2011.08.19. 22:53

Parádés játékkal győzött Dombóváron az UFC

A Szekszárd a második félidőben szétzilálta a dombóvári védelmet az NB III-as focibajnokság nyitókörének rangadóján. A Bölcske Szentlőrincről rabolt el egy pontot.

TEOL

Dombóvári FC-Rutin–Tolle UFC Szekszárd 0–5 (0–0). Dombóvár, 200 néző. V: Hegyi. Dombóvár: Szabados– Gál, Várai, Farkas I., Kázmér– Szűcs (Farkas R.), Méhn, Kovács R., Varga N. (Lengyel)– Müller (Kőhalmi), Bán. Edző: Reith Róbert. Szekszárd: Horváth B.– Koch, Calka S., Pulcz, Vizdár– Dienes, Rátkai– Weidinger (Ranga), Fejes (Schaffer), Hencz– Horváth P. (Csende R.). Edző: Kvanduk János.
Az első félidő kiegyenlített játéka után a Szekszárd végig irányított a második játékrészben, s élményszámba menő gólokkal végül ilyen arányban is megérdemelten nyert. Gól: Fejes, Pulcz, Hencz, Dienes, Csende R. Jók: Rátkai, Dienes, Hencz, Fejes.
Reith Róbert: – A győzelmet jobban akaró, és lelkesebben játszó vendégcsapat megérdemelten győzött.
Kvanduk János: – A szünet utáni jó játékunk eredményességgel is párosult.

Szentlőrinc–Bölcske SE 2–2 (1–0). Szentlőrinc, 200 néző. V: Ferencz N. Szentlőrinc: Antal–Kalmár, Zámbó, Bodó (Tamás L.), Tóth I.– Szabó K., Lóth, Leipold, Tóth Á.– Pincehelyi, Lauer. Edző: Ott József. Bölcske: Müller– Fenyősi, Jenei L., Pasker, Facskó (Rompos J.)– Besenczi I. (Kern), Berényi P., Jaksa P., Szili I.– Rácz I., Tóth J. (Benke). Edző: Buzás Attila.
Remek pontszerzéssel kezdte az idényt a Bölcske, amely a bajnoki címre mindig esélyes Szentlőrinc otthonából jöhetett haza döntetlennel, a csereként is duplázni tudó Rompos József remek játékának is köszönhetően. Gól: Lauer, Leipold, illetve Rompos J. 2.
Buzás Attila: – Győzhettünk volna, hiszen vezettünk, de a bajnokesélyes otthonában az egy pont sem rossz eredmény.