Ország-világ

2005.04.14. 08:19

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Aviátor 20.00 Fűrész 18.15 Young Adam 16.30
Benczúr Ház (321-7334) Fiatal Filmesek Klubja – Rövid ideig tartó csend 19.00
Cinema City Csepel Plaza (425-8111)
A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30 Constantine – A démonvadász 13.00, 15.15, 17.30, 19.45 Csak lazán! 20.00 A Főnix útja 17.15, 19.45 Hölgyválasz 15.15 A kör 2 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Penge – Szentháromság 16.30 A randiguru 13.00, 17.30, 19.45 Robotok 14.00, 16.00, 18.00 Sorstalanság 14.30 Vejedre ütök 14.30, 18.30, 20.30 A zűrhajó 13.45, 15.45, 20.15
Cinema City Új Udvar (425-8111) Aviátor 14.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.00 Csak lazán! 13.00, 17.45, 20.00 Csudafilm 15.00 A Főnix útja 16.00, 20.15 Hosszú jegyesség 17.30 Közelebb 13.00, 20.00 Ray 14.30, 20.15 Robotok 17.15 Sorstalanság 15.15
A tolmács 14.45, 17.15, 19.45 Vejedre ütök 19.30 A zűrhajó 14.15, 18.15
Cirko-Gejzir (269-0904) Európából Európába 18.15 Madame Sata 21.00 Visszafordíthatatlan 19.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Átok 21.45 Constantine – A démonvadász 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Csak lazán! 14.30, 19.15 Elektra 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 A Főnix útja 12.15, 17.00 A kör 2. 13.15, 17.30, 19.45, 22.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.15 Az operaház fantomja 12.15, 17.15 A randiguru 10.00, 14.45, 21.00 Robotok 11.00, 15.30 A tolmács 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30, 22.45
Európa (322-5419) Állítsátok meg Terézanyut! 20.30 A belső tenger 15.45 Csodálatos Júlia 16.30 Kontroll 14.30 Le a fejjel! 20.30 Ray 18.00 Skizó 14.15 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 18.30
Francia Intézet (489-4200) Odyssée du coureur de fond 18.00
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) Átok 22.15 Constantine – A démonvadász 12.45, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Csak lazán! 13.45, 16.30, 21.45 Édes vízi élet 15.15 Elektra 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Az ellenkező nem 17.45, 19.45, 21.45 Fehér zaj 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 A Főnix útja 18.00 Hölgyválasz 13.00 A kör 2 13.30, 15.45, 18.15, 20.30, 22.45 Le a fejjel! 16.45 Millió dolláros bébi 18.45, 21.15 Az operaház fantomja 19.00 A randiguru 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Robotok 14.30, 16.15, 18.15, 20.15 A tolmács 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Vejedre ütök 15.30, 20.30
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) Constantine – A démonvadász 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Csak lazán! 18.45, 21.15 Édes vízi élet 18.30, 21.00 Elektra 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Az ellenkező nem 18.15, 20.15, 22.15 Fehér zaj 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A Főnix útja 22.30 A kör 2 13.45, 16.00, 18.15, 20.30, 22.45 Millió dolláros bébi 18.00 Az operaház fantomja 17.00, 19.45 A randiguru 13.00, 15.30, 20.45 Robotok 12.15, 14.15, 16.15 A tolmács 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Vejedre ütök 13.45, 16.15 A zűrhajó 12.45, 14.45
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Átok 19.45 Constantine – A démonvadász 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Csak lazán! 17.30, 20.00 Fehér zaj 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Hölgyválasz 15.15 A kör 2 18.30, 21.00 Micimackó és a Zelefánt 13.00 A randiguru 13.15, 15.30, 18.00, 20.15 Robotok 14.15, 16.15 A tolmács 14.00, 16.30, 21.45 Vejedre ütök 14.30, 17.15
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Átok 21.00 Constantine – A démonvadász 16.30, 19.00, 21.15 Elektra 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Fehér zaj 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 A kör 2. 17.15, 19.30 A randiguru 13.45, 16.00, 18.30, 20.45 Robotok 14.30, 16.45 Vejedre ütök 15.00, 18.45 A zűrhajó 14.45
Hunnia (322-3471) Mindent anyámról 20.00 „A nagy magyar dokumentumfilmek” sorozat – Leszármazottak 15.30 Az örökség 18.00 Tamara, Undorgrund 22.00
Kossuth mozi (467-4260) 36 19.00 Amerika kommandó: Világrendőrség 10.00, 12.15, 14.45, 20.45, 22.30 Aviátor 22.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.15 Hiúság vására 19.30 A kör 2 13.00, 15.00, 17.00, 21.00 Az operaház fantomja 10.00, 12.15, 14.45, 17.15 Szürke, Mercivel 16.45, 18.45 A tolmács 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Kultiplex (476-0116) 21 gramm 18.00 Bábok 18.00 Éjfél után 20.00 Esküvő monszun idején 16.00 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 20.00
Kuplung (06-30/986-88-56) József Attila 100 20.00
Mammut Mozi (345-8160) Constantine – A démonvadász 11.30, 14.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30 Csak lazán! 12.15, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Csodálatos Júlia 13.00 Dallas Pashamende 16.15 Édes vízi élet 11.30 Elektra 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Az ellenkező nem 12.45, 17.00, 21.15 Fehér zaj 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 A Főnix útja 14.00, 20.00 Hiúság vására 18.15 Hölgyválasz 15.15 A japán szerető 14.45, 19.00 A kör 2 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Közelebb 21.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.45 Millió dolláros bébi 20.00 Az operaház fantomja 14.30, 17.15 A randiguru 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Robotok 10.15, 11.30, 13.30, 15.30 A tolmács 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Vejedre ütök 17.30 A zűrhajó 10.45
Művész (332-6726) 2046 16.30, 19.00, 21.30
A belső tenger 19.15 Carandiru 16.00 Csoda Krakkóban 17.15 Dallas Pashamende 21.00 A japán szerető 21.15 Kávé és cigaretta 15.30 Kényszerszünet 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 A kilencedik nap 17.45, 19.45 Millió dolláros bébi 18.30 A pokol anatómiája 21.30 Vera Drake 15.30
Nyitott Műhely (214-0676) Joyce Filmklub
– Bloom 19.00
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) A belső tenger 18.30 Csodálatos Júlia 16.30 A vágy törvénye 21.15
Örökmozgó (329-2064) António, egy lisszaboni srác 20.30 Kezek a város felett 16.30 Sötétség és köd 18.30
Palace Campona (336-5555) Átok 20.45
Constantine – A démonvadász 14.45, 17.30, 20.00, 22.30 Csak lazán! 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Elektra 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Fehér zaj 14.30, 17.00, 19.45, 22.15 A Főnix útja 19.15, 21.45 A kör 2 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Le a fejjel! 16.45, 18.45 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 13.45, 16.15 Micimackó és a Zelefánt 13.15, 15.00 Penge
– Szentháromság 18.30, 21.15 A randiguru 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Robotok 13.00, 15.00, 17.00 A tolmács 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Vejedre ütök 19.30, 22.00 A zűrhajó 13.00, 15.15, 17.15
Palace Mom Park (336-5555) Adásunkat megszakítjuk 16.00, 20.45, 22.45 Constantine – A démonvadász 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Csak lazán! 17.00, 21.45 Elektra 16.15, 18.15 Az ellenkező nem 20.00, 22.15 Fehér zaj 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
A Főnix útja 14.30, 22.30 Hiúság vására 17.00, 19.45 Kényszerszünet 14.00, 20.15, 22.30 A kör 2 14.30, 16.45, 19.30, 22.00 Millió dolláros bébi 18.00 Az operaház fantomja 14.30, 17.15 A randiguru 14.15, 19.30 Robotok 14.00 A tolmács 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Palace Westend (336-5555) Átok 15.45, 21.30 Bújócska 21.30 Constantine – A démonvadász 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Csak lazán! 13.45, 16.15, 19.00 Elektra 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Az ellenkező nem 12.00, 14.45, 20.15, 22.30 Fehér zaj 11.15, 13.45, 16.00, 18.15, 20.45 A Főnix útja 13.00, 18.45 Kényszerszünet 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 A kör 2 18.30, 21.00 Le a fejjel! 16.15, 21.15 Micimackó és a Zelefánt 10.30, 12.30, 14.30, 15.30 Millió dolláros bébi 16.30, 19.30 Az operaház fantomja 13.15, 18.15 Penge – Szentháromság 16.45
A randiguru 12.15, 14.45, 18.00, 20.30 Robotok 11.30, 13.30, 15.30 Sorstalanság 17.00 A tolmács 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Vejedre ütök 11.45, 14.15, 19.15, 21.45 A zűrhajó 12.00, 14.00, 22.45
Puskin (429-6080) 36 10.30, 12.30, 14.30, 18.15, 21.00 Én, Pán Péter 16.30 Hosszú jegyesség 13.45 Intim vallomások 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45 A japán szerető 16.15, 20.15 Az operaház fantomja 11.00, 18.30
Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) Nyóc-ker 23.00 Szürke, Mercivel 20.00, 21.30
Szindbád (349-2773) Az állomásfőnök 17.00 A belső tenger 16.15 Bonbon a kutya 21.00 Szürke, Mercivel 19.00, 20.45
Tabán (356-8162) Kontroll 18.00 Van élet a halál előtt? 20.00
Toldi (472-0397) 2046 17.00, 18.45, 21.00 Bűnök 15.15 Én, Pán Péter 15.00 Szürke, Mercivel 17.00, 19.15, 21.15
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) A bukás – Hitler utolsó napjai 20.00 Dallas Pashamende 21.00 Hiúság vására 18.30 Hölgyválasz 16.30 A kilencedik nap 16.00, 18.00, 20.30 Luther 15.30 Az operaház fantomja 18.00
Vörösmarty (317-4542) A bukás – Hitler utolsó napjai 14.30, 20.45 Dallas Pashamende 17.00 Kényszerszünet 17.00, 19.00, 21.00 Világszám! 18.30

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában