Ország-világ

2005.02.26. 06:33

A budapesti mozik műsora

BAMA

Bem A kis virtuóz Sz.: 18.30 V.: 15.00 A szemközti ablak Sz.: 16.30 V.: 21.00 Sz.: Az idő urai 15.00 Igazából szerelem 20.30 V.: Szerelemre hangolva 17.00 A temetetlen halott 19.00

Cinema City Csepel Plaza 80 nap alatt a Föld körül 13.00 Alfie 20.15 Sz.: 22.15 is Állítsátok meg Terézanyut! 15.00 Amerikai taxi 18.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.45 Bújócska 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, Sz.: 22.00 is Garfield 11.30 A hihetetlen család 11.15, 13.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Lucky Luke és a Daltonok 10.00, 12.15, 14.15 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 11.45, 13.15, 14.45, 16.15, 17.45 Nagy Sándor, a hódító 16.00 Nagy zűr Korzikán 13.45, 19.45, Sz.: 22.00 is A nemzet aranya 19.30, Sz.: 22.00 is Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 17.15, 19.45, Sz.: 22.00 is Polar Expressz 10.45 A tűzből nincs kiút 16.15 Vejedre ütök 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Sz.: 22.15 is

Cinema City Új Udvar Aviátor Sz.: 10.45, 14.00, 17.15, 20.30 V.: 10.00, 13.00, 16.15, 19.30 Bújócska 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, Sz.: 22.00 is Fűrész 20.30, Sz.: 15.15, 22.30 is Garfield 10.15 A hihetetlen család 10.30 Hölgyválasz 15.30, 17.45, 20.00, Sz.: 22.15 is Lucky Luke és a Daltonok 10.15, 12.00, Sz.: 13.45 is Ray 17.30 Sorstalanság 11.45, 14.30, 17.15, 20.00 Vejedre ütök 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Sz.: Nagy zűr Korzikán 13.15, 22.30

Cirko-Gejzir Messze 19.00 Tenger 15.00 Sz.: Hálószobák és előszobák 21.00 Haverok 17.00 Törökfürdő 19.00 Az ügynök élete 17.00 A legtöbb ember Kínában él Sz.: 15.30, 21.00 V.: 17.00 V.: „Esztertáska” filmklub 15.30 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 15.30 Tudatlan tündérek 21.00 Visszafordíthatatlan 21.00

Corvin Budapest Filmpalota Aviátor 11.15, 14.30, 17.45, 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.00, 18.15 Csudafilm 11.45, 16.30, 20.30 Én, Pán Péter 13.45, 17.15, 19.30, 21.45 Fűrész 18.30, 22.30 Hosszú jegyesség 13.45 Lucky Luke és a Daltonok 10.00 Luther 16.00, 21.00 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.00, 13.45, 15.30 Sorstalanság 10.15, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15 Vejedre ütök 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Európa Nyócker 20.30 Sz.: Csodálatos Júlia 20.45 Csudafilm 18.30 Egy makulátlan elme örök ragyogása 16.15 Az élet egy csoda 18.15 Garfield 14.30 A hihetetlen család 14.30 Magyar vándor 16.30 V.: 21 gramm 20.30 Állítsátok meg Terézanyut! 18.15 Argo 16.15 Egy hulla, egy falafel és a többiek... 16.30 Lucky Luke és a Daltonok 14.30 Polar Expressz 14.30 Tavasz, nyár, ősz, tél... és tavasz 18.30

Hollywood Multiplex Duna Plaza 80 nap alatt a Föld körül 11.45 Ámbár tanár úr 14.15 Aviátor 11.15, 14.30, 18.00, 21.15 Bújócska 00.00, 10.45, 13.00, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.15, 16.15, 19.15, 22.15 Csodálatos Júlia 12.45 Csudafilm 13.45, 15.45, 19.45 Én, Pán Péter 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00, Sz.: 23.15 is Fűrész 22.45 A hihetetlen család 10.45 Hölgyválasz 11.30, 17.45, 22.00 Hosszú jegyesség 19.45 Közelebb 16.00, 18.15, 20.30, 22.45 Lucky Luke és a Daltonok 10.45, 14.45 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 A nemzet aranya 22.15 Ray 16.45 Sorstalanság 10.30, 13.15, 16.00, 18.45, 21.30 Az utolsó gyémántrablás 20.45 Vejedre ütök 10.00, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30, Sz.: 23.45 is

Hollywood Multiplex Lurdy Ház 80 nap alatt a Föld körül 11.00 Állítsátok meg Terézanyut! 11.45 Aviátor 12.30, 15.45, 19.00, 22.15 Bújócska 00.00, 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.00 Csudafilm 14.30, 16.45, 18.45, 21.00, Sz.: 23.15 is Én, Pán Péter 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00 Fűrész 21.45 A hihetetlen család 10.45 Hölgyválasz 13.30, 16.00, 18.15, 20.30, 22.45 Hosszú jegyesség 17.15, Sz.: 23.00 is Közelebb 12.15, 14.45, 17.00, 19.30 Lucky Luke és a Daltonok 10.30 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00 Ray 11.15, 14.15 Sorstalanság 13.15, 16.15, 19.15, 22.15 Az utolsó gyémántrablás 19.00, Sz.: 21.15 is V.: 23.30 is Válótársak, Duett 22.30 Vejedre ütök 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Sz.: Le a fejjel! 21.15

Hollywood Multiplex Óbuda Bújócska 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Csodálatos Júlia 17.00 Csudafilm 15.45, 18.00, 20.00, Sz.: 22.00 is Én, Pán Péter 10.45, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Fűrész 21.30 A hihetetlen család 10.30, 13.00 Hölgyválasz 14.45, 19.30, 21.45 Lucky Luke és a Daltonok 10.30, 12.30 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15 Nagy zűr Korzikán 10.00, 12.15 Sorstalanság 11.45, 15.00, 17.45, 20.30 Vejedre ütök 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Sz.: Le a fejjel! 19.15 V.: Az utolsó gyémántrablás 19.15

Hollywood Multiplex Pólus 80 nap alatt a Föld körül 10.45, 13.00 Bújócska 14.30, 17.15, 19.30, 21.45 Csodálatos Júlia 17.45 Csudafilm 16.45, 18.45, 21.00 Én, Pán Péter 10.00, 14.15, 16.30, 19.00 A hihetetlen család 12.00 Hölgyválasz 15.15, 20.00 Lucky Luke és a Daltonok 10.15, 12.30 Micimackó és a Zelefánt 10.30, 12.15, 14.00, 15.30 Ray 21.15 Sorstalanság 11.30, 14.45, 17.30, 20.15 Vejedre ütök 11.00, 13.30, 16.00, 18.15, 20.45 Sz.: Kaptár 2 –  Apokalipszis 22.15

Hunnia Özönvíz 16.00 Világszám! 20.00 Sz.: Nyóc-ker 22.00 A temetetlen halott 18.00 V.: Egy hulla, egy falafel és a többiek... 22.00 Az élet egy csoda 18.00

Kossuth mozi Aviátor 10.15, 15.15, 18.30, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.00, 12.45, 15.30, 18.15, 21.15 Csodálatos Júlia 13.30 Ray 22.15 Sorstalanság 11.30, 14.15, 17.00, 19.45 Vejedre ütök 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Kultiplex Sz.: Donnie Darko 17.00 Életvonat 16.00 Keménykalap és krumpliorr 14.00 Lúdas Matyi 11.00 Olasz nyelv kezdőknek 19.00 A temetetlen halott 18.00 V.: Amélie csodálatos élete 20.00 Belleville randevú –  francia rémes 15.00 Budapest retró I. – Életképek a 60-as, 70-es évekből 18.00 Pinokkió 13.00 Süsü, a sárkány 11.00

Mammut Mozi Alfie 13.00 Aviátor 11.00, 14.30, 17.00, 18.00, 20.30, 21.30 Bújócska 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 21.15, 22.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.45, 16.45 Csodálatos Júlia 14.15, 16.30 Csudafilm 11.00, 18.00, 22.00 Én, Pán Péter 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Fűrész 19.45, 22.45 Hölgyválasz 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Hosszú jegyesség 15.15 Kerülőutak 14.30 Közelebb 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Lucky Luke és a Daltonok 10.15, 12.15 Luther 10.00, 12.15, 18.45 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15 Ray 20.00 Sorstalanság 10.45, 12.15, 15.15, 16.45, 18.15, 19.45 Az utolsó gyémántrablás 21.00, 22.45 Vejedre ütök 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30

Művész Aviátor 18.00, 21.00 A bálnalovas 11.45 A belső tenger 21.15 Éjfél után 14.00, 15.45, 19.45 Az élet egy csoda 21.15 Sz.: 11.30, 16.00 is Hosszú jegyesség 15.15, 17.30 Sz.: 11.45 is Luther 13.30 Oldboy 17.00, 19.15, 21.30 A por 16.00, 17.30, 19.30, 21.30 Sorstalanság 18.30 Sz.: Hymypoika – Kitűnő tanulók 15.00 Kóristák 11.45 Leány gyöngy fülbevalóval 14.15 A pityergő teve története 13.30 Szamszára 11.00 Szeress, ha mersz 13.30 V.: Álmodozók 10.45 Beszélj hozzá! 11.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.00 Che Guevara: A motoros naplója 11.30 Csoda Krakkóban 16.00 Csodálatos mandarin 15.30 Kávé és cigaretta 12.45 Kutyaszorítóban 13.30 Világok arca: Baraka 13.45 A zongorista 14.30

Odeon-Lloyd mozi Éjfél után 16.00, 17.45 A por 19.30, 21.30

Örökmozgó Sz.: Filmek az Oberhauseni Rövidfilmfesztivál Archívumából 18.30 Rákóczi-induló 16.30 Stratosphere Girl 20.30 V.: Kecskeszarv 16.30 Kroko 20.30 Szabad szerelem 18.30

Palace Campona 80 nap alatt a Föld körül 11.30, 14.00, 16.30 Aviátor 13.45, 17.00, 20.15 Bújócska 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Csudafilm 11.45, 13.45, 15.45, 18.00, 20.30, 22.30 Fűrész 20.00, 22.15 A hihetetlen család 12.00, 14.15 Hölgyválasz 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Közelebb 16.45, 19.00, 21.15 Lucky Luke és a Daltonok 12.30, 14.30, 16.45, 18.45 Micimackó és a Zelefánt 11.15, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15 Nagy zűr Korzikán 20.45 A nemzet aranya 19.15, 22.30 Ray 13.15, 16.15 Sorstalanság 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 19.15, 21.30 Vejedre ütök 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15

Palace Mom Park Aviátor 15.15, 18.30, 21.45 V.: 12.00 is Bújócska 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 14.00, 17.00, 20.30 Én, Pán Péter 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.30 Sorstalanság 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 Hölgyválasz 12.15, 14.15, 16.15, 20.30, 22.30 Közelebb 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Vejedre ütök 18.15 Micimackó és a Zelefánt 12.00, 15.00, 16.30 Sz.: 13.30 is Ray 19.00, 21.00 Vejedre ütök 12.30, 14.45, 17.15, 19.45, 22.00

Palace Westend Állítsátok meg Terézanyut! 16.45 Amerika kommandó: Világrendőrség 14.45, 17.30, 19.45, 22.15 Aviátor 12.15, 15.45, 19.15, 22.45 Bújócska 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, Sz.: 23.00 is A bukás - Hitler utolsó napjai 16.00, 21.15 Csudafilm 12.15, 14.15, 16.15, 21.00, Sz.: 23.15 is Egy hulla, egy falafel és a többiek... 16.30, 21.15, Sz.: 23.30 is Én, Pán Péter 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Fűrész 22.45 A hihetetlen család 12.00, 14.45 Hölgyválasz 11.30, 14.30, 19.15, 21.30, Sz.: 23.45 is Kerülőutak 18.15 Közelebb 00.00, 11.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Lucky Luke és a Daltonok 10.45, 12.45 Micimackó és a Zelefánt 11.15, 13.15, 15.15, 17.15 Nagy zűr Korzikán 17.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.45, 18.45 Ray 15.45, 20.45 Sorstalanság 11.00, 14.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 13.30, 19.00 Válótársak, Duett 13.45, 18.45 Vejedre ütök 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Puskin Csodálatos Júlia 18.15 Én, Pán Péter 10.15, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30 Hosszú jegyesség 11.00, 15.45, 20.15 Sorstalanság 10.00, 12.15, 15.00, 17.30, 20.00 Válótársak, Duett 13.30

Szindbád Hosszú jegyesség 18.15, 20.30 Cápamese 14.15 Ray 20.30 V.: 13.45 is Sz.: Az állomásfőnök 16.15 A temetetlen halott 16.00 V.: Anya és a szerelem 15.45 Az élet egy csoda 17.45 Leány gyöngy fülbevalóval 16.15

Tabán Sz.: Keménykalap és krumpliorr 15.15 Leány gyöngy fülbevalóval 20.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 17.45 A pityergő teve története 17.00 V.: Bogáncs 15.30 Esküvő monszun idején 18.30 Himalája – Az élet sója 20.30 Tündér Lala 17.00

Toldi Álmodozók 15.00 Egy hulla, egy falafel és a többiek... 21.00 Kávé és cigaretta 19.00 Nyócker 15.00 Oldboy 16.30, 18.45 A por 17.00, 21.00

Uránia Nemzeti Filmszínház Aviátor 20.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 Sz.: 13.45 V.: 14.15 is Cápamese Sz.: 12.30 V.: 11.00 Csudafilm 16.30 Én, Pán Péter 12.30, 17.00, 19.00 Luther 18.15 Sz.: 14.30 is V.: 14.15 is Sorstalanság 14.30, 17.00, 21.00 Sz.: Mackótestvér 11.45 Malacka, a hős 10.30 Vándormadarak 11.00 V.: A dzsungel könyve 2. 11.00 Némó nyomában 12.30 Új Eldorádó 12.45

Vörösmarty Aviátor 14.00, 17.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 12.00 Csodálatos Júlia 14.30, 20.00 Csudafilm 18.30 Egy hulla, egy falafel és a töb- biek... 16.30 Fallal szemben 20.30 Özönvíz 12.45

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában