Ország-világ

2005.05.30. 06:24

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Hiúság vására 17.45 A meztelen Maya 16.00 Sorstalanság 20.15
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Átok 15.45 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 15.00, 17.30, 20.00 Constantine – A démonvadász 15.15, 19.45 Elektra 15.30 A kör 2 17.45, 20.00 Le a fejjel! 13.45, 17.45 Mennyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Millió dolláros bébi 14.15, 17.00, 19.30 A randiguru 19.45 Robotok 13.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.00, 17.30
Cinema City Új Udvar (437-8383) 36 – Harminchat 15.15 Kinsey 13.15, 17.45, 20.00 Mennyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Az operaház fantomja 19.45 Repülő tőrök klánja 13.00, 17.30 San Antonio 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00 A tolmács 14.45, 17.15 xXx 2 – A következő fokozat 15.30, 19.45
Cirko-Gejzir (269-0904) Kiss Kiss (Bang Bang) 21.00 Lábad között 19.00 A legtöbb ember Kínában él 17.00 Messze 20.30 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 19.00 Tudatlan tündérek 17.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Arsene Lupin 13.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 15.45 Boogeyman 12.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Gorilla bácsi 11.15 Mennyei királyság 12.00, 16.45, 18.15, 21.00 Pata-csata 10.30, 14.30 San Antonio 10.00, 14.45, 19.30, 21.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00
Európa (322-5419) Állítsátok meg Terézanyut! 16.30 Csodálatos Júlia 14.30 Dallas Pashamende 18.15 A gépész 18.45 Kontroll 20.30 Millió dolláros bébi 20.00 Nyócker 15.00 Super Size Me 16.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 36 – Harminchat 16.00, 19.00, 22.00 Arsene Lupin 15.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 14.30 Boogeyman 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Carter edző 14.15, 17.00, 19.45, 22.30 Constantine – A démonvadász 17.45, 20.15, 22.45 Fehér zaj 20.00, 22.15 Gorilla bácsi 13.15 A kör 2 22.30 Mennyei királyság 12.45, 15.30, 18.15, 21.45 Micimackó és a Zelefánt 12.15, 14.00 Pata-csata 12.30, 14.30, 16.30, 18.30 A randiguru 12.45 Robotok 13.00, 15.00, 17.00 San Antonio 17.15, 19.15, 21.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 12.15, 13.15, 15.00, 16.00, 17.45, 19.00, 20.45, 22.00 A tolmács 17.30 Vejedre ütök 12.15, 14.45 xXx 2 – A következő fokozat 20.30
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) Arsene Lupin 17.30, 20.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 18.30, 21.00 Boogeyman 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45 Carter edző 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Gorilla bácsi 12.15, 14.15 Kinsey 16.15, 18.45, 21.15 Mennyei királyság 12.45, 15.30, 18.15, 21.00 Pata-csata 14.30, 16.30 A randiguru 12.00, 14.30 Robotok 13.45 San Antonio 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 11.15, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00, 22.45 xXx 2 – A következő fokozat 16.30, 19.15, 22.15
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 15.30 Boogeyman 15.15, 17.15, 19.30, 21.30 Carter edző 14.45, 17.30, 20.15 Csak lazán! 14.00, 16.15 Mennyei királyság 13.45, 16.30, 19.15, 22.00 Az operaház fantomja 18.30, 21.15 Pata-csata 14.30 Robotok 13.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 13.00, 15.45, 18.45, 21.45 xXx 2 – A következő fokozat 16.45, 19.00, 21.15
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Arsene Lupin 21.00 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 14.45, 17.30, 20.15 Boogeyman 17.15, 19.30, 21.30 Gorilla bácsi 16.30 Mennyei királyság 15.00, 18.00, 20.45 Az operaház fantomja 18.30 Pata-csata 13.30, 15.30 San Antonio 14.15, 17.45, 20.00 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 13.15, 16.00, 19.00, 21.45
Kossuth mozi (467-4260) Boogeyman 10.15, 12.15, 18.00, 20.00, 22.00 Mennyei királyság  9.45, 12.30, 15.30, 18.30, 21.30 Az operaház fantomja 14.00 A Richard Nixon-merénylet 16.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 21.45
Kultiplex (476-0116) Álmodozók 20.45 Bábok 18.00 Elefánt 17.00 Jött 1 busz 20.00 Szamszára 18.30
Mammut Mozi (345-8160) 36 – Harminchat 10.00 5×2 18.00, 20.00 Arsene Lupin 21.45 Beépített szépség 2 –  Csábítunk és védünk 10.45, 16.15 Boogeyman 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.30 Carter edző 10.15, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15 Csak lazán! 21.00 A gépész 13.15 Gorilla bácsi 11.00, 13.00 Kinsey 15.30, 18.30, 22.00 Mennyei királyság 11.45, 14.45, 17.45, 20.45 Pata-csata 10.15, 12.15, 14.15 A randiguru 16.45 San Antonio 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.00, 10.30, 11.00, 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00, 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00 A titkos ajtó 14.15, 19.15 A tolmács 18.45, 21.15 xXx 2 – A következő fokozat 12.15
Művész (332-6726) 5×2 17.30, 19.30, 21.30 A belső tenger 21.00 Carandiru 15.45 Dallas Pashamende 19.00 Kacsaszezon 18.15, 21.30 Ken Park 21.30 Kinsey 19.15 Öt akadály 20.00 A por 15.15 Rossz nevelés 17.15 Szamszára 16.30 Szezon 15.30 Testvéred feleségét... 17.15, 19.15, 21.30
Nyitott Műhely (214-0676) Buster Keaton Filmklub – A generális 19.00
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) A belső tenger 18.45 Kényszerszünet 17.00 Utolsó élet az univerzumban 21.00
Örökmozgó (342-2167) Petra von Kant keserű könnyei 18.30 Titokzatos folyó 16.00 A zöldség-kereskedő 20.30
Palace Campona (336-5555) Arsene Lupin 14.00, 16.30 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 14.00, 16.45, 19.15, 21.45 Boogeyman 14.15, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Constantine – A démonvadász 21.00 Fehér zaj 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Gorilla bácsi 15.45, 18.15, 20.15 Mennyei királyság 14.45, 17.45, 20.45 Pata-csata 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 A randiguru 18.00, 20.30 Robotok 13.15, 15.15 San Antonio 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 xXx 2 – A következő fokozat 19.45, 22.00
Palace Mom Park (336-5555) 36 – Harminchat 14.00, 19.00 Arsene Lupin 16.30, 21.30 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Boogeyman 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.30 Carter edző 15.45, 18.30, 21.15 Gorilla bácsi 18.00 Kinsey 20.00, 22.30 Mennyei királyság 15.00, 18.00, 21.00 Pata-csata 14.00, 16.00 San Antonio 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.00, 15.30, 16.45, 18.30, 19.30, 21.30, 22.15
Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 15.00, 20.45 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 10.15, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Boogeyman 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Carter edző 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.45 Constantine – A démonvadász 17.30 Az ellenkező nem 22.45 Fehér zaj 16.30, 21.00 A gépész 21.30 Gorilla bácsi 11.45, 14.15, 16.15 Mennyei királyság 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30 Pata-csata 11.15, 13.15, 15.45, 17.45 A randiguru 11.30, 16.45, 19.15 San Antonio 12.45, 15.30, 17.45, 20.15, 22.15 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.45, 12.15, 13.45, 15.15, 16.45, 18.15, 19.45, 21.15, 22.45 A tolmács 12.30, 16.15, 19.00 Vejedre ütök 14.15, 21.45 xXx 2 – A következő fokozat 13.45, 18.45
Puskin (429-6080) 5×2 10.45, 14.45, 16.45, 19.00, 21.00 Arsene Lupin 12.45 Csodálatos Júlia 15.00 Kinsey 12.30, 18.45, 20.45 Az operaház fantomja 10.15 Testvéred feleségét... 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30 A titkos ajtó 17.00
Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) Nyócker 24.00 Öt akadály 21.00 Repülő tőrök klánja 22.30
Szindbád (349-2773) 5×2 17.15, 19.00, 20.45 A belső tenger 18.15 Szürke, Mercivel 20.30 Világszám! 16.30
Tabán (356-8162) Esküvő monszun idején 16.00 Hosszú jegyesség 20.00 A japán szerető 18.00
Toldi (472-0397) 2046 21.00 Kacsaszezon 19.15 Öt akadály 17.30 Repülő tőrök klánja 17.15 Szürke, Mercivel 19.15, 21.15
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Dallas Pashamende 15.00 Én, Pán Péter 14.30 Hölgyválasz 19.00 Luther 16.30 Mint egy angyal 18.30 Nehézsorsúak 16.30 Az operaház fantomja 14.00 A Richard Nixon-merénylet 20.30 San Antonio 17.00, 19.00, 21.00 Zöld határ 21.00
Vörösmarty (317-4542) Arsene Lupin 16.30, 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 Közelebb 15.00, 19.00 Repülő tőrök klánja 14.30, 18.30 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének visszaemlékezései 17.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában