2010.06.04. 17:32

Ötödik helyezést ért a szekszárdi szabadkártya

Az előkelő ötödik helyet szerezte meg a szekszárdi Fürge Rókák csapata a lány kosárlabda Gyermek Kupa U12-es budapesti Bajnokok Tornáján.

Balázs László

Annak ellenére, hogy szabadkártyával jutott be a lány kosárlabda Gyermek Kupa U12-es budapesti Bajnokok Tornájára a szekszárdi Fürge Rókák csapata, végül az előkelő ötödik helyet szerezte meg a tizenkét csapatos mezőnyben Stierné Jankovics Mária alakulata.

A helyosztót egy Százhalombattai KSE elleni (63–47) sikerrel kezdték a szekszárdiak. A Mezőberényi Száguldó Delfinek ellen döntetlenre (35–35) végeztek, de az első félidőben dobott több büntető végül az 5. helyet jelentette a Rókáknak. Studer Ágnes második lett a büntetődobó-versenyben, s beválasztották a torna All Star csapatába is. A döntőt a Vasas-Csata nyerte.