2010.05.15. 20:12

Éger öngólt lőtt, Pápán kikapott a Paksi FC

Éger László öngóljával szenvedett vereséget a Paksi FC a Pápa otthonában a labdarúgó Soproni Liga 28. fordulójában, így tovább rághatják a körmüket a zöld-fehér drukkerek.

TEOL

Lombard-Pápa-Paksi FC 1-0 (0-0). Pápa, 1000 néző. V: Veizer R. Pápa: Szűcs L.- Venczel (Quintero, a szünetben), Tóth G., Farkas A., Rajnay- Varga G. (Zulevs, a szünetben), Gyömbér, Heffler N. (Rebryk, 78.)- Abwo, Bárányos, Szabó Zs. Vezetőedző: Véber György. Paksi FC: Pokorni- Horváth L. (Horváth S., 87.), Éger, Fiola, Völgyi (Vári, 64.)- Nagy I. (Vayer, 64.), Böde D., Lisztes, Sipeki- Kiss T., Tököli. Vezetőedző: Kis Károly. Gól: Éger (öngól) az 59. percben.

Nem sikerült nyernie a Paksi FC-nek, így továbbra is van miért izgulniuk az atomvárosiaknak az utolsó két fordulóban. A Nyíregyháza egy pontot elhozott a Bp. Honvéd otthonából, így két pontra megközelítette a paksiakat a tabellán. A Pápa győztes gólját Éger László, a paksiak kapitánya szerezte, aki Bárányos középre adásába ért bele olyan szerencsétlenül, hogy a labda a lábáról saját kapujába jutott.

Égernek nincs szerencséje mostanában, hiszen a múlt héten, a Diósgyőr ellen 11-est hibázott – szerencsére akkor Lisztes jóvá tette a rontást, mert győztes gólt lőtt. Ezúttal csak helyzetekig jutottak a paksiak, így fontos, „hatpontos” meccset buktak el és tovább izgulhatnak. Szerdán 18 órakor a Bp. Honvéd látogat az atomvárosba. A fővárosiak ellen csak a győzelem elfogadható…