2011.08.28. 19:25

Megállíthatatlan az UFC: kilenc rúgott, nulla kapott gól

Az NB III-as bajnokság Dráva-csoportjában emberelőnyét kihasználva győzött az UFC, a Dombóvár csak 45 percet bírt a Pécs II vendégeként.

TEOL/Tudósítóinktól

Tolle UFC Szekszárd–Komlói Bányász SK 4–0 (2–0). Szekszárd, 200 néző. V: Bana. Szekszárd: Horváth B.– Koch (Ranga), Calka S., Pulcz, Vizdár (Pákai)– Rátkai, Weidinger, Dienes– Hencz, Fejes (Csende R.), Horváth P. Edző: Kvanduk János. Komló: Zaharia– Gelencsér, Korbuly, Győri, Németh Á.– Nagy G. (Román), Kalmár G. (Varjasi), Bárkányi, Kovács P.– Kalmár B., Mészáros B. (Nagy N.). Edző: Horváth Lajos. A kiállítás után rögtön büntetett a hazai csapat, majd végig fölényben játszva megérdemelt győzelmet aratott a tíz emberrel is nagyot küzdő vendégek ellen. Gól: Horváth P. 3, Csende R. Kiállítva: Bárkányi a 12. percben. Jók: Dienes, Weidinger, Horváth P., illetve Németh Á., Kovács P.
Kvanduk János: – Sokat kell még fejlődnünk, hogy a kapu előtti játékunk még hatékonyabb legyen.

Pécsi MFC II–Dombóvári FC-Rutin 4–1 (0–0). Pécs, 300 néző. V: Ferencz. Pécs: Strublics– Kiss P., Nagy J., Hazenauer, Jukics– Nagy D., Zsdrál (Timotity), Demjén, Turi (László)– Pákolicz, Fitt (Grósz). Edző: Mucha József. Dombóvár: Szabados– Várai, Gál, Kadarkuti, Kovács R. (Kőhalmi)– Takács Z. (Illés), Kázmér, Méhn, Varga N. (Harsányi)– Bán, Szűcs. Edző: Reith Róbert. Az első félidőben lelkesen játszott a Dombóvár. Fordulás után a bekapott gyors gól és a kondicionális problémák megro-gyasztották a DFC-t. Gól: Grósz 2, Zsdrál, Pákolicz, illetve Illés. Jók: Demjén, Nagy J., Pákolicz, Grósz, illetve Bán, Várai, Illés.
Reith Róbert: – Az NB I-es játékosokat felvonultató hazai együttes ellen az első félidőben jól tartottuk magunkat – lelkesen játszottunk. A másodikban jöttek az egyéni hibák, amit ellenfelünk könyörtelenül kihasznált.

Bölcskei SE–Nagyatádi FC 5–1 (3–1). Bölcske, 150 néző. V: Horváth A. Bölcske: Müller– Fenyősi (Farnek), Jenei, Kern, Rácz I.– Berényi P., Besenczi I. (Berkes), Jaksa P., Szili I.– Rom-pos, Tóth J. (Benke). Edző: Buzás Attila. Nagyatád: Ferenczi– Szabó Sz., Dekanics, Kiss J., Kovács B.– Márton, Mixtai, Iván (Bre-zovszky), Androsics (Akácsos)– Keresztes (Ivusza), Nikolics V. Edző: Papp Zoltán. Jól felkészített ellenfelet győzött le ilyen arányban is a hazai csapat. Gól: Rompos 3, Berényi P., Jaksa P. Jók: Rompos vezényletével az egész hazai csapat, illetve Kiss J.
Buzás Attila: – Két nagyon jó mérkőzésen vagyunk túl. Gratulálok játékosaimnak a jó teljesítményhez.

Bonyhád VLC–Barcsi SC 3–0 (1–0). Bonyhád, 120 néző. V: Kasza. Bonyhád: Kovács L.– Bálint, Márton, Máté N., Hoós– Mondovics, Márk K. (Dobra), Czinkon, Tálas (Fekete K.), Sebestyén N. (Deli)– Márk A. Edző: Kniesz Mátyás. Barcs: Csaba– Pókos, Balogh T., Kozma, Banicz– Hock, Pingiczer (Vaczkó), Hajnal, Csongár– Gergulás, Kovács G. Edző: Tóth II József. A BVLC nagyobb arányban is győzhetett volna. Gól: Mondovics 2, Márk A. Jók: Mondovics, Czinkon, Márk A., Márton, illetve Pingiczer, Kovács G.
Kniesz Mátyás: – Magabiztos győzelmet arattunk, gratulálok a fiúknak.

Mohácsi TE–Bátaszék SE 1–1 (0–1). Mohács, 150 néző. V: Horváth II J. Mohács: Solti– Pap G., Horváth G., Rittlinger, Fischer– Luczek, Fazekas, Tukerics, Gál– Kiss E., Magyar. Edző: Nagy Ervin. Bátaszék: Kurucsai– Calka N. (Kis Z.), Kadosa, Tóth P., Lieszkovszky– Mészáros T. (Horváth L.), Löfli, Hegedűs L., Berényi Sz.– Diriczi (Földvári), Botos. Edző: Kiss János. Ellentétes félidők; értékes pontot szerzett a vendégcsapat. Gól: Tukerics, illetve Löfli. Jók: Solti, Luczek, Kiss E., Fazekas, ill. Kurucsai, Löfli, Tóth P., Berényi Sz.
Kiss János: – Gratulálok a csapatnak a pontszerzéshez. Ha rutinosabbak leszünk, az ilyen meccseket meg tudjuk nyerni.