2009.04.25. 21:22

Négyet kapott a Paks Győrben, Tököli tizenegyest hibázott

Simán, 4-1-re kikapott a Paksi FC a Győri ETO otthonában a labdarúgó Soproni Liga 24. fordulójában. A meccs kronológiájához tartozik, hogy az 59. percben Tököli Attila 11-est hibázott.

TEOL

[caption id="" align="alignleft" width="334"] Zováth János (zöldben) és Józsi György párharca. Az ETO könyörtelenül gólra váltotta helyzeteit (Fotó: www.nb1.hu)
[/caption]

Győri ETO FC–Paksi FC 4–1 (3–1). Győr, 2000 néző. V: Berger J. Győr: Sztevanovics– Dorogi, Sztanisics, Supics, Völgyi– Tokody, Jäkl, Józsi, Kink (Böőr, 80.)– Bajzát (Aleksidze, 84.), Brnovics (Sánta, 63.). Vezetőedző: Dragoljub Bekvalac. Paksi FC: Csernyánszki– Horváth L., Éger, Pandur (Szabó J., 51.), Pintér– Heffler, Zováth (Fiola, 69.), Böde D. (Sipeki, a szünetben), Nikolov– Kiss T., Tököli. Vezetőedző: Gellei Imre.

Gól: Kink (26.), Brnovics (36.), Bajzát (44., 49.) illetve Pintér (33.). Kiállítva: Sztanisics (58.). Sárga lap: Sztanisics (4.) ill. Zováth (27.), Böde (39.), Pandur (48.), Heffler (53.), Szabó (87.).

Gellei Imre, a Paksi FC vezetőedzője: – Védelmi megingásainkat könyörtelenül kihasználta az ETO. A második félidőben hiába játszottunk fölénybe, rendre rossz döntéseket hoztunk. Nem volt ekkora különbség a két csapat között.