2010.10.27. 11:56

Gyutai Adrián duplán nyert

Gyutai Adrián nyerte meg a Magyar Motorsport Szövetség által szervezett országos bajnokság utolsó fordulóját OB 125 Sport kategóriában.

V. T.

A Paksi Autó- és Motorsport Egyesület fiatal versenyzője Bódis Richárddal és Horváth Márióval állhatott dobogóra. Adrián nemcsak az utolsó fordulóban nyert, a 2010-es bajnokságban is ő diadalmaskodott. A mezőnyt meggyőző fölénnyel utasította maga mögé.

A nemzetközi Alpok-Adria bajnokságban is remekül helyt állt, összetettben a 3. helyet szerezte meg. Az ennél is jobb eredményről egy sajnálatos bukás miatt kellett lemondania Gyutai Adriánnak.