2009.05.31. 09:55

Féltucatot lőtt a Szekszárd, felállt a rangadón a Paks

A parádézó Szekszárdi UFC féltucatot lőtt a Beremendnek, a Dombóvár és a Paks élvezetes meccsen osztozott meg a pontokon az NB III-as focibajnokság megyei rangadóján.

TEOL/Tudósítóinktól

Szekszárdi UFC–Beremend ÉSK 6–0 (2–0). Szekszárd, 150 néző. V: Barna. Szekszárd: Klézl– Calka S., Fehér A., Pulcz, Torma– Ganczer, Tóth P.– Csende I. (Horváth E.), Deli (Rikkers), Gyarmati– Vizdár (Fejes). Edző: Kniesz Mátyás. A sziporkázó hazai csapat szétzilálta a vendégek védelmét, s remek gólokat szerezve ilyen arányban is megérdemelten nyert a második félidőre széteső látogatók ellen. Gól: Pulcz 2, Horváth E. 2, Ganczer, Rikkers. Jók: az egész hazai csapat, illetve Bozó.
Kniesz Mátyás: – Hazai pályán nagyon régen játszotunk ilyen gólerősen, győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt.

Dombóvári FC-Rutin–Paksi FC II 3–3 (3–1). Dombóvár, 250 néző. V: Botló. Dombóvár: Szabados– Takács Z., Nagy N. (Banai), Várai, Bán– Horváth Á. (Illés), Bock, Tolmácsi, Kázmér (Kőhalmi)– Kovács R., Fábián. Edző: id. Dárdai Pál. Paks: Csoknyai– Fenyősi, Fritz, Kern, Varga T.– Haraszti (Csikesz), Nikolov, Szabó J., Hoós (Mondovics)– Mészáros T., Berkó (Szakács). Edző: Dienes Pál. A megyerangadón két jól játszó csapat találkozóján a hazaiak közelebb álltak a győzelemhez, de a sok kihagyott helyzet miatt meg kellett elégedniük az egy ponttal. Gól: Fábián, Tolmácsi, Kázmér, illetve Nikolov, Mondovics, Csikesz. Jók: Tolmácsi, Fábián, Kovács R., Bock, Kázmér, illetve Fritz, Nikolov, Berkó, Mondovics.
Id. Dárdai Pál: – Nagy iramú mérkőzésen a második félidőben kihagyott helyzetek miatt győzelmet szalasztottunk el, sajnálom a csapatomat.
Dienes Pál: – Egy–három után az egy pontnak is örülhetünk.

AC Nagybajom–Bonyhád Völgység LC 4–5 (2–2). Nagybajom, 100 néző. V: Bognár. Bonyhád: Kovács L.– Takács N., Fazekas T., Hosnyánszki Zs., Krausz– Dobra, Czinkon, Varga (Máté N.), Lizák– Csende R. (Sebestyén N.), Fekete K. (Dávid). Játékos-edző: Hosnyánszki Zsolt. Izgalmas mérkőzésen a Bonyhád az utolsó előtti percben szerezte meg a győztes gólt. Gól: Czinkon 2, Csende R., Fekete K., Sebestyén N. Jók: Czinkon vezetésével az egész bonyhádi csapat.
Hosnyánszki Zsolt: – Őrült mérkőzésen fontos győzelmet arattunk a kiesés elleni harcban.