2008.01.30. 19:12

A kétgólos előny sem volt elég

A Soroksár (0–0) után a Budaörs csapatát sem tudta legyőzni a Paksi FC, amely 2–2-re végzett az NB II-ben szereplő együttes pályáján.

R. G.

A paksiak a Kovács A.– Molnár Z., Éger, Salamon, Hanák– Heffler, Zováth János, Csehi– Weitner, Balaskó– Tököli összeállításban kezdtek a második félidőre pedig a Pokorni– Zováth, Éger, Böde, Csehi– Tamási G., Horváth S., Báló– Buzás, Balaskó– Pap R. tizenegy futott ki. Gellei Imre tanítványai már két góllal is vezettek: Balaskó passzából a 7. percben Zováth, Kiss Tamás beadásából a 38. percben Tököli lőtt gólt. A 43. percben Farkas 11-esből szerzett góljával szépített a Budaörs, majd az 51. percben Németh egyenlített. A találkozó így némi meglepetésre 2–2-vel zárult.
A bajnoki rajtig még nagyon sok munkája lesz Gellei edzőnek.
A paksiak idén eddig négy felkészülési mérkőzést vívtak: a Veszprém (3–2) és a Felcsút (2–1) gárdáját legyőzték Buzásék.