2013.07.03. 20:32

Döntetlent játszott az NK Osijekkel az MVM Paks

Döntetlent játszott a horvát élvonalban szereplő NK Osijekkel az MVM Paks NB I-es futballcsapata.

TEOL

A felcsúti felkészülési mérkőzésen Báló Tamás góljával a Paks került előnybe a 76. percben, de négy minutummal a vége előtt az eszékiek egyenlítettek. A paksiaknál két próbázó is pályára lépett: a korábban Szigetszentmiklóson és Kecskeméten is játszó Hullám Attila, valamint a Nyíregyházáról érkező Csorba Szabolcs is a kezdőcsapatban kapott helyet.

Nemzetközi felkészülési mérkőzés. MVM Paks–NK Osijek (horvát) 1–1 (0–0), Felcsút. Paks, I. félidő: Molnár P. – Heffler T., Nyári, Éger, Szabó J. – Fiola – Csorba Sz., Kecskés T., Bori, Hullám – Simon A. II. félidő: Molnár P. – Mészáros I., Fiola (Szabó J., 54.), Kovács G., Juhász D. – Kecskés – Könyves, Kiss T., Báló, Heffler N. – Tököli. Gól: Báló (76.).