Ország-világ

2005.03.30. 07:24

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bálint Zsidó Közösségi Ház (311-9214) South Park – Nagyobb, hosszabb és vágatlan 18.00

Bem Mozi (316-8708) Dallas Pashamende 16.00 Libiomfi, Legkisebb film a legnagyobb magyarról, avagy ha nincs kéz, nincs csoki 17.30 Világok arca: Baraka 19.15

Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Bújócska 16.30, 20.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.15 Csak lazán! 14.30, 18.30 Csudafilm 15.15 Hölgyválasz 15.00 Hosszú jegyesség 13.45, 19.45 Lucky Luke és a Daltonok 13.15 Micimackó és a Zelefánt 16.15 Penge: Szentháromság 18.00, 20.15 A randiguru 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Robotok 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Sorstalanság 14.15, 20.15 Az utolsó gyémántrablás 17.45 Vejedre ütök 17.30, 19.45

Cinema City Új Udvar (425-8111) Aviátor 14.15, 20.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 14.15, 17.00 Csudafilm 18.15 Hölgyválasz 13.00, 17.45, 20.00 Hosszú jegyesség 17.30 Közelebb 13.15, 20.00 Penge: Szentháromság 13.30, 19.45 Ray 15.00 Robotok 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Sorstalanság 15.30 Vejedre ütök 15.45, 18.00, 20.15

Cirko-Gejzir (269-0904) Nézz balra, ott egy svéd! 21.00 Orson Welles filmklub 19.00

Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Átok 13.00, 20.15, 22.15 Csak lazán! 10.15, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Csudafilm 17.00 Le a fejjel! 13.30, 21.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.00, 14.45, 18.45 Luther 10.30 Az operaház fantomja 10.45, 15.30, 18.15, 21.00 A passió 14.30, 17.45 Penge: Szentháromság 10.00, 12.15, 22.45 A randiguru 12.00, 17.00, 19.30, 22.00 Robotok 11.00, 13.15, 15.30, 17.30, 19.30 Sorstalanság 15.00 Vejedre ütök 12.30, 21.30

Európa (322-5419) Aviátor 17.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.00 Csodálatos Júlia 16.15 Csudafilm 14.15 Éjfél után 20.45 Én, Pán Péter 20.45 Idióták 15.45 Nyócker 14.30

Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) Átok 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Aviátor 12.30 Bújócska 22.00 Csak lazán! 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Édes vízi élet 15.30, 18.15, 20.45 Hölgyválasz 10.00, 15.45 Közelebb 21.15 Le a fejjel! 17.15, 19.15 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.45, 13.00, 15.15 Lucky Luke és a Daltonok 10.00, 12.00 Micimackó és a Zelefánt 14.15 Millió dolláros bébi 11.30, 16.00, 18.45, 21.30 Az operaház fantomja 10.15, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15 A passió 11.00, 13.30 Penge: Szentháromság 22.15 A randiguru 09.15, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.15 Robotok 09.15, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.45 Sorstalanság 10.00, 12.45 A zűrhajó 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) Átok 18.15, 20.15, 22.15 Aviátor 16.00 Bújócska 22.30 Csak lazán! 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Édes vízi élet 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Én, Pán Péter 12.30 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 13.30, 15.45 Micimackó és a Zelefánt 12.00, 13.45 Millió dolláros bébi 19.15, 22.00 Az operaház fantomja 14.15, 17.00, 19.45 Penge: Szentháromság 21.15 A randiguru 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Robotok 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 13.15 Vejedre ütök 15.30, 18.00, 20.30 A zűrhajó 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Átok 16.30, 19.00, 21.15 Bújócska 20.30 Csak lazán! 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Én, Pán Péter 10.15 A hihetetlen család 11.00, 13.30 Le a fejjel! 18.45 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.45, 13.00, 18.15 Micimackó és a Zelefánt 10.30, 12.15 A passió 15.30 A randiguru 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Sorstalanság 12.45 Vejedre ütök 16.15, 20.45 A zűrhajó 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Átok 19.00, 21.30 Csak lazán! 14.00, 16.45, 20.00 Hölgyválasz 15.45 Le a fejjel! 16.00, 18.00 Matiné – Le a fejjel! 11.15 Micimackó és a Zelefánt 11.30, 13.30 Penge: Szentháromság 20.15 A randiguru 11.45, 15.00, 17.30, 20.30 Robotok 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 21.00 Sorstalanság 10.45, 13.30 Vejedre ütök 13.15, 18.15, 20.45 A zűrhajó 11.00, 13.00, 15.15, 17.15, 19.30

Hunnia (322-3471) A „jövő rendezői” sorozat – Megbocsáthatatlanul szeretem a földet, Hagyaték 17.00 Az örökség 19.00 Tamara, Undorgrund 21.00

Kossuth mozi (467-4260) Aviátor 17.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.45, 13.30, 16.15 Hiúság vására 19.00, 22.15 A kör 21.00 Le a fejjel! 20.15, 22.30 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 13.15, 15.15 Az operaház fantomja 14.45, 17.15 A passió 10.00, 12.30 Sorstalanság 10.45 Szerda Esti Filmklub – A kör 2. 21.15 Vejedre ütök 11.15, 13.45, 16.15, 18.45

Kultiplex (476-0116) Apokalipszis most – rendezői változat 19.30 Függőség 18.00 Korcs szerelmek 20.00 Nyócker 16.00 Szerelemtől sújtva 18.00

Mammut Mozi (345-8160) Átok 11.30, 15.45, 18.30 Aviátor 19.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.45 Csak lazán! 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Csodálatos Júlia 11.00 Dallas Pashamende 11.00, 13.00, 17.30, 19.30, 21.30 Édes vízi élet 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Én, Pán Péter 12.45 Hölgyválasz 13.30 Közelebb 20.45 Le a fejjel! 15.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 11.45, 14.00 Luther 17.00 Magyar vándor 16.15 Micimackó és a Zelefánt 10.45 Millió dolláros bébi 17.00, 20.00 Az operaház fantomja 10.00, 12.45, 15.30, 18.15, 21.00 A passió 15.00, 18.45 Penge: Szentháromság 22.45 A randiguru 11.00, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Ray 20.45 Robotok 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 21.00 Sorstalanság 13.15 Vejedre ütök 16.15, 21.15 A zűrhajó 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Műcsarnok (343-7401) A kis Valentino 18.00

Művész (332-6726) Álmodozók 15.45 A belső tenger 15.15, 17.45, 19.30, 21.15 Bűnök 17.15, 21.00 Dallas Pashamende 17.00, 20.00, 21.45 Érzelgős utazás, Diogenidész 19.30 Hosszú jegyesség 17.15 Millió dolláros bébi 18.45, 21.30 A por 21.15 Szamszára 14.45 Szamuráj 17.00 Vera Drake 19.00 Világok arca: Baraka 15.15

Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Aviátor 20.00 Csodálatos Júlia 16.00 Oldboy 18.00

Örökmozgó (342-2167) Feltámadás 16.30 Királyok királya 18.30 Viridiana 20.30

Palace Campona (336-5555) Átok 14.15, 16.15, 18.45, 21.00 Aviátor 17.15, 20.30 Bújócska 22.30 Csak lazán! 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Csudafilm 14.30 Hölgyválasz 15.00 Le a fejjel! 18.15, 20.15, 22.15 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 13.15, 15.30, 17.45, 20.15 Micimackó és a Zelefánt 13.00, 14.45, 16.30 Penge: Szentháromság 17.30, 20.00, 22.30 A randiguru 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Robotok 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 13.15, 16.15, 19.30 Vejedre ütök 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 A zűrhajó 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Palace Mom Park (336-5555) Amerika kommandó: Világrendőrség 18.15, 22.15 Átok 19.30, 21.45 Aviátor 18.45 Csak lazán! 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Édes vízi élet 15.00, 17.30, 19.45, 22.15 Én, Pán Péter 14.15, 16.30, 22.00 Le a fejjel! 14.15, 16.15, 20.15 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 14.45 Millió dolláros bébi 14.00, 17.00, 20.00 Az operaház fantomja 15.45, 18.45, 21.45 A randiguru 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Robotok 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Vejedre ütök 17.00

Palace Westend (336-5555) Átok 16.30, 18.45, 21.00 Aviátor 17.45 Bújócska 14.45, 22.30 Csak lazán! 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Én, Pán Péter 11.30, 14.15 A hihetetlen család 11.15, 13.45 Hölgyválasz 22.45 Közelebb 14.45, 21.15 Le a fejjel! 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 12.30, 15.45 Micimackó és a Zelefánt 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 Millió dolláros bébi 10.45, 13.45, 16.45, 19.45, 22.45 Az operaház fantomja 13.15, 19.15, 22.15 Penge: Szentháromság 12.15, 17.15, 19.45 A randiguru 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Ray 16.15 Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.15 Sorstalanság 18.30, 21.45 Vejedre ütök 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 A zűrhajó 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Puskin (429-6080) A belső tenger 10.45, 20.30 Én, Pán Péter 18.15 Millió dolláros bébi 10.00, 15.00, 17.30, 20.00 Az operaház fantomja 10.30, 15.45, 17.45, 20.15 Sorstalanság 12.30, 15.15 Válótársak, Duett 13.00 Vera Drake 13.15

Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) Hosszú jegyesség 18.30 Kerülőutak 22.30 A por 20.45

Szindbád (349-2773) Az állomásfőnök 21.00 Az élet egy csoda 16.30 Leány gyöngy fülbevalóval 16.15 Skizó 19.15, 20.45

Tabán (356-8162) Csodálatos Júlia 18.00 Hosszú jegyesség 20.00

Toldi (472-0397) A belső tenger 18.45 Bűnök 17.00, 18.30 Én, Pán Péter 16.30 Hosszú jegyesség 20.30 Oldboy 21.00

Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) 6.45 Faludi filmklub – A sátán követei 18.45 Aviátor 15.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 21.00 Csodálatos Júlia 12.00 Dallas Pashamende 21.00 Hiúság vására 16.30 Luther 18.45 A miskolci boniésklájd 14.00 Az operaház fantomja 13.45 Sorstalanság 13.15

Vörösmarty (317-4542) A bukás – Hitler utolsó napjai 15.00, 20.00 Csodálatos Júlia 14.30, 21.00 Dallas Pashamende 17.30, 18.30, 19.00 Közelebb 16.30 Le a fejjel! 18.30

XII. Kerületi Művelődési Központ (319-9854) Megáll az idő 18.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában