Ország-világ

2005.06.08. 00:00

A Budapesti mozik műsorából

BAMA

Cinema City Csepel Plaza (425-8111)
36 – Harminchat 15.30, 20.00 Átok 15.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.00, 17.30, 20.00 Constantine – A démonvadász 13.00, 19.45 A kör 2 13.15, 17.45 Menynyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Millió dolláros bébi 14.30, 19.45 A randiguru 17.15 Sin City 14.45, 17.15, 19.45 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00 xXx 2 – A következő fokozat 17.30

Cinema City Új Udvar (437-8383)
Kinsey 13.30, 17.45, 20.00 Mennyei királyság 14.45, 17.30, 20.15 Az operaház fantomja 15.15, 19.45 San Antonio 13.15, 18.15, 20.15 Sin City 14.45, 17.15, 19.45 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.30, 17.15, 20.00 A tolmács 14.45, 17.15 xXx 2 – A következő fokozat 15.45

Corvin Budapest Filmpalota (459-5050)
Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.00 Boogeyman 12.00, 16.45, 19.00, 21.30 Mennyei királyság 14.00, 18.45 Pata-csata 10.00, 15.00 San Antonio 11.00, 17.00, 21.00 Sin City 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.30, 11.30, 13.30, 14.30, 16.30, 17.30, 19.30, 20.30, 22.30 Szerelem sokadik látásra 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267)
Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.00, 15.30 Boogeyman 19.15, 21.15 Carter edző 14.00, 16.30, 19.15, 22.00 Gorilla bácsi 15.45 Mennyei királyság 13.15, 16.00, 18.45, 21.30 Pata-csata 13.15, 15.15, 17.15 A randiguru 13.45 Robotok 13.45 San Antonio 16.15, 20.15, 22.15 Sin City 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.30, 22.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 12.45, 13.45, 15.45, 16.45, 18.45, 19.45, 21.45, 22.45 Szerelem sokadik látásra 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 xXx 2 – A következő fokozat 18.15

Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267)
Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.45, 18.15, 20.45 Boogeyman 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 Carter edző 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Gorilla bácsi 13.00, 15.15 Kinsey 17.45, 20.15, 22.45 Mennyei királyság 13.30, 16.15, 19.00, 21.45 Micimackó és a Zelefánt 12.00, 13.45 Pata-csata 12.30, 14.30, 16.30 Robotok 13.15 San Antonio 18.30, 20.30, 22.30 Sin City 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.45 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 11.30, 13.15, 14.15, 16.00, 17.00, 18.45, 19.45, 21.30, 22.30 Szerelem sokadik látásra 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267)
Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 17.30, 19.45 Boogeyman 17.00, 21.30 Carter edző 15.00, 17.45, 20.30 Csak lazán! 14.45, 19.00 Mennyei királyság 15.15, 18.00, 20.45 Az operaház fantomja 14.30, 22.00 Pata-csata 13.15 Sin City 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 13.00, 15.45, 18.30, 21.15 Szerelem sokadik látásra 14.00, 16.30, 18.45, 21.00

Hollywood Multiplex Pólus (467-4267)
Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 19.30 Boogeyman 18.30, 21.00 Mennyei királyság 16.15, 19.15 Pata-csata 14.30, 16.30 San Antonio 17.15 Sin City 13.45, 17.00, 20.00 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 13.15, 16.00, 19.00, 21.45 Szerelem sokadik látásra 13.00, 15.15, 17.30, 19.45 xXx 2 – A következő fokozat 14.15

Mammut Mozi (345-8160)
36 – Harminchat 11.00 5x2 18.00, 20.00 Arsene Lupin 22.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.15, 16.00 Boogeyman 13.30, 18.15, 23.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.15 Carter edző 10.45, 15.30, 20.15 Csak lazán! 15.45, 21.00 A gépész 15.45, 22.00 Gorilla bácsi 10.00, 12.00 Kinsey 14.45, 17.15 Mennyei királyság 11.15, 16.15, 21.15 Pata-csata 11.15, 14.00 A randiguru 13.15 San Antonio 10.15, 14.15, 19.15 Sin City 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30 Szerelem sokadik látásra 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 A titkos ajtó 12.15, 19.45
A tolmács 18.30, 21.00

Művész (332-6726)
5×2 16.15, 21.15 A belső tenger 22.00 Bűnök 18.00 Dallas Pashamende 21.45 Kinsey 19.45 Kontroll 17.15 Öt akadály 19.45 Repülő tőrök klánja 15.15 Sin City 17.15, 19.30, 21.45 Szamszára 17.15 Tangó és tulipán 15.15, 18.00, 20.00 Testvéred feleségét… 19.30, 21.30

Odeon-Lloyd mozi (329-2064)
Kerülőutak 17.45 Szürke, Mercivel 16.00

Örökmozgó (342-2167)
A bostoni fojtogató 16.30 Veronika Voss vágyakozása 20.30 Vízcseppek a forró kövön 18.30

Palace Campona (336-5555)

Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Boogeyman 14.15, 16.15, 18.30, 20.30, 22.30 Constantine – A démonvadász 21.00 Fehér zaj 15.45 Gorilla bácsi 15.45, 18.15, 20.15 Mennyei királyság 14.45, 17.45, 20.45 Pata-csata 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 A randiguru 18.15, 20.45 San Antonio 15.30, 17.30, 19.45, 21.45 Sin City 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Star Wars III. rész
– A Sith-ek bosszúja 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Szerelem sokadik látásra 14.30, 17.00, 19.15, 21.30 xXx 2 – A következő fokozat 13.30

Palace Mom Park (336-5555)
Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 18.15 Boogeyman 20.45, 22.45 Carter edző 15.45, 18.30, 21.15 Kinsey 15.00, 22.30 Mennyei királyság 15.00, 18.00, 21.00 Pata-csata 14.15, 16.15 San Antonio 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Sin City 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 14.00, 15.30, 16.45, 18.30, 19.30, 21.30, 22.15 Szerelem sokadik látásra 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Tangó és tulipán 17.30, 20.00

Palace Westend (336-5555)
36 – Harminchat 11.45, 14.00, 19.00, 21.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.30, 17.00 Boogeyman 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Carter edző 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30 Constantine – A démonvadász 16.30 Fehér zaj 20.30 Gorilla bácsi 12.45, 14.45 Mennyei királyság 13.00, 16.00, 19.15, 22.15 Pata-csata 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15 A randiguru 11.30, 20.45 San Antonio 19.30, 21.30 Sin City 10.00, 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30 Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja 10.45, 12.15, 13.45, 15.15, 16.45, 18.15, 19.45, 21.15, 22.45 Szerelem sokadik látásra 11.00, 13.15, 15.45, 18.30, 21.00 A tolmács 20.15, 22.45 Vejedre ütök 15.30, 18.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.00, 17.45

Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413)
6.45 Faludi filmklub – Európa 18.45 Arsene Lupin 16.15 Éjfél után 18.30 Én, Pán Péter 14.30 Luther 20.30 Mint egy angyal 14.15 Az operaház fantomja 18.00 A Richard Nixon-merénylet 21.00 San Antonio 16.30, 16.30, 20.30 Sorstalanság 15.30

Vörösmarty (317-4542)
A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 A gépész 15.00, 21.00 Kényszerszünet 17.15 Közelebb 15.30, 19.15 Repülő tőrök klánja 18.30 A Richard Nixon-merénylet 17.00

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában