Ország-világ

2005.04.23. 07:24

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Sz.: Aviátor 20.45 Buena Vista Social Club 16.30 Hiúság vására 18.30 Tündér Lala 15.00 V.: Csend és kiálltás 20.00 Kóristák 16.30 Misi mókus kalandjai 15.00 Szerelemre hangolva 18.15
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) 80 nap alatt a Föld körül 10.30 Átok 16.15, 18.15, 20.30, Sz.: 22.30 is Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, Sz.: 22.30 is A bukás – Hitler utolsó napjai 17.15 Constantine – A démonvadász 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, Sz.: 22.00 is A Főnix útja 16.30 Garfield 10.15 Hölgyválasz 15.15 A kör 2 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, Sz.: 22.15 is Lucky Luke és a Daltonok 11.30 Micimackó és a Zelefánt 10.30, 12.00
A randiguru 13.00, 17.30, 19.45, Sz.: 22.00 is Robotok 11.15, 13.15, 15.15 Sorstalanság 13.30 Vejedre ütök 12.30, 14.30, 18.30, 20.30, Sz.: 22.30 is A zűrhajó 20.00, Sz.: 22.15 is
Cinema City Új Udvar (425-8111) 80 nap alatt a Föld körül 10.45 Aviátor 14.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.00 Csak lazán! 13.00, 20.00, Sz.: 22.15 is Csudafilm 11.00, 15.15 A Főnix útja 13.15, 18.15 Garfield 11.45 Közelebb 19.30, Sz.: 21.45 is Micimackó és a Zelefánt 10.15 Az operaház fantomja 16.45, 19.45, Sz.: 22.30 is Ray 15.30, 20.30 Repülő tőrök klánja 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Robotok 10.30, 12.15, 17.15 Sorstalanság 13.45 A tolmács 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, Sz.: 22.15 is
Cirko-Gejzir (269-0904) Egy mukkot se! 19.00, 21.00 Sz.: Haverok 19.00 Lábad között 21.00 Tenger 15.00 Tokiói tortúra 17.00 Törökfürdő 17.00 Tudatlan tündérek 15.00 V.: A fiú 15.00 A legtöbb ember Kínában él 17.30 Messze 19.00 Nézz balra, ott egy svéd! 15.30 Visszafordíthatatlan 21.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) 36
– Harminchat 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Constantine – A démonvadász 12.00, 14.15, 18.30, 21.00 Elektra 10.00, 12.00, 16.30, 18.15 V.: 22.00 is A Főnix útja 10.00 A kör 2 16.00, 20.15, 22.30 A randiguru 12.15 V.: 19.45 is Robotok 10.15, 14.00 A tolmács 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 23.00 Sz.: B13 – A bűnös negyed 21.15 Genezis 14.45 Mint egy angyal 19.00 San Antonio 17.00 V.: Csak lazán 17.15 Az operaház fantomja 14.30
Európa (322-5419) Lemony Snicket – A balszerencse áradása 16.00 Micimackó és a Zelefánt 14.00 Az operaház fantomja Sz.: 20.30 V.: 14.00 Ray 18.00 Sorstalanság 18.00 Sz.: Csudafilm 14.00 Én, Pán Péter 20.30 Magyar vándor 16.00 V.: 21 gramm 20.30 Dallas Pashamende 20.30 Nyócker 16.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 36 – Harminchat 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30, Sz.: 23.45 is Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Constantine – A démonvadász 10.00, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Csak lazán! 22.00 Elektra 19.45, 21.45, Sz.: 23.45 is Az ellenkező nem 10.15, 12.15, 14.15, 16.15 Fehér zaj 15.00, 17.15, 19.30, 21.45, Sz.: 23.45 is A Főnix útja 13.30 A kör 2. 14.30, 16.45, 19.00, 21.15, Sz.: 23.15 is Le a fejjel! 14.15 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45 Millió dolláros bébi 11.15, 19.15 Az operaház fantomja 16.30 A randiguru 10.45, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45, Sz.: 23.15 is Repülő tőrök klánja 16.00, 18.30, 21.00, Sz.: 23.30 is Robotok 11.45, 13.45, 15.45, 17.45 Sorstalanság 11.30 A tolmács 10.00, 12.45, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Vejedre ütök 18.15, 20.45, Sz.: 23.00 is A zűrhajó 11.00, 13.00
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 36 – Harminchat 16.45, 19.15, 21.45 Sz.: 12.15 is Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Constantine – A démonvadász 16.15, 18.45, 21.15, Sz.: 23.45 is Csak lazán! 10.30, 13.00 Édes vízi élet 11.30 Elektra 19.30, 21.30, Sz.: 23.30 is Az ellenkező nem 15.45, 17.45 Fehér zaj 13.15, 18.15, 20.30, 22.45 A Főnix útja 11.15, 13.45 A kör 2 18.00, 20.15, 22.30 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 11.00 Micimackó és a Zelefánt 10.45 Millió dolláros bébi 15.30 Az operaház fantomja 14.00, 16.45 A randiguru 19.45, 22.15 Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 A tolmács 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Vejedre ütök 11.45, 14.15
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) 36
– Harminchat 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Constantine – A démonvadász 14.45, 17.15, 19.45, Sz.: 22.15 is Csak lazán! 13.45, 18.30 Fehér zaj 17.30, 20.00, Sz.: 22.15 is A hihetetlen család 10.45, 13.15 A kör 2 16.00, 20.45 Le a fejjel! 11.45 Micimackó és a Zelefánt 11.15, 13.00 A randiguru 10.00, 12.15, 14.30, 19.30, 21.45 Robotok 10.15, 12.15, 14.15, 17.00 A tolmács 16.15, 18.45, 21.15 Vejedre ütök 10.00, 12.30, 15.00
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 11.00, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Constantine – A démonvadász 16.15, 19.00, 21.15 Elektra 18.45, 21.00 Fehér zaj 15.15, 18.00, 20.15, Sz.: 22.15 is A kör 2. 19.45, Sz.: 22.00 is Le a fejjel! 10.30, 12.30, 14.45 Micimackó és a Zelefánt 11.15 A randiguru 10.15, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30 Repülő tőrök klánja 13.00, 17.30, Sz.: 21.45 is Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 Vejedre ütök 11.30, 13.45, 16.30
Hunnia (322-3471) Csodálatos Júlia Sz.: 18.00 V.: 20.00 Sz.: Elveszett jelentés 16.00 Fűrész 22.00 Leány gyöngy fülbevalóval 20.00 V.: 101 Reykjavik 22.00 A temetetlen halott 18.00 Új Eldorádó 16.00
Kossuth mozi (467-4260) 36 – Harminchat 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Amerika kommandó: Világrendőrség 20.00 Aviátor 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.30 Hiúság vására 22.15 A kör 2 12.30, 14.30, 20.15 Az operaház fantomja 10.00, 12.30, 15.00, 17.30 Sorstalanság 10.00 Szürke, Mercivel 16.30, 18.30 A tolmács 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Kultiplex (476-0116) Sz.: Belleville randevú – Francia rémes 17.00 Éjfél után 21.00 Kontroll 17.00 Lúdas Matyi 11.00 Nagy hal 19.00 Pöttöm Panna 16.00 Super Size Me 19.00 V.: Apokalipszis most – rendezői változat 19.30 Budapest retró II. – Életképek a 60-as, 70-es évekből 18.00 Hukkle 17.00 A kétéltű ember 14.00 Mimi, a lusta cica 16.00 Pinokkió 11.00
Mammut Mozi (345-8160) 36 – Harminchat 10.00, 11.30, 14.00, 15.15, 16.30, 19.00, 20.30, 21.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 11.00, 12.45, 13.45, 15.30, 16.30, 18.15, 19.15, 21.00, 22.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.15 Constantine – A démonvadász 11.30, 14.00, 19.00, 21.30 Csak lazán! 20.00, 22.30 Csodálatos Júlia 13.15 Elektra 12.15, 16.45, 21.15 Az ellenkező nem 18.00 Fehér zaj 14.00, 21.15 A Főnix útja 11.00 A gépész 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Hiúság vására 13.15 A japán szerető 15.45 A kör 2 11.30, 18.45 Közelebb 16.00 Millió dolláros bébi 21.00 Az operaház fantomja 14.00 A randiguru 10.00, 16.30, 18.45 Repülő tőrök klánja 10.45, 12.30, 13.30, 16.15, 17.45, 19.00, 21.45, Sz.: 23.00 is Robotok 11.00, 13.00, 15.00 Sorstalanság 10.30 A tolmács 11.00, 13.15, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00 Vejedre ütök 16.15
Művész (332-6726) 2046 16.30, 19.00, 22.00 V.: 13.30 is A belső tenger 19.15 A gépész 16.00, 17.45, 19.45, 21.45 Kényszerszünet 17.45, 19.45, 21.45 A kilencedik nap 17.30 Millió dolláros bébi Sz.: 21.30 V.: 14.30 Repülő tőrök klánja 19.15, 21.30 Sz.: A bálnalovas 13.30 Che Guevara: A motoros naplója 14.15 Csoda Krakkóban 14.15 Egy makulátlan elme örök ragyogása 14.00 A japán szerető 15.15 Oldboy 17.15 A pityergő teve története 16.00 Rossz nevelés 13.00 Szamszára 15.00 V.: Álmodozók 15.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.45 Kontroll 15.30 Kóristák 13.45 A pokol anatómiája 21.30 Szerelemre hangolva 12.30 Vera Drake 17.00 Világok arca: Baraka 13.45
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Sz.: Sorstalanság 18.30 A szenvedélyek labirintusa 21.00 Zuhanás a csöndbe, Nehéz napok a Cho Oyun 15.30 V.: Che Guevara:
A motoros naplója, A kokain földjén 15.30 Cinema Paradiso – rendezői változat 19.30
Örökmozgó (329-2064) Sz.: Cool! 20.30 Forró éjszakában 16.30 Törött tükrök 18.30 V.: Grimm 20.30 Három hét 16.30 Az ikrek 18.00
Palace Campona (336-5555) Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 11.15, 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Constantine – A démonvadász 14.45, 17.30, 20.00, 22.30 Csak lazán! 18.00, 20.30 Elektra 13.15, 15.45, 17.45, 19.45, 22.00 Fehér zaj 14.15, 16.45, 19.30, 22.00 A Főnix útja 15.15 A kör 2 14.30, 17.00, 19.15, 21.30 Le a fejjel! 17.00, 19.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 11.15, 13.45, 16.00 Penge – Szentháromság 21.00
A randiguru 11.30, 14.00, 16.30, 19.15, 21.45 Repülő tőrök klánja 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Robotok 11.00, 13.00, 15.00 A tolmács 12.00, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Vejedre ütök 18.30, 21.15 A zűrhajó 11.00, 13.00
Palace Mom Park (336-5555) 36 – Harminchat 12.45, 15.00, 17.15, 20.00, 22.30 Adásunkat megszakítjuk 16.45, 20.45, 22.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Constantine - A démonvadász 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Elektra 12.00, 16.15, 18.15 Az ellenkező nem 12.45, 14.45, 18.45 Fehér zaj 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Hiúság vására 17.15 Kényszerszünet 14.00, 20.15, 22.30 A kör 2 19.30, 21.45 A randiguru 12.45, 15.00, 17.15 Repülő tőrök klánja 12.30, 14.45, 20.00, 22.30 Robotok 12.00
A tolmács 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 11.30, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00 Átok 13.45, 19.15, Sz.: 23.45 is Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 Bújócska 22.00 Constantine – A démonvadász 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, Sz.: 23.00 is Csak lazán! 14.00, 19.00 Elektra 10.00, 12.30, 14.45, 20.15, 22.30 Az ellenkező nem 13.45, 19.00 Fehér zaj 10.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, Sz.: 23.15 is
A Főnix útja 17.30 A gépész 11.00, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Kényszerszünet 12.00, 15.00, 17.30, 19.45 A kör 2 16.30, 21.45 Le a fejjel! 16.00 Millió dolláros bébi 16.00, 21.15 Az operaház fantomja 17.00 A randiguru 10.15, 12.45, 18.15, 21.00, Sz..: 23.30 is Robotok 11.15, 13.15, 15.15 A tolmács 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Vejedre ütök 16.45, 21.30
Puskin (429-6080) 36 – Harminchat 10.15, 14.15, 18.30, 20.30 A gépész 10.15, 14.30, 17.30, 19.15, 21.00 Hiúság vására 12.00 Hosszú jegyesség 16.15 Intim vallomások 12.15, 16.30, 20.45 A japán szerető 13.30, 15.30, 18.45 Az operaház fantomja 11.00
Sambhala Tibet Központ (266-8084) Sz.: A kis Buddha 20.00 V.: Kundun 20.00
Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) Szürke, Mercivel Sz.: 20.00 V.: 22.00 Sz.: Nyócker 23.30 A por 21.45 V.: Fallal szemben 20.00
Szindbád (349-2773) A belső tenger 16.45 Ray 14.15 Szürke, Mercivel 19.00, 20.45 Sz.: Cápamese 14.00 Díva 20.30 Kóristák 18.30 Leány gyöngy fülbevalóval 16.30 V.: Én, Pán Péter 16.45 Belleville randevú – Francia rémes 18.30 Mint egy angyal 20.30 A hihetetlen család 14.00
Tabán (356-8162) Sz.: Csodálatos Júlia 18.30 Én, Pán Péter 16.30 No, megállj csak! 15.00 Vera Drake 20.30 V.: Kék madár 15.00 Leány gyöngy fülbevalóval 18.30 Ray 20.15 Világok arca: Baraka 16.45
Toldi (472-0397) 2046 17.00, 18.45, 21.00 A belső tenger 15.00 Oldboy 15.00 Szürke, Mercivel 17.00, 19.15, 21.15
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) A bukás – Hitler utolsó napjai 20.00 Dallas Pashamende 13.30 Hiúság vására 15.30 A kilencedik nap 20.30 Millió dolláros bébi 18.00 Az operaház fantomja 17.30 Repülő tőrök klánja 15.30, 17.45, 20.00 Sz.: Csodálatos Júlia 15.30 Emil és a detektívek 11.00 Garfield 11.30 Sorstalanság 13.00 V.: Cápamese 11.30 Én, Pán Péter 13.30 Luther 15.00 Mackótestvér 11.30
Vörösmarty (317-4542) A bukás – Hitler utolsó napjai 14.30, 20.45 Kényszerszünet 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 Közelebb 19.15 Millió dolláros bébi 17.00 Vejedre ütök 12.30 A zűrhajó 13.00

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában