyut! 10.00, 12.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00 Amerikai taxi 19.45
Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.15, 12.30, 14.30, 16.45, 19.00, 20.00, 21.15 Cápamese 10.00, 11.45, 13.45, 15.45 Cso-dálatos Júlia 13.15, 15.30, 17.45 Garfield 11.30 Hihetetlen család 11.15, 14.15, 16.45, 19.15 Kalandférgek 14.45 Kelekótya kará-csony 10.15, 12.15, 14.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 20.30 Nagy Sándor, a hódító 10.00, 13.30, 17.00, 20.30 Neveletlen hercegnő 2 – Eljegyzés a kastélyban 11.00 Nyócker 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Özönvíz 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15 Polar Expressz 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30 Tapló Télapó 20.15 Totál szívás 18.45

Hollywood Multiplex Lurdy Ház Alien vs Predator – A Halál a Ragadozó ellen 22.15 Állítsátok meg Te-rézanyut! 11.30, 14.15, 17.00, 19.45, 22.30 Amerikai taxi 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Anakonda 2 – A véres orchidea 22.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.45, 13.15, 15.45, 17.15, 19.45 Cápamese 10.00 Cso-dálatos Júlia 16.00 Godsend – A teremtés klinikája 21.15 Halhatatlanok 17.15, 19.30, 21.45 Hihetetlen család 10.15, 12.45, 15.15, 7.45, 20.15 Kelekótya karácsony 11.30, 13.45 Kidobós – Sok flúg disznót győz 11.15 Nagy Sándor, a hódító 09.30, 13.00, 16.30, 20.00 Neveletlen hercegnő 2 – Eljegyzés a kastélyban 11.45, 14.00 Nyócker 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Az Ördögűző – A kezdet 20.30, 22.45 Özönvíz 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30 Polar Expressz 10.00, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00 Tapló Télapó 18.30, 20.45 Totál szívás 13.15, 15.15

Hollywood Multiplex Óbuda 80 nap alatt a Föld körül 19.00 Állítsátok meg Terézanyut! 11.30, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Amerikai taxi 13.00, 15.00, 17.00, 20.15, 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 19.30, 22.00 Cápamese 11.15, 13.30, 17.30 Hihetetlen család 10.15, 12.45, 15.15, 17.45 Kelekótya karácsony 10.45, 12.45 Nagy Sándor, a hódító 14.30, 18.00, 21.30 Nyócker 15.30, 18.30, 20.30, 22.30 Özönvíz 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 Polar Expressz 10.00, 12.15, 14.45, 17.00 Shrek 2 11.00 Tapló Télapó 19.45, 21.45 Totál szívás 21.15

Hollywood Multiplex Pólus Állítsátok meg Terézanyut! 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30 Amerikai taxi 18.45, 20.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.00, 19.00 Cápamese 11.15 Felejtés 21.15 Hihetetlen család 11.30, 14.15, 16.30 Kelekótya karácsony 11.45 Nagy Sándor, a hódító 13.30, 16.45, 20.00 Nyócker 16.00, 19.30, 21.30 Özönvíz 10.30, 12.45, 15.00, 17.00 Polar Expressz 10.45, 13.00, 15.15, 17.30 Tapló Télapó 20.15 Totál szívás 18.15

Kossuth mozi Állítsátok meg Teréz-anyut! 10.00, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Cápamese 10.00, 13.30 Csodálatos Júlia 15.15, 17.15, 19.15 Garfield 11.45 Hymypoika – Kitűnő tanulók 22.00 Nyóc-ker 11.15, 13.00, 15.15, 18.45, 20.45, 22.30 Az Ördögűző – A kezdet  21.00 Tapló Télapó 17.00

Kultiplex Apokalipszis most – rendezői változat 19.00 Donnie Darko 17.00 Fahrenheit 9/11 20.00 Kontroll 18.00 MIX 16.00

Mammut Mozi Állítsátok meg Teréz-anyut! 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30, 23.30 Amerikai taxi 13.30, 20.30 Anyám a lányokat szereti 14.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 17.15, 19.30, 21.45 Cápamese 10.00, 11.45 Csodálatos Júlia 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Godsend – A teremtés klinikája 22.30 Halhatatlanok 15.15, 19.45, 22.00 Hihetetlen család 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Kalandférgek 10.15 Kelekótya karácsony 10.45, 13.00, 17.30 Kóristák 11.00, 11.00, 13.00, 13.00, 15.00, 15.00, 17.00, 17.00, 19.00, 21.00, 21.00, 23.00, 23.00 A mandzsúriai jelölt 20.00 Nagy Sándor, a hódító 11.00, 12.00, 14.30, 15.30, 18.00, 19.00, 21.30, 22.30 Nyílt tengeren 18.15 Nyócker 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Az Ördögűző – A kezdet 16.00 Özönvíz 10.15, 12.00, 13.45, 15.30 Polar Expressz 10.00, 11.00, 12.15, 13.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15
Tapló Télapó 18.15, 22.45 A temetetlen halott 15.45 Totál szívás 12.00

Művész Che Guevara: A motoros naplója 19.00 Hymypoika – Kitűnő tanulók 19.30 Kávé és cigaretta 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.30 „Koránkelőknek féláron” – Isten városa 14.45 Kó-risták 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 17.15 Nyócker 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 A pityergő teve tör-ténete 21.00 Tamara 17.30 Young Adam 21.15

Nyitott Műhely Végső filmklub 3 – Kelj fel Jancsi 19.00

Odeon-Lloyd mozi Nézz balra, ott egy svéd! 21.00 A szenvedélyek labirintusa 17.00 A vágy törvénye 19.00

Örökmozgó Egy marék rizs 18.30
Matróz a rakétában 16.30 Premier 20.00

Palace Campona Állítsátok meg Terézanyut! 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Amerikai taxi 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.00, 18.00, 20.15 Cápamese 11.45, 13.45, 15.45 Csodálatos Júlia 12.00, 17.30, 21.30 Felejtés 19.45 Godsend – A teremtés klinikája 18.15, 22.30 Halhatatlanok 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Hihetetlen család 11.45, 14.15, 16.45, 19.30 Kalandférgek 12.15, 16.15, 20.30 Kelekótya karácsony 11.30, 13.45, 16.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.15 Nagy Sándor, a hódító 12.30, 16.00, 19.30 Nyílt tengeren 22.00 Nyócker 18.15, 20.15, 22.15 Özönvíz 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 Polar Expressz 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15

Palace Mom Park Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Amerikai taxi 16.30, 20.30 Anyám a lányokat szereti 18.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.00, 19.45, 22.00 Cápamese 14.00, 16.00 Che Guevara: A motoros naplója 17.15 Csoda Krakkóban 20.00 Csodálatos Júlia 18.00 Godsend – A teremtés klinikája 14.30, 18.30, 22.30 Hihetetlen család 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Kelekótya karácsony 14.00, 16.00 Mobil 20.15, 22.30 Nagy Sándor, a hódító 15.15, 18.30, 21.45 Nyócker 18.15, 20.15, 22.15 Özönvíz 14.00, 16.00 Polar Expressz 15.15, 17.15, 19.15, 21.30 Yiddish Blues 22.15

Palace Westend Állítsátok meg Terézanyut! 10.15, 11.30, 12.45, 14.00, 15.15, 16.30, 17.45, 19.00, 20.15, 21.30, 22.45 Amerikai taxi 11.15, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.45, 16.15, 18.30 Cápamese 11.00, 13.00, 15.00 Cso-dálatos Júlia 16.15, 20.45 Felejtés 22.30 Godsend – A teremtés klinikája 21.00 Halhatatlanok 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Hihetetlen család 10.45, 13.45, 16.45, 19.45 Kelekótya karácsony 12.00, 14.30, 16.30 Nagy Sándor, a hódító 10.00, 13.30, 17.00, 20.30 Nyílt tengeren 22.45 Nyócker 11.45, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Az Ördögűző – A kezdet 21.15 Özönvíz 11.00, 13.15 Özönvíz 15.15, 17.15, 19.15 Polar Expressz 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30 Tapló Télapó 18.30, 20.45 Totál szívás 12.15, 14.15, 18.45

Puskin Állítsátok meg Terézanyut! 11.00, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Anyám a lányokat szereti 12.00, 17.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 12.45 Csodálatos Júlia 10.45, 14.45, 18.30, 20.30 Kóristák 10.15, 13.45, 15.30, 19.00, 20.45 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 16.45

Szindbád A bálnalovas 18.45 Che Guevara: A motoros naplója 18.30 Csoda Krakkóban 16.45 Leány gyöngy fülbevalóval 20.45 Rossz nevelés 17.00

Tabán Dalok a konyhából 18.45 Super Size Me 17.00 Tavasz, nyár, ősz, tél és tavasz 20.30

Toldi Dealer 20.30 Hymypoika – Kitűnő tanulók 18.30 Kávé és cigaretta 16.00, 17.45, 19.30, 21.15 Nézz balra, ott egy svéd! 16.45

Uránia Nemzeti Filmszínház Állítsátok meg Terézanyut! 12.15, 16.00, 18.30, 21.00 Csoda Krakkóban 16.30 Csodálatos Júlia 14.30, 18.30 Nyócker 17.00, 19.00, 21.00 Özönvíz 11.00, 13.00, 15.00 Shrek 2 10.30 Új
Eldorádó 20.30

Vörösmarty Che Guevara: A motoros naplója 16.45 Csoda Krakkóban 19.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 21.00

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában