Ország-világ

2005.05.31. 00:00

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Repülő tőrök klánja 18.30 Sorstalanság 16.00 Szezon 22.15 Vorosilov mesterlövésze 20.30
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Átok 15.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.00, 17.30, 20.00 Constantine – A démonvadász 15.15, 19.45 Elektra 15.30 A kör 2. 17.45, 20.00 Le a fejjel! 13.45, 17.45 Mennyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Millió dolláros bébi 14.15, 17.00, 19.30 A randiguru 19.45 Robotok 13.30 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00 xXx 2. – A következő fokozat 13.00, 17.30
Cinema City Új Udvar (437-8383) 36 – Harminchat 15.15 Kinsey 13.15, 17.45, 20.00 Menynyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Az operaház fantomja 19.45 Repülő tőrök klánja 13.00, 17.30 San Antonio 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00 A tolmács 14.45, 17.15 xXx 2. – A következő fokozat 15.30, 19.45
Cirko-Gejzír (269-0904) A fiú 17.00 Kínzó mindennapok 21.00 A legtöbb ember Kínában él 19.00 Messze 20.30 Torremolinos 73 - Szex, hazugság, super 8 17.00 Tudatlan tündérek 19.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00
Európa (322-5419) Csudafilm 14.30 Egy mukkot se! 16.30 Én, Pán Péter 20.30 A kilencedik nap 16.15 Le a fejjel! 15.00 Ray 18.00 Sorstalanság 18.00 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 20.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 36 – Harminchat 16.00, 19.00, 22.00 Arsene Lupin 15.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.30 Boogeyman 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Carter edző 14.15, 17.00, 19.45, 22.30 Constantine – A démonvadász 17.45, 20.15, 22.45 Fehér zaj 20.00, 22.15 Gorilla bácsi 13.15 A kör 2. 22.30 Mennyei királyság 12.45, 15.30, 18.15, 21.45 Micimackó és a Zelefánt 12.15, 14.00 Pata-csata 12.30, 14.30, 16.30, 18.30 A randiguru 12.45 Robotok 13.00, 15.00, 17.00 San Antonio 17.15, 19.15, 21.15 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 12.15, 13.15, 15.00, 16.00, 17.45, 19.00, 20.45, 22.00 A tolmács 17.30 Vejedre ütök 12.15, 14.45 xXx 2. – A következő fokozat 20.30
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 18.30, 21.00 Boogeyman 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45 Carter edző 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Gorilla bácsi 12.15, 14.15 Kinsey 16.15, 18.45, 21.15 Mennyei királyság 12.45, 15.30, 18.15, 21.00 Pata-csata 12.30, 14.30, 16.30 A randiguru 12.00, 14.30 Robotok 13.45 San Antonio 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 11.15, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00, 22.45
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.30, 17.45, 20.00 Boogeyman 15.15, 17.15, 19.30, 21.30 Carter edző 14.45, 17.30, 20.15 Csak lazán! 14.00, 16.15 Mennyei királyság 13.45, 16.30, 19.15, 22.00 Az operaház fantomja 18.30, 21.15 Pata-csata 14.30 Robotok 13.15 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 13.00, 15.45, 18.45, 21.45 xXx 2. – A következő fokozat 16.45, 19.00, 21.15
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Arsene Lupin 21.00 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.45, 17.30, 20.15 Boogeyman 17.15, 19.30, 21.30 Gorilla bácsi 16.30 Mennyei királyság 15.00, 18.00, 20.45 Az operaház fantomja 18.30 Pata-csata 13.30, 15.30 San Antonio 14.15, 17.45, 20.00 Star Wars III. rész - A sithek bosszúja 13.15, 16.00, 19.00, 21.45
Kossuth mozi (467-4260) Boogeyman 10.15, 12.15, 18.00, 20.00, 22.00 Mennyei királyság 09.45, 12.30, 15.30, 18.30, 21.30 Az operaház fantomja 14.00 A Richard Nixon-merénylet 16.15 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 21.45
Kultiplex (476-0116) Budapest, végállomás 12.45 Rossz nevelés 10.45 Tokiói tortúra 14.45
Mammut Mozi (345-8160) 36 – Harminchat 10.00 5x2 18.00, 20.00 Arsene Lupin 21.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.45, 16.15 Boogeyman 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.30 Carter edző 10.15, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15 Csak lazán! 21.00 A gépész 13.15 Gorilla bácsi 11.00, 13.00 Kinsey 15.30, 18.30, 22.00 Menynyei királyság 11.45, 14.45, 17.45, 20.45 Pata-csata 10.15, 12.15, 14.15 A randiguru 16.45 San Antonio 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Star Wars III. rész – A sithek boszszúja 10.00, 10.30, 11.00, 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00, 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00 A titkos ajtó 14.15, 19.15 A tolmács 18.45, 21.15 xXx 2.
– A következő fokozat 12.15
Művész (332-6726) 2046 15.00 5x2 17.30, 19.30, 21.30 Bűnök 20.00 Che Guevara: A motoros naplója 19.00 Csoda Krakkóban 16.30
A gépész 21.30 Kinsey 19.15 Könyörtelenek 17.00 A pokol anatómiája 21.45 Testvéred feleségét... 17.15, 19.15, 21.30 A vágy törvénye 17.15 Világok arca: Baraka 18.15
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) A belső tenger 18.45 Kényszerszünet 17.00 Utolsó élet az univerzumban 21.00
Örökmozgó (342-2167) Millió dolláros bébi 16.30 Niagara 19.00 Nincs bocsánat 20.30
Palace Campona (336-5555) Arsene Lupin 14.00, 16.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.00, 16.45, 19.15, 21.45 Boogeyman 14.15, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Constantine – A démonvadász 21.00 Fehér zaj 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Gorilla bácsi 15.45, 18.15, 20.15 Mennyei királyság 14.45, 17.45, 20.45 Pata-csata 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 A randiguru 18.00, 20.30 Robotok 13.15, 15.15 San Antonio 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 xXx 2. – A következő fokozat 19.45, 22.00
Palace Mom Park (336-5555) 36 – Harminchat 14.00, 19.00 Arsene Lupin 16.30, 21.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Boogeyman 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.30 Carter edző 15.45, 18.30, 21.15 Gorilla bácsi 18.00 Kinsey 20.00, 22.30 Mennyei királyság 15.00, 18.00, 21.00 Pata-csata 14.00, 16.00 San Antonio 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Star Wars III. rész – A sithek bosszúja 14.00, 15.30, 16.45, 18.30, 19.30, 21.30, 22.15
Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 15.00, 20.45 Beépített szépség 2. –
Csábítunk és védünk 10.15, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Boogeyman 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Carter edző
11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.45 Constantine – A démonvadász 17.30 Az ellenkező nem
22.45 Fehér zaj 16.30, 21.00 A gépész
21.30 Gorilla bácsi 11.45, 14.15, 16.15 Mennyei királyság 10.30, 13.30, 16.30, 19.30,
22.30 Pata-csata 11.15, 13.15, 15.45, 17.45
 A randiguru 11.30, 16.45, 19.15 San Antonio 12.45, 15.30, 17.45, 20.15, 22.15 Star
Wars III. rész – A sithek bosszúja 10.45, 12.15, 13.45, 15.15, 16.45, 18.15, 19.45, 21.15, 22.45 A tolmács 12.30, 16.15, 19.00 Vejedre ütök 14.15, 21.45 xXx 2. – A következő fokozat 13.45, 18.45
Puskin (429-6080) 5x2 14.45, 16.45, 19.00, 21.00 Arsene Lupin 12.45 Csodálatos Júlia 15.00 Kinsey 12.30, 18.45, 20.45 Testvéred feleségét... 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
A titkos ajtó 17.00
Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) Észt–norvég filmklub 21.00 Zsiguli 22.30
Szindbád (349-2773) 5x2 17.15, 19.00, 20.45 A belső tenger 18.15 Kóristák 16.30 Szürke, Mercivel 20.30
Tabán (356-8162) Sorstalanság 17.30 Vera Drake 20.00
Toldi (472-0397) 2046 21.00 Ízlés dolga 15.15 Kacsaszezon 19.15 Kávé és cigaretta 21.00 Mint egy angyal 15.45 Öt akadály 17.30 Repülő tőrök klánja 17.15 Szürke, Mercivel 19.15
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Hölgyválasz 14.30 Millió dolláros bébi 18.30 Mint egy angyal 15.00 Az operaház fantomja 16.00
A Richard Nixon-merénylet 20.30 San Antonio 17.00, 19.00, 21.00 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének visszaemlékezései 18.30 Zöld határ 16.30, 21.00
Vörösmarty (317-4542) Arsene Lupin 16.30, 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 Kényszerszünet 17.00 Közelebb 15.00, 19.00 Repülő tőrök klánja 14.30, 18.30

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában