2012.10.06. 18:07

A Paks megállította a listavezető Győrt

Az MVM Paks csapata gólnélküli döntetlenre végzett a listavezető Győrrel az OTP Bank Liga 10. fordulójában.

TEOL

Sorozatban nyolcadik győzelmére készült a listavezető Győr csapata, amely fölényben játszott az első félidőben, olykor percekre beszorította a Paksot, de igazi helyzete nem akadt. A második félidőben feljavult a Paks, felváltva futottak a pályán a látványos akciók, mindkét csapat eldönthette volna a három pont sorsát. A 61. percben Stevanovic, a győriek kapusa gyanús körülmények között állította meg Tököli Attilát a 16-oson belül, ám Kassai Viktor sípja néma maradt. A Győr sorozatban aratott hét győzelem után veszített pontot a bajokságban.

MVM Paks–Győri ETO 0–0. Paks, 1500 néző. V: Kassai V. Paks: Csernyánszki – Heffler T., Éger, Zsók J., Szabó J. – Bori, Sifter – Bartha, Lázok, Vayer (Simon A., 64.)– Tököli (Kulcsár D., 64.). Vezetőedző: Tomiszlav Szivics. Győr: Sztevanovics – Svec (Alekszidze, a szünetben), Takács Á., Lipták, Völgyi – Kamber, Pátkai, Pilibaitis – Koltai (Andrics, 59.), Varga R., Strestík (Dina, 81.). Vezetőedző: Pintér Attila. Sárga lap: Zsók J. (26.), Lázok (53.), Éger (74.), illetve Pilibaitis (21.), Pátkai (51.), Varga R. (53.), Völgyi (90.), Takács Á. (91.)

„Megpróbáltuk meglepni egymást Pintér Attila kollégámmal, de ez nem nagyon sikerült. A második félidőben nyíltabbá vált a játék, mindkét csapat győzelemre játszott, igazságos eredmény született. Ebben a helyzetben elégedettnek kell lennünk az egy ponttal, mert két hét alatt két olyan ellenfél ellen játszani, mint a Videoton és a Győr, nem könnyű” –mondta Tomiszlav Szivics, a paksiak szakvezetője.