2008.03.01. 16:51

Az ozoraiaké lett a bronzérem

A vihar miatt csupán 32 percig tartott a III. Tolnai Népújság-Horfer Serleg Kupa bronzmérkőzése, amelyet az Ozora és a Kakasd futballcsapata vívott szombaton.

R. G.

A két együttes teveli összecsapását Ferencz József szabadrúgásgólja döntötte el. Éreth Attila játékvezető félóra elteltével a jégesővel és villámlással érkező vihar miatt vetett véget a találkozónak, melyet a csapatvezetők megbeszélésének eredményeként már nem is folytattak a felek.
Eredmény, a 3. helyért. Ozora–Kakasd 1–0. Tevel, 50 néző. V: Éreth A. (Tamás L., Palkó L.). Ozora: Horváth J.– Szücs I., Bebesi, Tóth R., Viszti– Turós Sz., Dobos, Szép R., Ferencz J.– Márkus B., Tóth Z. Edző: Dölles Ferenc. Kakasd: Fábián Z.– Sztehló, Kvanduk J., Kiss Cs., Tóth L.– Sebestyén M., Kvanduk E., Eisensehr M., Tarjáni Gy.– Bencze, Sebestyén P. Edző: László József. Gól: Ferencz J. a 17. percben.
A III. Tolnai Népújság-Horfer Serleg Kupa végeredménye: 1. Szedres, 2. Németkér, 3. Ozora, 4. Kakasd.
A torna legjobb játékosa Ferencz József (Ozora), legjobb kapusa Nagy Norbert (Szedres) lett, míg a gólkirályi címért járó különdíjat Fülöp György (Németkér) vehette át.