Ország-világ

2005.04.22. 06:51

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Csodálatos Júlia 17.15 Filmklub 15.30 Üvegtigris 20.45 Young Adam 19.00
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Átok 16.15, 18.15, 20.30, 22.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.15 Constantine – A démonvadász 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 A Főnix útja 16.30 Hölgyválasz 15.15 A kör 2 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 A randiguru 13.00, 17.30, 19.45, 22.00 Robotok 13.15, 15.15 Sorstalanság 13.30 Vejedre ütök 14.30, 18.30, 20.30, 22.30 A zűrhajó 20.00, 22.15
Cinema City Új Udvar (425-8111) Aviátor 14.00
A bukás – Hitler utolsó napjai 17.00 Csak lazán! 13.00, 20.00, 22.15 Csudafilm 15.15 A Főnix útja 13.15, 18.15 Közelebb 19.30, 21.45 Az operaház fantomja 16.45, 19.45, 22.30 Ray 15.30, 20.30 Repülő tőrök klánja 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Robotok 17.15 Sorstalanság 13.45 A tolmács 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Cirko-Gejzir (269-0904) Édes2kettes 17.00 Egy mukkot se! 19.00 Európából Európába 16.30 A legtöbb ember Kínában él 21.00 Törökfürdő 21.00 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 17.00 Visszafordíthatatlan 19.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) 36
– Harminchat 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 5x2 17.00 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Constantine – A démonvadász 12.00, 14.15, 18.30, 21.00 Dogora 21.15 Elektra 10.00, 12.00, 16.30, 18.15 A Főnix útja 10.00 A kör 2 16.00, 20.15, 22.30 A randiguru 12.15 Robotok 10.15, 14.00 Tiszta 19.00 A tolmács 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 23.00
Európa (322-5419) Bonbon a kutya 16.00 Dallas Pashamende 16.30 Én, Pán Péter 20.30 Le a fejjel! 14.30 Az operaház fantomja 20.30 Ray 18.00 Rossz nevelés 14.30 Sorstalanság 18.00
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 36 – Harminchat 14.45, 17.00, 19.15, 21.30, 23.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Constantine – A démonvadász 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Csak lazán! 22.00 Elektra 19.45, 21.45, 23.45 Az ellenkező nem 14.15, 16.15 Fehér zaj 15.00, 17.15, 19.30, 21.45, 23.45 A Főnix útja 13.30 A kör 2 14.30, 16.45, 19.00, 21.15, 23.15 Le a fejjel! 14.15 Millió dolláros bébi 19.15 Az operaház fantomja 16.30 A randiguru 13.15, 15.45, 18.15, 20.45, 23.15 Repülő tőrök klánja 16.00, 18.30, 21.00, 23.30 Robotok 13.45, 15.45, 17.45 A tolmács 12.45, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Vejedre ütök 18.15, 20.45, 23.00 A zűrhajó 13.00
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 36 – Harminchat 12.15, 16.45, 19.15, 21.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Constantine – A démonvadász 18.45, 21.15, 23.45 Csak lazán! 13.00 Elektra 19.30, 21.30, 23.30 Az ellenkező nem 15.45, 17.45 Fehér zaj 13.15, 18.15, 20.30, 22.45 A Főnix útja 13.45 A kör 2 18.00, 20.15, 22.30 Az operaház fantomja 14.00, 16.45 A randiguru 19.45, 22.15 Robotok 12.00, 14.00 A tolmács 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Vejedre ütök 14.15
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) 36 - Harminchat 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Constantine – A démonvadász 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Csak lazán! 13.45, 18.30 Fehér zaj 17.30, 20.00, 22.15 A hihetetlen család 13.15 A kör 2 16.00, 20.45 Micimackó és a Zelefánt 13.00 A randiguru 14.30, 17.00, 19.30, 21.45 Robotok 14.15 A tolmács 16.15, 18.45, 21.15 Vejedre ütök 15.00
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267)
Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Constantine – A démonvadász 16.15, 19.00, 21.15 Elektra 18.45, 21.00 Fehér zaj 15.15, 18.00, 20.15, 22.15 A kör 2 19.45, 22.00 Le a fejjel! 14.45 A randiguru 15.00, 17.15, 19.30 Repülő tőrök klánja 13.00, 17.30, 21.45 Robotok 14.00, 16.00 Vejedre ütök 13.45, 16.30
Hunnia (322-3471) Nyócker, 1 hét 18.00 A szex és Lucía 22.00 Wilbur öngyilkos akar lenni 20.00
Kossuth mozi (467-4260) 36 – Harminchat 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Amerika kommandó: Világrendőrség 20.00 Aviátor 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.30 Hiúság vására 22.15 A kör 2. 12.30, 14.30, 20.15 Az operaház fantomja 10.00, 12.30, 15.00, 17.30 Sorstalanság 10.00 Szürke, Mercivel 16.30, 18.30 A tolmács 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Kultiplex (476-0116) Budapest retró I. – Életképek a 60-as, 70-es évekből 18.00 Comandante 19.00 Fahrenheit 9/11 17.00 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 20.00 Visszafordíthatatlan 21.00
Mammut Mozi (345-8160) 36 – Harminchat 10.00, 11.30, 14.00, 15.15, 16.30, 19.00, 20.30, 21.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 11.00, 12.45, 13.45, 15.30, 16.30, 18.15, 19.15, 21.00, 22.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.15 Constantine – A démonvadász 11.30, 14.00, 19.00, 21.30 Csak lazán! 20.00, 22.30 Csodálatos Júlia 13.15 Elektra 12.15, 16.45, 21.15 Az ellenkező nem 18.00 Fehér zaj 14.00, 21.15 A Főnix útja 11.00 A gépész 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Hiúság vására 13.15 A japán szerető 15.45 A kör 2. 11.30, 18.45 Közelebb 16.00 Millió dolláros bébi 21.00 Az operaház fantomja 14.00 A randiguru 10.00, 16.30, 18.45 Repülő tőrök klánja 10.45, 12.30, 13.30, 16.15, 17.45, 19.00, 21.45 Robotok 11.00, 13.00, 15.00 Sorstalanság 10.30 A tolmács 11.00, 13.15, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00 Vejedre ütök 16.15
Művész (332-6726) 2046 16.30, 19.00, 22.00
A belső tenger 19.15 A gépész 16.00, 17.45, 19.45, 21.45 Hosszú jegyesség 15.30 A japán szerető 17.15 Kényszerszünet 17.45, 19.45, 21.45 A kilencedik nap 17.30 Millió dolláros bébi 21.30 Repülő tőrök klánja 19.15, 21.30 A zongoratanárnő 15.15
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) A belső tenger 20.00 A kilencedik nap 16.00, 18.00
Örökmozgó (329-2064) Cloaca 20.30 Végzetes végjáték 18.30 Viva Zapata 16.30
Palace Campona (336-5555) Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Constantine – A démonvadász 14.45, 17.30, 20.00, 22.30 Csak lazán! 18.00, 20.30 Elektra 13.15, 15.45, 17.45, 19.45, 22.00 Fehér zaj 14.15, 16.45, 19.30, 22.00 A Főnix útja 15.15 A kör 2 14.30, 17.00, 19.15, 21.30 Le a fejjel! 17.00, 19.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 13.45, 16.00 Penge – Szentháromság 21.00 A randiguru 14.00, 16.30, 19.15, 21.45 Repülő tőrök klánja 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Robotok 13.00, 15.00 A tolmács 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Vejedre ütök 18.30, 21.15 A zűrhajó 13.00
Palace Mom Park (336-5555) 36 – Harminchat 15.00, 17.15, 20.00, 22.30 Adásunkat megszakítjuk 16.45, 20.45, 22.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Constantine
– A démonvadász 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Elektra 16.15, 18.15 Az ellenkező nem 14.45, 18.45 Fehér zaj 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Hiúság vására 17.15 Kényszerszünet 14.00, 20.15, 22.30 A kör 2 19.30, 21.45
A randiguru 15.00, 17.15 Repülő tőrök klánja 14.45, 20.00, 22.30 A tolmács 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 11.30, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00 Átok 13.45, 19.15, 23.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 Bújócska 22.00 Constantine – A démonvadász 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 23.00 Csak lazán! 14.00, 19.00 Elektra 10.00, 12.30, 14.45, 20.15, 22.30 Az ellenkező nem 13.45, 19.00 Fehér zaj 10.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, 23.15 A Főnix útja 17.30 A gépész 11.00, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Kényszerszünet 12.00, 15.00, 17.30, 19.45 A kör 2 16.30, 21.45 Le a fejjel! 16.00 Millió dolláros bébi 16.00, 21.15 Az operaház fantomja 17.00 A randiguru 10.15, 12.45, 18.15, 21.00, 23.30 Robotok 11.15, 13.15, 15.15 A tolmács 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Vejedre ütök 16.45, 21.30
Puskin (429-6080) 36 – Harminchat 10.15, 14.15, 18.30, 20.30 A gépész 10.15, 14.30, 17.30, 19.15, 21.00 Hiúság vására 12.00 Hosszú jegyesség 16.15 Intim vallomások 12.15, 16.30, 20.45 A japán szerető 13.30, 15.30, 18.45 Az operaház fantomja 11.00
Sambhala Tibet Központ (266-8084) Világok
arca: Baraka 20.00
Szimpla Kert Mozi (06-20-248-1968) Fallal szemben 20.00 Nyócker 23.45 Szürke, Mercivel 22.00
Szindbád (349-2773) A belső tenger 16.45 Francia zenés filmek - 8 nő 20.30 Francia zenés filmek – Megint a régi nóta 18.30 Leány gyöngy fülbevalóval 16.30 Szürke, Mercivel 19.00, 20.45
Tabán (356-8162) Che Guevara: A motoros naplója 20.15 Ray 17.30
Toldi (472-0397) 2046 17.00, 18.45, 21.00 A boldogságtól ordítani 15.00 Bűnök 15.15 Szürke, Mercivel 17.00, 19.15, 21.15
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Cigány témájú filmek 11.45, 13.15, 13.45, 14.30, 14.45, 15.45, 16.45, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 19.45, 21.00 A KEJA produkció filmjei 11.30 Millió dolláros bébi 15.00 Az operaház fantomja 17.30 Repülő tőrök klánja 20.00
Vörösmarty (317-4542) A bukás – Hitler utolsó napjai 14.30, 20.45 Kényszerszünet 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 Közelebb 19.15 Millió dolláros bébi 17.00

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában