2009.04.04. 21:14

A hajrában kapott góllal veszített Diósgyőrben a Paksi FC

Tóth Mihály hajrában szerzett góljával nyert a Diósgyőr a Paksi FC ellen az NB I-es focibajnokság 21. fordulójának szombati meccsén.

TEOL

[caption id="" align="alignleft" width="334"] Sipeki korábban Diósgyőrben is futballozott, ezúttal keserű szájízzel távozott
[/caption]

Diósgyőr-Paksi FC 1-0 (0-0). Diósgyőr, 3000 néző. V: Veizer R. DVTK: Köteles- Lakatos B., Bogunovic, Viskovic, Gohér- Pelecaci (Szabó V., 62.), Lippai (Sztanics, 75.), Takács P., Kamber- Tóth M., Honma (Ahodikpe, 62.). Vezetőedző: Gálhidi György. Paksi FC: Csernyánszki- Horváth L., Éger, Szabó J., Pintér A. (Horváth S., 82.)- Heffler (Böde D., 59.), Zováth, Sipeki (Nikolov, 82.), Báló- Kiss T., Tököli. Vezetőedző: Gellei Imre. Gól: Tóth M. a 77. percben. Sárga lap: Kamber a 14., Takács a 28., Sztanics a 79., illetve Zováth a 15., Pintér a 76., Tököli a 78. percben.

A Paksi FC három döntetlen után a második vereségét szenvedte el tavasszal, így továbbra is a 14. helyen áll a tabellán.