Ország-világ

2007.11.30. 09:42

Őszi bajnok egri pólósok

Megtörni a fővárosi egyeduralmat! Akár ezt a jelmondatot is kiadhatták volna a Brendon-UPC-ZF-Eger OB I-es férficsapata számára a 2007/2008-as bajnokság előtt, mely alapszakaszának félidejében őszi bajnoknak tekinthető.

BAMA

A Gerendás György és Tóth Kálmán irányította együttes úgy léphetett a tabella élére, hogy az OB I. 11. fordulójának szerdai mérkőzésén 18:8-ra verte a Pécset, míg a Szeged csupán egy találattal (8:7) nyert a Ferencváros vendégeként. A mieink jobb gólkülönbségüknek köszönhetően vezetik végén azonban már az egymás elleni eredmény dönt a helyezésekről. A harmadik helyen a Domino-Honvéd, negyedikként a Vasas fordul. Ezzel a sorrenddel kiegyeznénk a bajnokság zárásakor is.