2010.10.23. 11:44

Ez már nem ugyanaz a Kecskemét

A bajnokság eddigi meglepetéscsapatához, a Kecskeméti KSE-hez látogat szombaton az Atomerőmű SE NB I-es férfi csapata.

TEOL/B.L.

Három forduló után a hírös város csapata még hibátlan, csakúgy, mint a Körmend és a tavalyi bajnok Zalaegerszeg. Sztojan Ivkovics együttese legutóbb szerdán nagy meglepetésre idegenben győzte le a Szolnoki Olaj KK alakulatát.

A Kecskemét kiválóan felkészült a hazai gárda játékából, LaGrange, Wittmann és a többiek nem egyszer extra pontokat szereztek az eredmény után futó Olaj ellen. Két héttel ezelőtt az utolsó edzőmeccsén legyőzte Benczééket az ASE (64–72), de most nehezebb feladat vár Mészárosékra.

A tavalyi idényben a bajnoki negyeddöntőben is összefutott a két együttes, május elején a párharc negyedik meccsén 76–72-re győztek Horváth Imre tanítványai.