2012.11.26. 12:23

A szünet után hengerelt a Szekszárd és a Dombóvár

A megyei III. osztályú focibajnokságban fölényes győzelmet aratott az őszi első UFC Szekszárd II, amely főleg a második félidőben játszott nagy fölényben az elfáradó Regöly otthonában.

TEOL

Szintén a szünet után domborodott ki a Duna House Dombóvár erőfölénye. Az őszi szezonban egyedül a Nak csapata nem szerzett pontot, bár a hétvégén nagyon közel álltak hozzá.

A 15. forduló eredményei
Regöly SE–Tolle UFC Szekszárd II 1–10 (1–2).
Regöly. V.: ifj. Hartung V. Gól: Máté J., illetve Ranga 3, Letenyei 2, Fábián D. 2, Szolomájer, Márton E., Csapó (11-esből).

Duna House Dombóvár–Kocsola 9–1 (2–1). Dombóvár. V.: Kovács L. Gól: Harsányi 3, Baranyi 2, Göblyös. Bán, Vég, Kázmér, illetve Varga T.

Nak–Szakcs 1–2 (0–1). Nak. V.: Stefik. Gól: Gyurcsik, illetve Hetesi 2.

Dalmand–Bogyiszló 3–2 (1–2). Dalmand. V.: Szabó P. Gól: Stein, Varga R., Kungel, illetve Molnár L., Vas G. Kiállítva: Kovács Sz. (Dalmand) az 59. percben.

Pusztahencse–Tolnanémedi 4–3 (1–2). Pusztahencse. V.: Weitner. Gól: Borza 2. Horváth R., Radics, illetve Mülh 2, Ferencz J.

Iregszemcse–Izmény 3–3 (2–2). Iregszemcse. V.: Szappanyos. Gól: Mudris 2, Szántó, illetve László, Horeczky, Lőrincz.