Ország-világ

2008.03.10. 09:38

Az újabb vereség miatt már biztos lila az újpesti vezetőség feje

Folytatódott az Újpest vesszőfutása a labdarúgó NB I. 18. fordulójában. Ahhoz képest, hogy a téli szünetben még bajnokesélyesnek kiáltották ki Urbányi István együttesét, az MTK-tól pénteken hazai pályán elszenvedett 3-1-es vereség elég kiábrándító.

BAMA

Az élmezőny egyre szorosabb, a Győr tavasszal mindhárom meccsét megnyerve immár a harmadik helyen áll. A Zalaegerszeg sikerét éppen a korábban a zalaiaknál játszó Sebők Vilmos akadályozta meg a hajrában lőtt góllal.

A 18. FORDULÓ EREDMÉNYEI:

Diósgyőr—ZTE 1—1 Újpest—MTK 1—3 Tatabánya—Győr 1—3 Fehérvár—Bp. Honvéd 0—0 Paks—Kaposvár 1—1 REAC—Nyíregyháza 2—2 A Debreceni VSC—Siófok találkozót hétfőn 18 órakor rendezik.

A 18. FORDULÓ EREDMÉNYEI: Diósgyőr—ZTE 1—1

Újpest—MTK 1—3

Tatabánya—Győr 1—3

Fehérvár—Bp. Honvéd 0—0

Paks—Kaposvár 1—1

REAC—Nyíregyháza 2—2