Ország-világ

2005.05.19. 06:08

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Szerelemre hangolva 18.15 Szeress, ha mersz 16.30 A vágy törvénye 20.00
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Átok 15.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.00, 17.30, 20.00 Constantine – A démonvadász 15.15, 19.45 Elektra 15.30 A kör 2 17.45, 20.00 Le a fejjel! 13.45, 17.45 Mennyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Millió dolláros bébi 14.15, 17.00, 19.30 A randiguru 19.45 Robotok 13.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.00, 17.30
Cinema City Új Udvar (437-8383) 36 – Harminchat 15.15, 18.15 Csak lazán! 14.00 Kinsey 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Mennyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Az operaház fantomja 19.45 Repülő tőrök klánja 13.00, 17.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 14.30, 17.15, 20.00 A tolmács 14.45, 17.15, 19.45 xXx 2 – A következő fokozat 16.15, 20.15
Cirko-Gejzir (269-0904) Eureka 19.00 A fiú 17.00 Furcsa játék 21.00 Tenger 21.00 Vér és arany 17.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Arsene Lupin 19.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.00, 19.00, 21.15 Constantine – A démonvadász 21.45 Gorilla bácsi 11.15, 15.30, 17.30 Mennyei királyság 10.00, 12.45, 15.30, 18.15, 21.00 Pata-csata 10.30, 15.00, 17.00 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.00, 00.01, 01.00, 03.00, 06.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.15
Európa (322-5419) Állítsátok meg Terézanyut! 16.15 Csodálatos Júlia 18.30 Egy makulátlan elme örök ragyogása 14.15 A gépész 20.30 A kilencedik nap 14.30, 16.15 Sorstalanság 18.00 Tavasz, nyár, ősz, tél … és tavasz 20.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 36 – Harminchat 19.15, 21.45 Arsene Lupin 13.00, 15.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Constantine – A démonvadász 20.15, 22.45 Fehér zaj 21.15 Gorilla bácsi 10.30, 14.30, 18.30 A kör 2 22.30 Mennyei királyság 10.00, 12.45, 15.30, 18.45, 21.30 Micimackó és a Zelefánt 11.30 Pata-csata 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15 A randiguru 11.45, 16.45 Robotok 11.00, 13.00 Sorstalanság 13.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 03.00, 09.15, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 23.45 A tolmács 10.30, 18.45 Vejedre ütök 14.15 xXx 2 – A következő fokozat 12.30, 16.30, 20.30
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 36 – Harminchat 13.45, 16.00 Arsene Lupin 19.45, 22.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Gorilla bácsi 13.45, 15.45, 17.45 Kinsey 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Mennyei királyság 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Pata-csata 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 A randiguru 12.15, 14.45 Robotok 12.30, 14.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 00.15, 11.00, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00, 23.00 A tolmács 16.30 Vejedre ütök 21.30 xXx 2 – A következő fokozat 19.00, 21.15
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Arsene Lupin 18.15, 20.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.30, 17.45, 20.15 Csak lazán! 14.00, 16.15 Gorilla bácsi 15.45 Mennyei királyság 16.30, 19.15, 22.00 Az operaház fantomja 17.15, 20.00 Pata-csata 14.30, 16.45 Robotok 13.00, 15.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 12.45, 15.45, 18.45, 21.45 xXx 2 – A következő fokozat 19.00, 21.15
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267)
Arsene Lupin 21.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 11.45, 14.30, 17.45, 20.00 Gorilla bácsi 14.15, 16.30 Mennyei királyság 11.30, 15.00, 18.00, 20.45 Az operaház fantomja 19.00 Pata-csata 11.15, 13.45, 15.45 Robotok 10.15, 12.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.30, 13.15, 16.15, 19.15, 22.15 A tolmács 18.45 xXx 2 – A következő fokozat 16.45, 21.45
Kossuth mozi (467-4260) 36 – Harminchat 16.15, 22.15 Mennyei királyság 09.45, 12.30, 15.30, 18.30, 21.30 Az operaház fantomja 11.15, 13.45 A Richard Nixon-merénylet 18.45, 20.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 00.30, 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 21.45
Kultiplex (476-0116) Jött 1 busz 20.00 Nyócker 18.30 Szezon 17.00 Tilos Sci-fi Nap – Donnie Darko 18.00 Tilos Sci-fi Nap – Orion űrhajó – A viszszatérés 20.00
Mammut Mozi (345-8160) 36 – Harminchat 10.00, 22.00 5x2 10.00, 14.30, 20.00 Arsene Lupin 17.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 12.00, 17.00, 22.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 14.45 Csak lazán! 20.45 A gépész 16.30 Gorilla bácsi 10.30, 12.30, 16.30 Kinsey 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Mennyei királyság 12.00, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30 Pata-csata 10.30, 12.30, 14.30 A randiguru 14.00 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 10.00, 10.30, 11.00, 11.30, 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00, 23.30 A titkos ajtó 12.15, 14.30, 19.30 A tolmács 18.30, 21.00 xXx 2 – A következő fokozat 12.00, 18.45
Művész (332-6726) 5x2 17.15, 19.30, 21.30
A belső tenger 16.45 Dallas Pashamende 17.15 Az élet egy csoda 21.30 Kacsaszezon 18.45, 21.45 Kinsey 17.15, 19.15 Mint egy angyal 19.00 Öt akadály 20.15 Repülő tőrök klánja 17.00 A titkos ajtó 21.00
Nyitott Műhely (214-0676) James Joyce Filmklub – Nora és Joyce 19.00
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Adásunkat megszakítjuk 19.00 Egy mukkot se! 17.00 Kacsaszezon 21.00
Örökmozgó (342-2167) Lenni vagy nem lenni 17.00 A vízenjáró 20.00
Palace Campona (336-5555) Arsene Lupin 18.30, 21.00 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.00, 16.45, 19.15, 21.45 Constantine – A démonvadász 17.15, 19.45, 22.15 Fehér zaj 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Gorilla bácsi 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Mennyei királyság 14.15, 17.45, 20.45 Pata-csata 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 A randiguru 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Repülő tőrök klánja 13.00, 15.30 Robotok 13.15, 15.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 Vejedre ütök 22.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Palace Mom Park (336-5555) 36 – Harminchat 19.30, 22.00 Arsene Lupin 14.30, 17.00 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Gorilla bácsi 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Kinsey 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Mennyei királyság 15.00, 18.00, 21.00 Pata-csata 14.00, 16.00, 18.00 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 13.45, 14.30, 16.30, 17.15, 19.15, 20.00, 22.00, 22.45 xXx 2. – A következő fokozat 20.00, 22.30
Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 15.45, 21.00 Arsene Lupin 10.45, 13.30, 16.00 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 12.15, 14.45, 17.15, 20.00, 22.30 Constantine – A démonvadász 13.00, 18.15 Az ellenkező nem 11.30, 13.30, 15.30 Fehér zaj 19.00, 21.30 A gépész 13.00, 18.00, 22.45 Gorilla bácsi 11.45, 13.45, 15.45, 17.45 Mennyei királyság 10.15, 13.15, 16.15, 19.30, 22.30 Millió dolláros bébi 17.00 Pata-csata 10.30, 12.30, 14.30, 16.45 A randiguru 12.30, 20.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 00.01, 10.00, 11.00, 12.00, 13.15, 14.15, 15.15, 16.30, 17.30, 18.30, 19.45, 20.45, 21.45, 23.00 A tolmács 12.45, 15.30, 20.15 Vejedre ütök 15.00, 18.00 xXx 2 – A következő fokozat 11.15, 14.45, 20.00, 22.15
Puskin (429-6080) 5x2 10.15, 12.30, 16.30, 19.00, 21.00 Arsene Lupin 14.30, 18.45 Hosszú jegyesség 10.30 Intim vallomások 17.00 Kinsey 10.15, 12.15, 14.15, 18.15, 20.30 A titkos ajtó 13.00, 15.00, 16.45, 20.45
Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) 2046 22.00 Szerelemre hangolva 20.30
Szindbád (349-2773) 5x2 17.15, 19.00, 20.45 Én, Pán Péter 17.00 Közelebb 20.30 Szürke, Merci-vel 18.45
Tabán (356-8162) Monsieur Ibrahim és a Korán
virágai 18.00 Van élet a halál előtt? 20.00
Toldi (472-0397) Kávé és cigaretta 19.30 Mint egy angyal 21.00 Öt akadály 17.45, 21.15 Repülő tőrök klánja 18.45 Szürke, Mercivel 17.00
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Én, Pán Péter 14.00 Frankofon Reklámzabálók Éjszakája 20.30 Luther 15.30 Millió dolláros bébi 20.00 Mint egy angyal 16.00, 20.30 Az operaház fantomja 18.00 A Richard Nixon-merénylet 14.30, 16.30, 18.30 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének visszaemlékezései 18.00
Vörösmarty (317-4542) 36 – Harminchat 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 Csak lazán! 14.00 Hiúság vására 16.00 Közelebb 19.00 Repülő tőrök klánja 15.00, 18.30 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének visszaemlékezései 17.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában