2010.10.02. 19:54

Nem tudta feltenni az i-re a pontot a Paksi FC

Vereséget szenvedett a Paksi FC a Bp. Honvédtól az NB I 9. fordulójának szombati találkozóján. Három idegenbeli siker után jött a hazai botlás.

TEOL

Paksi FC-Budapest Honvéd 0-1 (0-0). Paks, 1000 néző. Paksi FC: Csernyánszki- Heffler T., Éger, Fiola, Csehi T.- Sifter, Sipeki- Bartha (Böde, 60.), Kiss T. (Nagy I., 78.), Vayer- Montvai. Vezetőedző: Kis Károly. Honvéd: Kemenes- Sós, Debreceni, Botis, Hajdú N.- Akassou- Abass, Coira, Rouani (Danilo, 70.), Sadjo (Bojtor, 78.)- Rufino (Horváth A., 87.). Vezetőedző: Massimo Morales. Gól: Bojtor (0-1) a 82. percben. Sárga lap: Sadjo (lekönyökölte Hefflert) a 14. percben.

Három idegenbeli győzelem után hazai pályán már nem tudta begyűjteni a három pontot a Paksi FC. Pedig az atomvárosiak mentek, küzdöttek, de a lendület, az átütőerő hiányzott a játékukból. A Honvéd sem igazolta, miért áll ilyen előkelő helyen a tabellán, ám elég volt egy villanás - Rufinho kitűnő gólpasszt adott - és a fővárosiak megszerezték a három pontot.